Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα φιλε δεν ειναι λογος να ακυρωσεις την προπαραγγελια σου επειδη υπαρχει ενα ποσοστο αποτυχιας...απολαυσε την και μην σκεφτεσαι το χειροτερο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι λένε να βάλουμε δικό μας HDMI cable γιατί αυτό που έχει μέσα είναι της πλάκας και στραβώνει τα pins. Εγώ θα βάλω αυτό που έχω στο PS3 πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλαγη στασης βλεπω , πως και εγινε αυτο? πως δηλαδη πηγαμε απο αυτο...

 

 

 

tumblr_mg63rqt4411s2xw7yo1_500.gif

giphy.gif

tumblr_m6cii0bKhj1rp62eq.gif

 

 

 

σε αυτο....

καλημερα φιλε δεν ειναι λογος να ακυρωσεις την προπαραγγελια σου επειδη υπαρχει ενα ποσοστο αποτυχιας...απολαυσε την και μην σκεφτεσαι το χειροτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αλλαξα σταση αχωνευτο παραμενει το μηχανημα!

αρα εξακολουθεις να χαιρεσαι που χαλαν ps4, και του λες να το παρει για να γελασεις και μαζι του εαν χαλασει?

 

Ξέρουμε τα ποσοστά τον προβληματικών ps4 είναι το 4% η παραπάνω;;;δεν θέλω να περάσω ότι πέρασα με 360 που οι τυχεροί απλά μας χάλασε στο χρόνο..

δεν ειναι 4% ειναι 0.4% αυτο που ξερουμε μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο sonygaf να φανταστείς απο χθες δημιουργήθηκε topic για προβλήματα στο hardware του ps4 και μέσα σε 24 ώρες έχει "πιάσει" ήδη 22 σελίδες και συνεχίζει.Επίσης υπάρχουν πολλές αναφορές σε διάφορα forums και gaming sites για προβλήματα και αρχίζω πλέον ν'αμφιβάλλω για το 0.4 που ισχυρίζεται η Sony.Μακάρι να πάνε όλα ok για τον κάθε gamer γιατί στην τελική αυτοί πληρώνουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο sonygaf να φανταστείς απο χθες δημιουργήθηκε topic για προβλήματα στο hardware του ps4 και μέσα σε 24 ώρες έχει "πιάσει" ήδη 22 σελίδες και συνεχίζει.Επίσης υπάρχουν πολλές αναφορές σε διάφορα forums και gaming sites για προβλήματα και αρχίζω πλέον ν'αμφιβάλλω για το 0.4 που ισχυρίζεται η Sony.Μακάρι να πάνε όλα ok για τον κάθε gamer γιατί στην τελική αυτοί πληρώνουν!

εγω σας ειπα στην αρχη αποκλειεται να ειναι 0,4

οπως και να εχει παμε για launchgate.

Επισης κατι που ειδα και δε μου αρεσε. Ωραιο "headset" δινει μαζι. Σε κινεζικα e-shop παιζει να κανει και κατω απο 1 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σας ειπα στην αρχη αποκλειεται να ειναι 0,4

οπως και να εχει παμε για launchgate.

Επισης κατι που ειδα και δε μου αρεσε. Ωραιο "headset" δινει μαζι. Σε κινεζικα e-shop παιζει να κανει και κατω απο 1 ευρω

καλα κανε ενα κοπο πρωτα να διαβασεις το θεμα (η μερος του) για να βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα, γιατι η υποκρισια μερικων δεν εχει ορια, για το headset εχεις απολυτο δικιο, το καλο βεβαια ειναι οτι μπορεις να το αντικαταστησεις με οποιοδηποτε αλλο εχεις ηδη, καθως χρησιμοποιει κανονικο jack βυσμα. Επισης μπορεις να κανεις και το εξης , χρησιμο πολυ για νυχτερινο gaming, να συνδεσεις οποιαδηποτε ακουστικα (ουτε καν headset απλα ακουστικα) στον controller και να επιλεξεις να ακους τον ηχο του παιχνιδιου απο τα ακουστικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...