Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο δειχνει το lords of the fallen,

 

πετραν δεν υπαρχει λογος να μην χρησιμοποιησουν το mocap που λες με διαφορετικο voice over...

δεν παει ετσι.. θα ειναι σα να βλεπεις μεταγλωτισμενη ταινια. και ισως για καποιο αλλο game/εταιρια να λεγαμε οτι σιγα, δεν παιζει ρολο, αλλα οχι εδω.

αλλωστε ειναι τελειωμενη υποθεση οτι θα ξανακανουν απο την αρχη τον ρολο αυτο. αφου κανουν recast, δεν  χωραει και ιδιεταιρες ερμηνειες.

γνωμη μου ειναι (συνυπολογιζοντας τα ολα μαζι) οτι οχι απλα δεν θα βγει φετος επ'ουδενι, αλλα θα περασει και αυτη, αλλα και η επομενη Ε3 και ακομα το παιχνιδι δεν θα ειναι ετοιμο.

 

 

οσο για το fallen, δυσκολο να πει κανεις πολλα απο ενα τρεηλερ, αλλα αν δε μου αρεσε δεν θα το εβαζα καθολου ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

warframe εφαγε delete,δεν ειναι του γουστου μου,  Infamous ομορφο και σπεσιαλ, αλλα μου την σπανε λιγο οι μαχες και το shooting aim (ειμαι πολυ αρχη ακομα).Tomb raider ισως το ποιο ενδιαφερον σαν gameplay και αρκετα προσεγμενο και κινηματογραφικο. ΑΛΛΑ με αυτο που εχω κολησει ειναι το dead nation!! Κλασικο και απλο, ισως με αρκετη επαναληψη και λιγο κουραστικο, αλλα και εθιστικο και καπως old school. Μεχρι στιγμης μου φαινεται περιεργο οτι αφιερωνο ποιο πολυ χρονο σε αυτο παρα σε infamous και tomb raider! Για τζαμπα παιχνιδι ειναι μια χαρα και θα φαω μαζι του τοσες ωρες, 8% και εχω παιξει 6-7 ωρες. Το mercenary ακομα δεν το φορτωσα.

 

Δεν καταλαβαινω τις φωνες για λιγα παιχνιδια, ναι δεν ειναι τα ελιτ πολλα ακομα, αλλα οταν θες καμια 30ρια ωρες για το καθε παιχνιδι, αμα εχεις 3-4 που σε ενδιαφερουν, για να τα τελειωσεις θελεις βδομαδες. Δεν καθεσει και στο πσ4 ολλη την μερα (τουλαχιστον εμεις οι ποιο μεγαλοι με δουλειες). Το bound by flame φαινεται ενδιαφερον, το watchdogs ειναι μαλλον σιγουρη αγορα, octodad δεν αχολουμαι, child of light φτηνο και ενδιαφερον, murdered soul στα υποψην, περιμενουμε driveclub επιτελους, κανα free στο plus, περιμενω το φιφα απο εξωτερικο, resogun ακομα δεν εχω παιξει...........................και δεν ασχολουμαι και με fps. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν βλεπω να ποιανει σκονη το πσ4, για τους επομενους 3 μηνες υπαρχει αφθονο υλικο. Ειδικα αμα ο σκοπος σου ειναι να τελειωνεις τα παιχνιδια. ΑΑαααα και last of us τον ιουνη!!! Και βεβαια καποια στιγμη τα πρωτα παιχνιδια που βγηκαν θα ειναι με μειωμενη τιμη, αρα κανα assasins για χειμωνα θα ειναι στο 20ρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mocap μπορεί να είχε γίνει για γενική χρήση, δε σημαίνει απαραίτητα ότι γύριζαν σκηνές του παιχνιδιού τότε. Λογικά σε ενάμιση μήνα θα αρχίσει να ξεκαθαρίζει κάπως το τοπίο, ελπίζω. 

 

Να πω τη μαύρη μου αλήθεια, με Watch_Dogs τον άλλο μήνα, Last of Us remastered μες στο καλοκαίρι, Destiny τον Αύγουστο και Dragon Age τον Οκτώβριο, λίγο με καίει πότε θα βγει το νέο Uncharted, αλλά είναι γεγονός πως χρειάζεται κι άλλα αποκλειστικά μεγάλα παιχνίδια η Sony στον ορίζοντα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Walking Dead listed for PS4 by GameStop

 

PS4 version of The Walking Dead Game of the Year Edition has been listed online by GameStop.

