Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω καθαρισει το ps3 απο τον plus λογαριασμο :)

Τον εχω αφησει σε ps3 με ofw απο αρχες φθινοπωρου αφοτου εκανα την προπαραγγελια του ps4

Αν πεσει μπαν ισως να μπαναρεται και το ps4. Δεν παιζουμε με αυτα

Το cfw ps3 ειναι με αλλο λογαριασμο και το ofw ps3 + psv + ps4 με plus

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150€ για να το εχει για χειριστηριο; ημαρτον!

 

Για να το εχω Κ για χειριστηριο ρωταω... (120 euro το εχω βρει used)

Πλεον κ εγω ενας ευτυχης κατοχος ps4

Σε λιγο unboxing κ ρυθμισεις

Παρολο που δεν εχει τους exlusives τιτλους οπως εχει το xbox one αυτη τη στιγμη, η τιμη καθως κ το cross play με το psvita (καλομαθημενος ηδη απο το wiiu)εγειραν την ζυγαρια....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να το εχω Κ για χειριστηριο ρωταω... (120 euro το εχω βρει used)

Πλεον κ εγω ενας ευτυχης κατοχος ps4

Σε λιγο unboxing κ ρυθμισεις

Παρολο που δεν εχει τους exlusives τιτλους οπως εχει το xbox one αυτη τη στιγμη, η τιμη καθως κ το cross play με το psvita (καλομαθημενος ηδη απο το wiiu)εγειραν την ζυγαρια....

Αμα θελεις να παιζεις διπλο και coop μονο DS4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι στιγμης οι εντυπωσεις μου δεν ειναι κ οι καλυτερες απο το os

Εντωμεταξυ δεν μπορω να συνδεθω ουτε στο psstore κ ουτε να παρω το 14 free trial

(μου αρεσει που κραζαμε  το wiiu αλλα κ δω δεν παει πισω)

Ολη την ωρα μου βγαζει this service is currently undergoing maintenance

Επισης πως γινετε να φαινετε μονο το userid μου κ οχι κ το ονομα μου.Μου εχει σπασει τα νευρα που δεν μπορω να το βρω

Το id μου ειναι για add : panosm28

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εχεις αρκετο λαγκ με το psv εαν παιζεις διπλο

Ασε που πρεπει το psv να ειναι κοντα στο ρουτερ

το vita υποστηριζεται ως πρωτος controller ομος και σαν δευτερο μπορεις να συνδεσεις το ds4 παντος μονο για casual παιχνιδια ειναι δεν αξιζει δλδ ως controler γιατι l2-r2 r3-l3 τα υποστηριζει στο rear touchpad ε και δεν ειναι ιδιο το feeling ασε που θα στραμπουλιξεις κανενα δαχτυλο :P (αυτα για τον controler που λεγατε ποιο πριν)

οσο για το vita δεν θελει να εισαι στο router κοντα αλλα στο ps4 δεν ξερω τι ακριβος κανει εχει διπλες κεραιες?(το ps4)διπλο wifi?παντος το vita συνδεεται με wifi στο ps4.το βλεπω απο 2 γραμμες που εχει απο το router(το vita) οταν ανοιγω το remote play παει σε full σημα και ταυτοχρονα το ps4 ειναι και συνδεμενο στο router για internet ανοιγει καπως δυο συνδεσεις δηλαδη

 

χρονια πολλα καλα χριστουγεννα παιδια!

 

ps. πολυ ομορφο και το battlefield 4 απο γραφικα

 

 

ey41.jpg

 

 

4ea4.jpg

 

 

2ofq.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για τους κατόχους ps4: Μήπως γνωρίζει κάποιος γιατί χρησιμοποιεί την σύνδεση στο Internet συνέχεια; Τα φωτάκια του router που αφορούν την ethernet θύρα του ps4 και του internet δείχνουν συνέχεια activity.

 

Να σημειώσω πως δεν κάνω share/broadcast και ούτε έχω ps plus συνδρομή

 

Καλά Χριστούγεννα και Χρόνια Πολλά σε όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εγω ειμαι αρκετα απογοητευμενος απο το online μενου του[χειροτερο απο του xbox 360 ,ποσο μαλλον απο το xbox one].Πολυ ψυχρο μενου,και ανακατωμενο.

Επισης το killzone ,πολυ κακο παιχνιδι ,καταλαβα γιατι πηρε τετοιες βαθμολογιες[ευτυχως το νοικιασα].Περιμενω bf 4 και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...