Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι γινεται φιλε με αυτα....στην αρχη φευγει η γυαλαδα,μετα φευγει το σκαλπ και στο τελος ψαχνεις να βρεις περουκινια για να του φορεσεις! :-D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια πριν λιγο ανοιξα το ps4 και δεν ειχα ηχο και κλεινω την τηλεοραση την ξαναανοιγω και ολα οκ εχει τυχη σε κανεναν αυτο υπαρχει κατι που μπορω να κανω να μπαινει απευθειας στο καναλι με το που ανοιγω το ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω δεν εχετε χειριστηρια να παιξετε τα παιχνιδια σε νοιαζουν;

Ελα ντε τι περιεργο να ρωταει καποιος σε topic για Ps4 παιχνιδια για να παιξει στην κονσολα του...Πολυ χρησιμο το σχολιο σου και κορυφαιο και το ακυρο like...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά κοφτε λίγο το trolling . Ps4 topic είναι ρε γαμώτο μα δηλαδή σε κάθε σελίδα να πετάει ο καθένας την μαλακία του. Απορώ δεν βαρεθήκατε . 

Το trolling παει συννεφο απο το καλοκαιρι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εντάξει, μη θίγεστε και με το παραμικρό. Υπάρχει και μια διαφορά μεταξύ του χιουμοριστικού τρολαρίσματος και το κακοπροαίρετου. Ηταν πετυχημένο το σχόλιο του HolyMan από χιουμοριστική σκοπιά στην παρούσα φάση :P

 

kia pro ceed, αν σου αρέσουν τα αθλητικά έχεις να διαλέξεις μεταξύ Fifa 14 και NBA 2k14 αυτή τη στιγμή, και τα δύο πολύ καλά γι' αυτό που είναι. Υπάρχει και το Battlefield 4, το οποίο ακόμα πατσάρουν, οπότε δεν ξέρω σε τι ακριβώς κατάσταση είναι. Κατά τ' άλλα, μέχρι τον Μάρτιο, off the top of my head, περιμένουμε Tomb Raider, Rayman Legends, Thief, DriveClub, Outlast (αυτά τα δύο θα είναι free στο Plus), Infamous Second Son και MGS Ground Zeroes από γνωστά. 

 

Ρίξε μια ματιά κι Link.png Site: εδώ , αν και δεν ξέρω πόσο ενημερωμένη είναι η λίστα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εντάξει, μη θίγεστε και με το παραμικρό. Υπάρχει και μια διαφορά μεταξύ του χιουμοριστικού τρολαρίσματος και το κακοπροαίρετου. Ηταν πετυχημένο το σχόλιο του HolyMan από χιουμοριστική σκοπιά στην παρούσα φάση :P

 

kia pro ceed, αν σου αρέσουν τα αθλητικά έχεις να διαλέξεις μεταξύ Fifa 14 και NBA 2k14 αυτή τη στιγμή, και τα δύο πολύ καλά γι' αυτό που είναι. Υπάρχει και το Battlefield 4, το οποίο ακόμα πατσάρουν, οπότε δεν ξέρω σε τι ακριβώς κατάσταση είναι. Κατά τ' άλλα, μέχρι τον Μάρτιο, off the top of my head, περιμένουμε Tomb Raider, Rayman Legends, Thief, DriveClub, Outlast (αυτά τα δύο θα είναι free στο Plus), Infamous Second Son και MGS Ground Zeroes από γνωστά. 

 

Ρίξε μια ματιά κι Link.png Site: εδώ , αν και δεν ξέρω πόσο ενημερωμένη είναι η λίστα.

Για τον συγκεκριμενο το εγραψα γιατι απο το καλοκαιρι υπηρχε αυτη η διαθεση για κραξιμο του ps4.Και εστω οτι ισχυει αυτο που λες,γιατι στην συνεχεια δεν προτεινε καποιο παιχνιδι στο ατομο που ρωταγε??? ....

