Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανως για να θιχτηκες χωρις καν να σε αναφερω εισαι ενας απο αυτους.Συγχαρητηρια.

Εννοειται αυτο παει και γι αυτους που με τα διαφορα rrod και ylod χαιροντουσαν.Αλλα μπορεις να μου πεις που κολλαω εγω με αυτους?Εγραψα ποτε τιποτα για τα παραπανω?Ουτε καν ειχα σχοληθει τοτε,δεν ειχα καν ιδεα οτι υπηρχαν τετοια προβληματα.Αλλα εσενα το προβλημα σου ξερεις ποιο ειναι?Απαντας σε μενα προσωπικα και μιλας για "καποιους" που εκαναν το ιδιο τοτε.Με ποια λογικη θα ειμαι εγω υπολογος για τις πραξεις αλλων?Αυτο ακριβως δηλαδη που ειπα προηγουμενως.Επειδη το κανανε αλλοι θα το κανω και γω.Ετσι...

 

Που την ειδες την υποκρισια λοιπον σε μενα?Να εισαι σιγουρος και για το xbox one τα ιδια θα λενε και τα ιδια θα λεω.Δεν ειναι θεμα ανωτεροτητας αλλα κοινης λογικης.Ξερω ειναι δυσκολο να εισαι ανθρωπος στο ιντερνετ...

 

Τωρα αν μιλας αποκλειστικα για "αλλους"  τοτε μην απαντας σε μηνυμα μου.

 

Thanks για το congrats αλλά δυστυχώς για σένα κανένας δεν θίχτηκε εν αντιθέσει με σένα που "ψάχνεσαι"....με αφορμή το post σου λοιπόν η τοποθέτηση μου ήταν γενική.Το "περασμένα ξεχασμένα" σε τέτοια θέματα εμένα προσωπικά δεν μ'αφορά,ούτε το "προσωπείο" και ο δηθενισμός της "ανθρωπιάς" στο net.Γράφω αυτό που βλέπω και πιστεύω και ως κάτοχος σχεδόν όλων των κονσολών της Sony/εκτός του vita πιστεύω μπορώ να έχω μια ολοκληρωμένη άποψη/εικόνα....σε όσους δεν αρέσει πρόβλημα τους.

 

Οπως βλεπετε επιβεβαιωνομαι απολυτα για την χαιρεκακια μερικων οσον αφορα κακα reviews και προβληματικες κονσολες.Φυσικα η μονη απαντηση αυτων ειναι  "και οι αλλοι να δεις τι λεγανε παλια ή τι θα λενε σε λιγο...".Κανονικος διαγωνισμος μικροψυχιας δηλαδη.Συνεχιστε ετσι :lol:

 

Btw αυτό το έγραψες αμέσως μετά τα videos που παρέθεσα....όποιος τελικά έχει την μύγα....οπότε μην τζάμπα "ψάχνεσαι" ποιος και που απάντησε και γιατί αναφέρομαι σε δικό σου post!!!!Με τις "λεξούλες" και εγώ μπορώ να παίξω....!!!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Thanks για το congrats αλλά δυστυχώς για σένα κανένας δεν θίχτηκε εν αντιθέσει με σένα που "ψάχνεσαι"....με αφορμή το post σου λοιπόν η τοποθέτηση μου ήταν γενική.Το "περασμένα ξεχασμένα" σε τέτοια θέματα εμένα προσωπικά δεν μ'αφορά,ούτε το "προσωπείο" και ο δηθενισμός της "ανθρωπιάς" στο net.Γράφω αυτό που βλέπω και πιστεύω(και ως κάτοχος σχεδόν όλων των κονσολών της Sony/εκτός του vita) πιστεύω έχω μια ολοκληρωμένη άποψη/εικόνα....σε όσους δεν αρέσει πρόβλημα τους.

 

 

Btw αυτό το έγραψες αμέσως μετά τα videos που παρέθεσα....όποιος τελικά έχει την μύγα....!!!!

Αν οι τοποθετησεις σου ειναι γενικες να μην απαντας σε μενα.

Σιγα μην περιμενω να απαντησει καποιος αλλος για να γραφω το μηνυμα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οι τοποθετησεις σου ειναι γενικες να μην απαντας σε μενα.

Σιγα μην περιμενω να απαντησει καποιος αλλος για να γραφω το μηνυμα μου.

 

Μάλλον δεν κατάλαβες το προηγούμενο μου μήνυμα....ξαναρίξε λοιπόν μια ματιά διαφορετικά όπως προανέφερα δηθενισμός και υποκρισία στο έπακρο...!!!

