Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.youtube.com/watch?v=37-Puo_pu14

 

τώρα λογικά θα είναι καλός ο Boogie για κάποιους....

 

τέσπα άκυρη κίνηση της σόνυ με το driveclub ο κόσμος θα ρίξει ένα τεράστιο χ στο παιχνίδι, λογικά θα αλλάξει την στάση της μέχρι την ε3, αλλα πάλι Meh, δεν με ενδιαφέρει, έτσι και αλλιώς περιμένω gran turismo 6 hd version κάποτε και δεν είμαι και φαν απο τα ραλάκια.

 

συμφωνώ με Pds αν ανακοινώσουν όλα αυτά κέρδισαν την ε3 για μένα(εκτός αν κάνει παπάδες με νέο hardware + zelda για το νέο hardware η νιντέντο αλλα twillight princess) ,είναι πάρα πολλά και καλύτερα να κρατάμε μικρό καλάθι. αν και έχω την εντύπωση οτι δεν πέρασε τόσος καιρός με λίγα games και λίγα νέα δίχως λόγο, τέσπα πολύ άσχημα τα spoilers, δεν θέλω να βλέπω, καλύτερα να μην γίνει τπτ leaked για να χαρούμε στην ε3, άλλωστε αυτός είναι και ο ρόλος της για τους gamers, ελπίζω να έχουμε αρκετές εκπλήξεις. και φέρτε Jrpg ffs!!!!!

 

edit: ε την σόνυ, drm ,χαχα γελάει ο κόσμος,θράσος είναι αυτό...πραγματικά, πρέπει να φάνε ένα τεράστιο χ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φυσικα ελπιζω να μιλαμε για παιχνιδια που θα κυκλοφορησουν το 2015...δηλαδη δεν εχει νοημα να πεις last guardian tba ...αι γμσου...πες last guardian spring-summer-οτιδηποτε 2015, αλλιως μη λες τιποτα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

To thread στο neogaf εχει κλειδωθει παντως.

Δεν ξερω γιατι το κλειδωσαν,αλλα ειναι υπερβολικα καλη η λιστα.Τις επομενες χρονιες τι θα εχει να δειξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι driveclub....

 

Πιστευω κατ'αρχας οτι εμενα μου μοιαζει περισσοτερο σαν τεχνικο προβλημα παρα σαν θεμα πολιτικης, ολα τα παιχνιδια της IGC ληγουν με την ληξη της συνδρομης, αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι δεν ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να εχεις πληρωσει για το παιχνιδι και να δεσμευεσαι με αυτον τον τροπο. Η sony ΠΡΕΠΕΙ να βρει τροπο να το φτιαξει αυτο.

 

Περι τιμης τωρα, θεωρω ΚΟΡΟΙΔΙΑ να κοστιζει 50€ η αναβαθμιση , 35-40€ ειναι μια λογικη τιμη, αρκει βεβαια να μην ισχυσει ο παραπανω περιορισμος.

 

 

Περι διαρροων Ε3....

 

Και εγω θα κρατησω μικρο καλαθι , γιατι αρκετα τουλαχιστον ειναι too good to be true.

 

that's all folks, and thank god for me.

 

edited

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προκειτε να περασει αυτη η μαλακια i mean ποιος θα το αγορασει 50 digital και θα πρεπει να εχεις και ενεργο plus...

εδω δεν θα το αγοραζα full digital στα 50 εναντι του disc στα 60 (εχει μεταπωληση το disc)

γενικα δεν ειμαι fan τον digital αλλα αυτο δεν παιζει να περασει οσο και να θελει η σονυ lol 

το plus δεν το εχω ανανεωσει καν btw... θα ξαναβαλω οταν θα αρχισουν να βαζουν κανα παιχνιδι της προκοπης η βγει κανενα που θελω να παιξω online to much (προς το παρον παιζω ff14 που δεν χρειαζεται)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και φυσικα ελπιζω να μιλαμε για παιχνιδια που θα κυκλοφορησουν το 2015...δηλαδη δεν εχει νοημα να πεις last guardian tba ...αι γμσου...πες last guardian spring-summer-οτιδηποτε 2015, αλλιως μη λες τιποτα...

Ούτε καν! Το 2014 πρέπει να βγει αυτό, είναι το μόνο που θα δικαιολογούσε αυτές τις αινιγματικές απαντήσεις πρόπερσι "δεν έχει ακυρωθεί, αλλά δεν είναι και σε διάλειμμα ακριβώς". Τι σκατά κάνουν 6 χρόνια; 

 

(Αν είναι να βγει όντως ας βγει και το '15, απλώς έλεος, έλεγα ότι θα έπαιρνα PS3 για MGS 4 και για Last Guardian και φτάσαμε στην επόμενη γενιά κι ακόμα περιμένω :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ'οτι φαινεται, οι διακοπτες δε γυρνανε μονο στη microsoft...

 

υποψην στις 3 η ωρα εχει το ign αποκλειστικο gameplay video απο το τωρινο driveclub

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...