Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

0.4% στη μια μερα κυκλοφοριας χωρις καθολου stress και νουμερα απο sony.. 

 

λογικο ειναι να δινει νουμερα..καπως πρεπει να προστατεψει το προιον της απο την παραπληροφορηση...εδω ακομα κ τωρα π εχει δωσει νουμερα τα τρολλακια εκαναν το 0,4-4...λογικο ειναι να υπαρχει κ αγχος...το 0,4 ακομα κ για πρωτη μερα ειναι ελαχιστο ποσοστο κατα την γνωμη μου...περιμενες να μν ειναι ελλατωματικο ουτε ενα?εγω πιστευω οτι πρεπει να κρινουμε το θεμα τις αξιοπιστιας στο 6μηνο κ βαλε...τωρα ειναι ακομα πολυ νωρις για θετικα λλα κ για αρνητικα συμπερασματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει... ειναι σε θεση να γνωριζουν ποσα αγοραστηκαν και χρησιμοποιηθηκαν ηδη απο τους αγοραστες τους;

 

ή απλα το ποσοστο που υπολογιζουν ειναι βασει αυτων που εχουν διαθεσει στα ραφια των μαγαζιων; (αυτο μου φαινεται και το πιο λογικο)

 

αν ειναι ετσι το πραγμα αλλαζει.... γιατι τοτε το ποσοστο μπορει να ειναι ειτε ελαχιστο ειτε τεραστιο!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου φαινεται οτι υπολογιζουν τα shipped στους retailers και σαν failure πιανουν αυτα που εχει πιστοποιήσει το service της sony, για αυτο το ποσοστο μου φαινεται μεγαλο ασχετα αν ακουγεται μικρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου φαινεται οτι υπολογιζουν τα shipped στους retailers και σαν failure πιανουν αυτα που εχει πιστοποιήσει το service της sony, για αυτο το ποσοστο μου φαινεται μεγαλο ασχετα αν ακουγεται μικρο..

ειναι αυτο που λεω παραπανω... πολυ φοβαμαι πως τα αρχικα καθησυχαστικα σχολια θα μετατραπουν σε καταστροφη... και το λεω εγω που ειμαι φανατικος playstatioνακιας , πουλησα ηδη το αγαπημενο μου ps3 με 30 παιχνιδια , καμερα κτλ για να περιμενω πως κ πως το ps4...

 

ανησυχω χοντρα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αυτο που λεω παραπανω... πολυ φοβαμαι πως τα αρχικα καθησυχαστικα σχολια θα μετατραπουν σε καταστροφη... και το λεω εγω που ειμαι φανατικος playstatioνακιας , πουλησα ηδη το αγαπημενο μου ps3 με 30 παιχνιδια , καμερα κτλ για να περιμενω πως κ πως το ps4...

 

ανησυχω χοντρα!!!!

Δεν χρειαζεται να ανησυχείς μπορει να μην σου βγαλει θεμα και αν σου βγαλει ειναι μεσα στην εγγυηση...Βεβαια θα μου πεις τρως μια ξενερα..

 

Απο περιεργεια ποσο το εδωσες με 30 παιχνιδια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα τρωω μια ξενερα ηδη που εφυγα απ  τα σιγουρα και επεσα στα αβεβαια... ασε που δεν εχω κ να παιξω τοσο καιρο, μην περιμενω και στο τελος τρεχω στα σερβις!!!!!!!! προσευχομαι καθε βραδυ πια :-D

 

η αγγελια που ειχα βαλει...

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/playstation/208554-%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%B5%CF%84%CE%BF-ps3/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικο ειναι να δινει νουμερα..καπως πρεπει να προστατεψει το προιον της απο την παραπληροφορηση...εδω ακομα κ τωρα π εχει δωσει νουμερα τα τρολλακια εκαναν το 0,4-4...λογικο ειναι να υπαρχει κ αγχος...το 0,4 ακομα κ για πρωτη μερα ειναι ελαχιστο ποσοστο κατα την γνωμη μου...περιμενες να μν ειναι ελλατωματικο ουτε ενα?εγω πιστευω οτι πρεπει να κρινουμε το θεμα τις αξιοπιστιας στο 6μηνο κ βαλε...τωρα ειναι ακομα πολυ νωρις για θετικα λλα κ για αρνητικα συμπερασματα..

tumblr_m6cii0bKhj1rp62eq.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα τρωω μια ξενερα ηδη που εφυγα απ  τα σιγουρα και επεσα στα αβεβαια... ασε που δεν εχω κ να παιξω τοσο καιρο, μην περιμενω και στο τελος τρεχω στα σερβις!!!!!!!! προσευχομαι καθε βραδυ πια :-D

 

η αγγελια που ειχα βαλει...

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/playstation/208554-%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%B5%CF%84%CE%BF-ps3/

Εσυ το χαρισες να σου πω την αληθεια  :-) 

Αλλα δεν νομιζω να ειναι τοσο μεγαλο θεμα τωρα εκτος και αν ειναι software προβλημα που το πιθανο ειναι να το κανει σε ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

malawi το ποσοστο ειναι πολυ μικρο ακομα...μν τρελενεσαι!ολα καλα!holyman πρεπει να περνας την εφηβια αγορι μου...κουραγιο...

θα δουμε... ειμαστε και πρωτη μερα!!!

 

απ το στομα σου παντως και στου Θεου τ 'αφτι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

malawi το ποσοστο ειναι πολυ μικρο ακομα...μν τρελενεσαι!ολα καλα!holyman πρεπει να περνας την εφηβια αγορι μου...κουραγιο...

Μας το εγγυάσαι εσυ?? :P Δεν λεω οτι δεν ειναι αλλα εσυ πως εισαι τοσο σιγουρος?? Και ναι οκ μεσα στην εγγυηση ειναι δεν θα χασεις κατι αλλα ειναι ξενερωμα οπως και να το κανεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα δουμε... ειμαστε και πρωτη μερα!!!

 

απ το στομα σου παντως και στου Θεου τ 'αφτι!!!

Ελα και εγω το περιμενω απο amazon και ελπιζω να μην βγαλει κανα θεμα αλλα δεν αγχώνομαι τοσο πολυ αν βγαλει ενταξει ξενερωνω ασχημα και θα το δωσω για service οταν παρω το x1  :devil: (και ειμαι τοσο γκαντεμης που βγαζει και το x1 προβλημα) :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας το εγγυάσαι εσυ?? :P Δεν λεω οτι δεν ειναι αλλα εσυ πως εισαι τοσο σιγουρος?? Και ναι οκ μεσα στην εγγυηση ειναι δεν θα χασεις κατι αλλα ειναι ξενερωμα οπως και να το κανεις..

γιατι εισαι τοσο απαισιοδοξος?κουβεντα κανουμε...αφου το ποσοστο ειναι ελαχιστο...δηλαδη αν μπεις μεσα σε ενα αεροπλανο π το ποσοστο για να πεσει ειναι ελαχιστο κ αυτος π κατσει διπλα σου αγχωθει εσυ τι θα του πεις?οτι θα πεσει?μια ανθρωπινη κουβεντα του ειπα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...