Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ποιός θα τα αγοράσει; Έχει πεθάνει το είδος κακά τα ψέμματα.

 

ποιος ήρθε?

 

φέτος για PS3 είχαμε

 

Atelier Ayesha: The Alchemist of Dusk

Disgaea Dimensions 2: A Brighter Darkness

Time and Eternity

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch

Tales of Xillia

 

για 3DS

 

και γενικά

 

http://www.gamespot.com/forums/system-wars-314159282/is-20132014-the-year-of-the-jrpg-29399314/

 

αλλά ναι έχει πεθάνει το είδος είναι αλήθεια γιατί δεν βγαίνουν 5-6 τον μήνα σαν άλλα genres (ευτυχώς)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony confirms PS4 and Vita bundles for under £500

 

Sony has confirmed PlayStation 4 and Vita bundles, to go on sale at select shops from this evening for a little under £500.

 

Sony UK has worked with retailers to encourage what it calls a "soft bundle" that includes both consoles. Some shops won't be able to offer the deal because of PS4 stock availability, but the expectation is most will from tonight alongside the launch of the PS4 in Europe.

 

"We're working with our retail partners to put across that proposition as well as we can," Sony UK boss Fergal Gara told Eurogamer.

 

"It'll come to market in a few different shapes and guises. You may walk in and get a great deal on 'buy a Vita when bought with' type deal. So if you buy a PS4 you can get a Vita for X. And others will say, well here's the Ultimate Bundle and you get all those bits in it.

 

"But as a base price point, in other words for the two consoles, we expect the gamer to be able to pick that up for under £500. It's not a hard bundle pack at this point in time. It's us working with the retailer to effectively deliver a soft bundle."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gara said the PS4, which goes for £349 on its own, and the Vita, which you can pick up for around £150 depending on the model type, will be bundled together for a little under £500 - so we're looking at a saving of around £10.

 

μόνο 10 λίρες?  :-( 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κωτσοβολος εχω ακουσει οτι εχει στειλει mail σε ατομα που εκαναν pre-order αργα, οτι δεν θα μπορεσει να τους εξυπηρετησει στις 13, για τα public δεν εχω ακουσει κατι. Το ιδιο με τον κωτσοβολο ισχυει και για το πλαισιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους,παιδια αν καποιος γνωρίζει ας απαντήσει,εχω διαβάσει γενικα οτι το ps4 θα ειναι region free άρα μπορούμε να παίξουμε παιχνίδια αγορασμενο απο πχ αμερικοκαναδαδες.

 

Εχουμε κάποια πιο επιβεβαιωμενη πληροφορία για το αν μπορούμε να αγοράσουμε κονσόλα απο Καναδά πχ (οκ για το ρεύμα περνουμε μετασχηματιστη) θα παίζει εδω η θα εχει κ αλλα προβλήματα.

 

Και παλι ευχαριστω αν απαντήσει καποιος που ξέρει κατι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω για την απάντηση φίλε μου,το έχεις δοκιμάσει;γιατι εχω άτομο Καναδά που έρχεται Χριστούγεννα κ το άτομο εχει το εχουν 399 καναδεζικα ντολαρς που μεταφράζεται σε 280 περίπου ευρώ!!νομιζω ειναι καλη διάφορα....

 

Οποίος έχεις κάποια αλλη άποψη ευπρόσδεκτη.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανταπτορακι ειναι το λιγοτερο χαχα ,παροτι λενε οτι δουλεουν μονο 230v και 110v εκει αν θυμαμαι καλα παιζουν διλαδι χωρις μετασχηματιστη?τελεια!

 

Μας φτιαξαν και με το Region free...

 

Ευχαριστω παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Το βρίσκω εντελώς παράλογο. 500 λίρες είναι 600 ευρώ, κατά την άποψή μου υπερβολικά μεγάλο ποσό για PS4/PSV bundle. Εκτός κι αν έχει κι άλλα πράγματα μέσα το bundle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμια περιπτωση δεν προκειται να παιξει τετοια τιμη

Το πιο ακριβο bundle της Sony εχει μεσα

Κλασσικο πακετο PS4 : 400

KZ: 60

DS4: 60

Xamera: 60

Συνολο ξεχωριστα 580 στην τιμη των 500

 

Ενα bundle PS4 + PSV θα ειχε

PS4 πακετο: 400

PSV + KZ Mercenary+8GB καρτα: 170 (βαζω τιμη amazon.de ως ενδεικτικη που πλησιαζει τις official της Sony)

Συνολο 570 ευρω. Οποτε λογικα θα υπαρξει και μειωση του Bundle στα 500 οπως το παραπανω

 

500 λιρες αγγλιας δεν παιζει με τιποτα ομως. Δε συμφερει πως να το κανουμε και αυτο ειναι κατι που μπορει να δει οποιοσδηποτε υποψηφιος αγοραστης. Πρεπει να σαι πολυ σαϊνι για να πας να παρεις 600 ευρω κατι που κοστιζει 570

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...