Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Σεβαστείτε τη θεματολογία του κάθε νήματος και σε κάθε περίπτωση μην επαναφέρετε με σχόλιά σας μηνύματα τα οποία έχουν διαγραφεί. 

 

Εφόσον κρίνετε ότι ένα μήνυμα δημιουργεί πρόβλημα στη ροή ενός νήματος ή είναι άσχετο με το θέμα, στείλτε αναφορά και μην δίνετε συνέχεια.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι φιλε, κανεις μεγαλο λαθος! αυτα ειναι δικα σου λογια και υποθεσεις, και ξεφευγεις κιολας!

οπως ειπα, ενω δεν εχεις καν ps4 καθεσαι και ψεγεις εμενα, επειδη εσενα δεν σου αρεσει η αποψη μου. για κατι που εσυ δεν εχεις καν στη τελικη.

ενω χαμενος μεσα στα "επιχειρηματα" σου, εσυ ο ιδιος βγαζεις πορισμα οτι ...το plus δεν αξιζει για ps4.(!!)

 

πιασ'το αυγο και κουρεφτο δηλαδη.

προφανως μπερδευτηκες με το ps3 σου, και ξεχασες οτι χωρις plus το ps4 δεν παιζει..

final fantasy xiv (console exclusive τα λες αυτα?)

elder scrolls online(στο χ1 πληρωνεις?)

planetside 2

warframe

blacklight

warthunder

dcou

deep down

everquest next(δεν ειμαι σιγουρος)

H1Z1(δεν ειμαι σιγουρος)

 

δεν το λες και πεθαμενο χωρις plus...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

final fantasy xiv (console exclusive τα λες αυτα?)

elder scrolls online(στο χ1 πληρωνεις?)

planetside 2

warframe

blacklight

warthunder

dcou

deep down

everquest next(δεν ειμαι σιγουρος)

H1Z1(δεν ειμαι σιγουρος)

 

δεν το λες και πεθαμενο χωρις plus...

σοβαρα τωρα? θελεις στα σοβαρα να συζητησουμε εαν το ps4 ειναι αχρηστο χωρις να πληρωνεις τη συνδρομη ή οχι?

οχι πες μου για να ξερω αν μιλας σοβαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα μπορούσα να ζήσω και χωρίς multiplayer.Και στο πσ3 μόνο λίγο το gt5 έχω παίξει και το bf3.Όπότε δεν είναι όλοι εξαρτημένοι από το online και εννοείται ότι δεν είναι άχρηστο χωρίς αυτό .Το χβοχ μπορεί να είναι (αχρηστο) χωρίς το ονλαιν μιας και τα περισσότερα παιχνίδια και system seller βασίζονται     σ'   αυτό (titanfall). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μαγκες χωρις να εχω τις γνωσεις σας θελω να πω το εξης. Οι μεν δωσαμε καποια φραγκα για το PS4. Οι δε δωσατε καποια φραγκα για το XBOX1. Γιατι πρεπει ντε και καλα καποιοι να καλυπτετε τις ανασφαλειες σας για το αν κανατε την σωστη επιλογη με το να σπατε τα δικα μας τα.... νευρα σε 4 διαφορετικα threads. Για τον Θεο δλδ πια υπαρχει topic VS - το οποιο προσωπικα αποφευγω γιατι στα 10 επιχειρηματα σοβαρα ειναι τα δυο - στο οποιο μπορειτε να βγαλετε τα αχτι σας.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρα τωρα? θελεις στα σοβαρα να συζητησουμε εαν το ps4 ειναι αχρηστο χωρις να πληρωνεις τη συνδρομη ή οχι?

οχι πες μου για να ξερω αν μιλας σοβαρα...

 

 

Ας του πει κάποιος του ανθρώπου!

Θα πάθει τίποτα! 

 

 

Ηρέμησε petran. Ένα αστείο έκανε. Δεν θα το ξανακάνει.

Όλοι ξέρουμε άλλωστε πως αγοράζουμε κονσόλες αποκλειστικά για το multi.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι σοβαρα τωρα υπαρχει ατομο που θα αγορασει κονσολα το 2014 και δεν τον νοιάζει καθόλου το online?? Ok δεν μιλαμε να παιζει μονο online προφανως θα παιξεις και πολλα single player only η θα επιλεξεις εσυ να μην ασχοληθεις με το multi. Απλα δεν γινεται να μην υπαρχει η δυνατότητα ανα πασα στιγμη μη λεμε οτι να ναι τωρα, ειδικα απο τη στιγμη που στην προηγουμενη γενια ηταν το στανταρ,..

 

Θεωρω παντως χαζομαρα και απο τις 2 εταιρείες το να πληρωνεις απλα για να παιξεις multi. Το καλυτερο συστημα ηταν του PS3, δωρεαν το online και αν θες τα προνομια του plus τοτε ναι πληρωνεις, πραγματικα περιμενα οτι η ms θα το κανει δωρεαν οχι το αντιστροφο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αυτο που σου λεω ρε πετραν ειναι οτι στο πσ4 εχεις επιλογες και χωρις το πλας ενω στο χ1 δεν εχεις καμια...ακομα και για τα f2p πρεπει να πληρωνεις

 

btw ενα exclusive souls game κερδιζει την ε3 για τη σονι χωρις να αναφερουν τιποτα αλλο

Επεξ/σία από xavier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα δε νομιζω οτι τα Souls εχουν την δυναμη που ειχαν καποτε αλλα και γενικοτερα δε νομιζω στην εποχη μας, ενας μονο τιτλος οτι εχει τη δυναμη να σπρωξει ολοκληρη κονσολα.

 

Πιο πολυ περιμενω την συνεχεια του Dragons Dogma (αν βγει ποτε) παρα νεο Souls, εκτος αν σκεφτουν σοβαρα τα πολλα λαθη που εκαναν στο 2 αφησουν τις συνεχειες και αυτονομησουν ξανα τον τιτλο.

 

Oσον αφορα το πληρωτεο Online. Ασχολουμε δυνατα με τον Online σχεδον απο την εποχη που βγηκε το PS Plus και το πληρωνω ανεξαρτητα αν ηταν απαραιτητο να υπαρχει ή οχι για να παιξεις Multi.

 

Απο την μερα που βγηκε το Plus, εχω 50+ παιχνιδια απο την Sony (δωρεαν, δανεικα χεστηκα, επαιξα 50 παιχνιδια δινοντας 90 ευρω για την ετησια συνδρομη της υπηρεσιας).

 

Aπο την απεναντι μερια η δυνατοτητα προστεθηκε προσφατα (λογικο και καλα εκανε με την διαφορα οτι μετα την ληξη της υπηρεσιας κρατας τα παιχνιδια ενω στο Plus πρεπει να ξαναανανεωσης για να τα παιξεις). Δε με ενοχλει δε το θεωρω κατακριτεο δεδομενου οτι εχει δωσει παιχνιδαρες και στα 50 που ειπα απο πανω δεν εβαλα μεσα και οτι εχει δωσει για το Vita.

 

Mε το 4 εχει παρει χαμπαρι τι εκανε το Steam και ειναι τοσο ψηλα στα PC και κανει το ιδιο, ουτε εμενα με τρελενουν τα Indy's, υπαρχει απειρος κοσμος ομως που τα λατρευει, αλλα δε νομιζω κανεις να περιμενε απο την πρωτη μερα να δωσει Retail Games. Θα ερθουν και αυτα, ο ανταγωνισμος αυτη τη στιγμη δε προσφερει κατι σε αυτο το κομματι, θα δωσει σιγουρα στην πορεια, για την ωρα ομως δε δινει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...