 

 

παιδια να ρωτησω κατι ποιο ειναι ενα καλο game για online gia ps4 και αν ξερει καποιος ποια game περιμενουμε για τους επομενους μηνες στο ps4

Για παιχνιδια του τωρα κοιτας σε Killzone,BF4 και CoD απο Fps και για τα υπολοιπα οτι λεει παραπανω ο Vole.Οσο για το 2014 ριξε μια ματια στα παιχνιδια που αναμενουμε να βγουν του χρονου εδω http://uk.ign.com/articles/2014/01/14/the-top-30-playstation-4-games-of-2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον συγκεκριμενο το εγραψα γιατι απο το καλοκαιρι υπηρχε αυτη η διαθεση για κραξιμο του ps4.Και εστω οτι ισχυει αυτο που λες,γιατι στην συνεχεια δεν προτεινε καποιο παιχνιδι στο ατομο που ρωταγε??? ....

 

killzone battlefield 4 fifa 14 και φυσικα τον μαρτη ερχεται AAA τιτλος infamous second son! οριστε για να μην γκρινιαζεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kia pro

και call of duty ghosts.

ντρεπονται να το πουνε ολοι (λαμογια), αλλα και υπαρχει απο την πρωτη μερα, και ειναι το επομενο ..call of duty.

αν ψαχνεις τι games να παρεις, και ειδα ρωτησες και ειδικα για online games, παρε/βαλε στη λιστα και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και call of duty ghosts.

ντρεπονται να το πουνε ολοι (λαμογια), αλλα και υπαρχει απο την πρωτη μερα, και ειναι το επομενο ..call of duty.

αν ψαχνεις τι games να παρεις, παρε/βαλε στη λιστα και αυτο.

κριμα ειναι σε καινουρια κονσολα να βαλει το εκτρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουυυ τρολακι!! :D ΜΟΝΟ το bf συγκρινεται, και αυτο ειναι τοσο διαφορετικο στυλ τελικα που ανετα τα παιζεις και τα δυο μαζι.

(πιο ..arcade shooter το cod)

 

τωρα, αν εχεις καει 5 χρονια σερι και δεν αντεχεις αλλο, αλλουνου παπα ευαγγελιο αυτο... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εντάξει, μη θίγεστε και με το παραμικρό. Υπάρχει και μια διαφορά μεταξύ του χιουμοριστικού τρολαρίσματος και το κακοπροαίρετου. Ηταν πετυχημένο το σχόλιο του HolyMan από χιουμοριστική σκοπιά στην παρούσα φάση :P

 

kia pro ceed, αν σου αρέσουν τα αθλητικά έχεις να διαλέξεις μεταξύ Fifa 14 και NBA 2k14 αυτή τη στιγμή, και τα δύο πολύ καλά γι' αυτό που είναι. Υπάρχει και το Battlefield 4, το οποίο ακόμα πατσάρουν, οπότε δεν ξέρω σε τι ακριβώς κατάσταση είναι. Κατά τ' άλλα, μέχρι τον Μάρτιο, off the top of my head, περιμένουμε Tomb Raider, Rayman Legends, Thief, DriveClub, Outlast (αυτά τα δύο θα είναι free στο Plus), Infamous Second Son και MGS Ground Zeroes από γνωστά. 

 

Ρίξε μια ματιά κι Link.png Site: http://uk.ign.com/games/upcoming/ps4">εδώ , αν και δεν ξέρω πόσο ενημερωμένη είναι η λίστα.

Ποια 2 θα ειναι δωρεαν στο plus?Εννοεις και το Drive club αν καταλαβα καλα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει τιτλους το ps4 να παιξεις εγω εχω bf4,fifa 14,Κillzone και συντομα θα παρω και το thief συν τα παιχνιδια του plus ειμαι οκ.Tωρα αν με ρωτατε αν θα ηθελα να εχω πχ ενα the division και ενα watch dogs η απαντηση ειναι φυσικα ναι...Αληθεια το watch dogs θα βγει τελικα το Μαρτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...