Btw,αν έχεις θέμα pm ή αναφορά...μην "κλαίγεσαι" αδίκως δημόσια(πόσο μάλλον όταν εσύ ο ίδιο ξεκινάς έναν κύκλο αντιπαράθεσης) γιατί αργότερα θα φτάσεις σ'ένα σημείο που θ'αρχίσει να στερεύει η όποια επιχειρηματολογία σου(όπως στο τελευταίο σου post) για να δικαιολογήσεις την στάση/άποψη σου και συν τοις άλλοις θα είσαι και εκτεθειμένος πλέον....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δουλευεις?Εγω εκανα ενα σχολιο για το τι παιζει γενικα στο ιντερνετ με τα διαφορα προβληματα που υπαρχουν και εσυ απαντησες σε μενα προσωπικα.Ποιος το ξεκινησε λοιπον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπροστα σε Halo 1 και 2 και Metroid Prime(μιας και μιλαμε για τα καλυτερα fps της τοτε γενιας κονσολων) ναι αντικειμενικα ειναι μετριοτητα. Επισης σε περιπτωση που το ξεχασες το Killzone 1 βγηκε τον Νοεμβριο του 2004.

 

Καταρχην το Metroid Prime εχει ποιο πολυ σχεση με τα point and click adventures παρα με τα FPS γιατι πολυ απλα δεν ειναι FPS. Ειναι τοσο FPS οσο FPS ειναι το Skyrim. Κατα τα αλλα το KZ1 ουτε κατα διανοια δεν εφτανε τα Timesplitters και Black. Ειδικα τα timesplitters ουτε σημερα δεν εχουν αντιπαλο σε οτι αφορα το console FPS. Γαματο campaign που αλλαζε και προσθετε στοιχεια και ανοιγε μερος του χαρτη ολο και περισσοτερο με καθε ανοδο δυσκολιας, multiplayer στο Θεο ΚΑΙ φυσικα κανονικους level editors. Ενα Timesplitters 2/3 HD remaster με online components σημερα θα εσπερνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ χλιαρο launch παντως πραγματικα ειναι σαν να μην εχει κυκλοφορησει. θα δουμε πως θα παει στην πορεια γιατι ξεκινησε καλα και στην πορεια τα εκανε σαλατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δουλευεις?Εγω εκανα ενα σχολιο για το τι παιζει γενικα στο ιντερνετ με τα διαφορα προβληματα που υπαρχουν και εσυ απαντησες σε μενα προσωπικα.Ποιος το ξεκινησε λοιπον?

 

Συνεχίζεις να επαναλαμβάνεσαι και να εκτίθεσαι όταν αμέσως μετά τα videos που παρέθεσα έγραψες....

 

Οπως βλεπετε επιβεβαιωνομαι απολυτα για την χαιρεκακια μερικων οσον αφορα κακα reviews και προβληματικες κονσολες.Φυσικα η μονη απαντηση αυτων ειναι  "και οι αλλοι να δεις τι λεγανε παλια ή τι θα λενε σε λιγο...".Κανονικος διαγωνισμος μικροψυχιας δηλαδη.Συνεχιστε ετσι :lol:

 

Και όπως προανέφερα με αφορμή αυτό το post σου(που όλως τυχαίως είχε άμεση σχέση με το προηγούμενο μου post/videos) απάντησα αναλόγως....δεν το συνεχίζω γιατί πραγματικά αρχίζει και "κουράζει" το τρολάρισμα σου και ο καθένας πιστεύω μπορεί να "δει" την σειρά που έχουν τα posts,οπότε συνέχισε την υποκρισία και το "παιδικό παιχνιδάκι" με τις λέξεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρολλαρω εγω που ειπα την αποψη μου και οχι εσυ που παραδεχτηκες οτι εισαι ενας απο αυτους του περιεργους που χαιρονται σαν παιδακια με προβληματα αλλων?Fuck Logic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρολλαρω εγω που ειπα την αποψη μου και οχι εσυ που παραδεχτηκες οτι εισαι ενας απο αυτους του περιεργους που χαιρονται σαν παιδακια με προβληματα αλλων?Fuck Logic

 

Έχεις δίκιο....!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην το Metroid Prime εχει ποιο πολυ σχεση με τα point and click adventures παρα με τα FPS γιατι πολυ απλα δεν ειναι FPS. Ειναι τοσο FPS οσο FPS ειναι το Skyrim. Κατα τα αλλα το KZ1 ουτε κατα διανοια δεν εφτανε τα Timesplitters και Black. Ειδικα τα timesplitters ουτε σημερα δεν εχουν αντιπαλο σε οτι αφορα το console FPS. Γαματο campaign που αλλαζε και προσθετε στοιχεια και ανοιγε μερος του χαρτη ολο και περισσοτερο με καθε ανοδο δυσκολιας, multiplayer στο Θεο ΚΑΙ φυσικα κανονικους level editors. Ενα Timesplitters 2/3 HD remaster με online components σημερα θα εσπερνε. 

Προσωπικα δεν μου αρεσε το timesplitters αλλα αν σου αρεσει υπαρχει αυτο σε development, http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=177069438 νομιζω ειναι αυτο που περιγραφεις στην τελευταια προταση.. :P

 

To black ειχε καλουτσικο gameplay αλλα πολυ generic shooter δεν εφτανε σε lore και χαρακτηρες το killzone, γενικα αδιαφορο μου ειχε φανει και τοτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...