Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επικοινωνισα με κομετρον και μου ειπαν οτι ειναι φυσιολογικη η λειτουργεια...χαρακτηριστικα μου εξηγησε οτι υπαρχει θεμα υπερθερμανσης οταν το fan ανεβαζει στροφες ακομη και σε idle κατασταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσεξτε τον απατεωνα που πουλαει playstation 4 παιδια,ονοματα δε λεω γιατι ολοκληρο θεμα εγραψα και το εσβησαν,κακως γιατι θα πεσει καποιος θυμα σιγουρα,πρεπει να εχει και 2 τρια προφιλ εδω και με το ενα και καλα σου λεει οτι εκεινος θα δωσει τα λεφτα για να το αγορασει κι ετσι να σε κανει να νομισεις οτι ισως δεν ειναι απατεωνας!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες. 

 

Υπάρχει περίπτωση να κατέβει η τιμή του Playstation 4 σε skroutzoμάγαζα; Γιατί όπως έχει τώρα, είναι ίδια με άλλες γνωστές αλυσίδες. 

 

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες. 

 

Υπάρχει περίπτωση να κατέβει η τιμή του Playstation 4 σε skroutzoμάγαζα; Γιατί όπως έχει τώρα, είναι ίδια με άλλες γνωστές αλυσίδες. 

 

 

Ευχαριστώ

 

δύσκολα πιστεύω... πρέπει να διώξουν και το PS3 πλέον. εκτός αν ρίξουν την τιμή μετά το πάσχα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην περιμένεις πτώσεις τιμών any time soon. Η κονσόλα λάνσαρε 100 ευρώ κάτω από τον ανταγωνισμό και πουλάει σαν ζεστό ψωμάκι, δεν έχουν κανένα λόγο να τη ρίξουν. Ισως σε κάνα εξάμηνο να αρχίσουμε να βλέπουμε κάνα bundle, αλλά πριν περάσει τουλάχιστον ενάμισης χρόνος εγώ εκτιμώ πως δε θα παίξουν πτώσεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το gamesharing λειτουργεί σχεδόν όπως και στο 360, με τη διαφορά ότι δεν υπάρχει license για την κονσόλα κι ό,τι αν μπεις από άλλη που δεν είναι primary δεν μπορούν να παίζουν και οι υπόλοιποι τα παιχνίδια σου.

 

Πιο αναλυτικά, αν υποθέσουμε ότι έχεις έναν αδερφό κι έχετε δύο PS4 και μένετε σε διαφορετικά σπίτια, βάζεις την κονσόλα του primary στο προφίλ σου και τη δική σου κονσόλα primary στο προφίλ του. Αν εσύ έχεις Plus, αυτό πιάνει ομπρέλα και το δικό του προφίλ και όλα τα υπόλοιπα στην κονσόλα του. Στη δική σου μετράει μόνο για σένα. Ο,τι παιχνίδι αγοράσεις στο προφίλ σου το παίζει κι αυτός αφού μπει και το κατεβάσει με το δικό σου προφίλ στην κονσόλα του (συμπεριλαμβάνονται τα Plus games) κι αντίστροφα. Για να παίξεις εσύ τα παιχνίδια σου στην κονσόλα σου πρέπει να είσαι online (κάνει περιοδικά license verifications) κι αντίστροφα, οπότε θέτετε έτσι ένα άτυπο always online DRM στον εαυτό σας, αλλά είναι κατ' επιλογή κι αναστρέψιμο, κι ο καθένας υπολογίζει συν/πλην στη φάση.

 

Τα παιχνίδια μπορούν να παιχτούν κι από τους δύο (και τα άλλα προφίλ στην εκάστοτε primary) κι ας είναι και οι δύο online σε διαφορετικές κονσόλες. Παράδειγμα: έχει αγοράσει ο αδερφός σου στο προφίλ του το Fifa. Στη δική του non-primary το παίζει όσο είναι online, εσύ στη δική σου (δική του primary) το παίζεις κανονικά και offline, αν θες, και μπορείτε να παίξετε και μεταξύ σας multi. 

 

Ελπίζω να είναι ξεκάθαρα όπως τα έγραψα. Για όποιες διευκρινήσεις, ρωτήστε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σημερα παιζοντας το 

Battlefield 4

παιχνιδι στο ps4 με πεταξε στα καλα καθουμενα απο το παιχνιδι εχει τυχει σε καποιον αλλον αυτο το πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιτα, αμα ελεγες οτι σε πεταξε με οποιοδηποτε αλλο παιχνιδι, θα ελεγα οκ, τι τρεχει, για να δουμε κλπ..

 

Αλλα με το bf4 ολα μπορεις να τα περιμενεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν ακουστεί τα χειρότερα για το BF 4 από θέμα σταθερότητας. Εχει πατσαριστεί αρκετά, απ' όσο ξέρω, αλλά ακόμα δεν έχει φτιάξει τελείως. Σίγουρα δεν έχει συμβεί μόνο σε εσένα, και δε νομίζω πως υπάρχει λόγος ανησυχίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα ακομα υπαρχουν αυτες οι βλακειες με τα Nat 2/3 στα CoD Και BF στις κονσολες??? Ελεος δηλαδη....

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σημερα παιζοντας το 

 

Battlefield 4

παιχνιδι στο ps4 με πεταξε στα καλα καθουμενα απο το παιχνιδι εχει τυχει σε καποιον αλλον αυτο το πραγμα

Εμενα.2 φορες με πεταξε και μετα το πεταξα εγω...Ευτυχως νοικιασμενο το ειχα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...