 

According to the retailer, the unannounced PS4 edition of Telltale's episodic game will hit North America on June 17 priced at $29.99.

 

Update: GameStop is now also listing the game for Xbox One.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτηνή απομίμηση του demon/dark souls μου κάνει προσωπικά... και βλέπω και namco bandai.. και το αποτελειώνει, θα δείξει

 

καλα, πως το βλεπεις αυτο?

ειδικα αφου βλεποντας το βιντεο ευκολα βλεπει κανεις οτι α) τα hit counts/boxes στις μαχες φαινονται να'ναι της προκοπης, και οχι οτι να'ναι και β) και στα γραφικα αναμεσα στα δυο, μαλλον το souls ειναι το ..φτηνο.

 

τελος παντων, αυτο ειναι το νεο project του παραγωγου του witcher2, που αν θυμαστε ειχε φυγει πριν τρια χρονια απο την cd pr.red με το που ολοκληρωθηκε το witcher2.

 

δεν ξερω αν θα ειναι παιχνιδαρα, αλλα φτηνη απομιμηση του μαζοχισταν-souls δεν θα ειναι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 φτηνη απομιμηση του μαζοχισταν-souls δεν θα ειναι ;)

πρεπει να ανεβασεις level στην ποιοτητα τον παιχνιδιων που παιζεις... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν "ανεβασω" εννοεις "κατεβασω", να συμφωνησω.

δεν θα το ανοιξω κουβεντα, ουτε επισης για το ποιος ειναι gamer. αν θες πηγαινε διαβασε τι λενε ακομα και οι φανατικοι πλεον..

 

τεσπα,

 

για το μηνα Μαιο στο plus εχει το stick it to the man

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/stick-it-to-the-man!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην ειναι απο τον ιδιο publisher, και το παιχνιδι θα ειναι εξισου δυσκολο με βαση τον project manager.

 

Εγω κραταω αυτο που ειπε ο ιδιος οτι θα ελλατωθουν οι περιπτωσεις που πεθαινεις απο πεσιματα και μαλακιες.

 

Το 2 παντως χαλασε αρκετα. Οχι για τα γραφικα, αλλα γιατι ειναι τραγικο να αυξανεις την δυσκολια πετωντας 10 κακους ταυτοχρονα που ειτε κασταρουν ξορκια σε ταχυτητα πυροβολου ειτε χειριζονται ενα ροπαλο 20 μετρα σαν να ειναι χαρτινο και η μονη τακτικη επιθεσης να ειναι το γυρω γυρω.

Μεχρι το 1 ηταν καλο, πλεον χαλασε το γιαουρτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην ειναι απο τον ιδιο publisher, και το παιχνιδι θα ειναι εξισου δυσκολο με βαση τον project manager.

 

Εγω κραταω αυτο που ειπε ο ιδιος οτι θα ελλατωθουν οι περιπτωσεις που πεθαινεις απο πεσιματα και μαλακιες.

 

Το 2 παντως χαλασε αρκετα. Οχι για τα γραφικα, αλλα γιατι ειναι τραγικο να αυξανεις την δυσκολια πετωντας 10 κακους ταυτοχρονα που ειτε κασταρουν ξορκια σε ταχυτητα πυροβολου ειτε χειριζονται ενα ροπαλο 20 μετρα σαν να ειναι χαρτινο και η μονη τακτικη επιθεσης να ειναι το γυρω γυρω.

Μεχρι το 1 ηταν καλο, πλεον χαλασε το γιαουρτι.

για το dark souls μιλας? το 2 ειναι πολυ πιο ευκολο απο το 1ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο λεω.

 

Εκαναν χαζους ολους τους αντιπαλους και για να το αντισταθμισουν και να δυσκολεψουν τους αρχαριους, απλα εβαλαν παρα πολλους μαζι, σε αντιθεση με τα παλια που ειχαν 1,2 ζορικους και εξυπνους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα μαλλον θα στησουμε μια μικρη clan και βλεπουμε πως θα παει...αυτα στον server phoenix στο ff14 online

οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει ενα message εδω :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=gbLtp1Otnmc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...