Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με προλαβες. ελπιζω να μη διαφωνει κανεις οτι σε συγκριση μερας-νυχτας στο παιχνιδι, ειναι οντως αυτο που λεμε μερα με τη νυχτα.

επισης χτες ειπα οτι δεν ειδα καθολου tearing. εκανα λαθος.

παρατηρειστε το πανω-πανω μερος της οθονης σε ολα τα νεα video. εχει μονιμο tearing απλα φαινεται οτι το περιορισανε εκει πανω ψηλα.

θεωρω οτι μεχρι να βγει τον Οκτωβρη, οπωσδηποτε κατι θα εχουνε σενιαρει ακομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

Tα βουνα ειδικα ειναι insane.

 

 

ScreenShot2014-05-16at114808.jpg~origina

 

 

 

ScreenShot2014-05-16at114850.jpg~origina

 

 

 

ScreenShot2014-05-16at115143.jpg~origina

 

 

 

ScreenShot2014-05-16at114826.jpg~origina

 

 

 

ScreenShot2014-05-16at114450.jpg~origina

 

 

 

ScreenShot2014-05-16at114645.jpg~origina

 

 

 

 

Kαι ενα gif.

qqlcyv.gif

 

 

Πιθανοτητα να παιζει με την τιμονιερα μου υπαρχει?

Eιναι η προηγουμενη της logitech, της επισημης του GT5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
Πιθανοτητα να παιζει με την τιμονιερα μου υπαρχει?
Eιναι η προηγουμενη της logitech, της επισημης του GT5.

 

 

o πετραν λεει οχι, αν τη ψιλοκραξουν αρκετα την evolution παντως εχουν τη δυνατοτηα να το κανουν...

  • When asked about racing wheels, he said, “We love racing wheels! We’re working closely with Thrustmaster to support their awesome wheels already, and when Logitech support wheel peripherals on PlayStation 4, we’d love to support them in DriveClub too.”

     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερα τα γραφικα αλλα...ειναι οντως αυτα που θα δουμε? Χλωμο μου φαινεται. Δηλαδη μετα το gran turismo τι θα ειναι? Η πραγματικοτητα? :P

 

Μου τρεχουν τα σαλια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με προλαβες. ελπιζω να μη διαφωνει κανεις οτι σε συγκριση μερας-νυχτας στο παιχνιδι, ειναι οντως αυτο που λεμε μερα με τη νυχτα.

επισης χτες ειπα οτι δεν ειδα καθολου tearing. εκανα λαθος.

παρατηρειστε το πανω-πανω μερος της οθονης σε ολα τα νεα video. εχει μονιμο tearing απλα φαινεται οτι το περιορισανε εκει πανω ψηλα.

θεωρω οτι μεχρι να βγει τον Οκτωβρη, οπωσδηποτε κατι θα εχουνε σενιαρει ακομα.

Ελπιζω πετραν τα ατομα που εργαστηκαν στο project gotham racing(και ανηκουν πια στην evolution studios) να εχουν κανει το θαυμα τους και σε αυτον τον τιτλο

Φοβερα τα γραφικα αλλα...ειναι οντως αυτα που θα δουμε? Χλωμο μου φαινεται. Δηλαδη μετα το gran turismo τι θα ειναι? Η πραγματικοτητα? :P

 

Μου τρεχουν τα σαλια

Και να φανταστεις!!! οτι ακομα ο τιτλος θα δεχεται περεταιρω βελτιωσεις μεχρι την επισημη κυκλοφορια του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και να φανταστεις!!! οτι ακομα ο τιτλος θα δεχεται περεταιρω βελτιωσεις μεχρι την επισημη κυκλοφορια του.

Kαλα απο ενα σημειο και μετα δεν εχει νοημα. Απο γραφικης αποψης, τι να βελτιωσεις απο αυτο το πραγμα. Ηδη σαν ταινια φαινεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα απο ενα σημειο και μετα δεν εχει νοημα. Απο γραφικης αποψης, τι να βελτιωσεις απο αυτο το πραγμα. Ηδη σαν ταινια φαινεται

Καλα σιγουρα!!!αλλα στο θεμα του gameplay κυριως πιστευω να υπαρχουν επιπλεον βελτιωσεις. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια τα γραφικα, αλλα εχω την εντυπωση οτι τα physics/collisions/συμπεριφορα ελαστικων ειναι πιο κατω του αναμενομενου απο οτι μπορω να δω απο τα video. Ελπιζω να κανω μεγαλο λαθος, το ευχομαι δηλαδη οχι το ελπιζω, γιατι φαινεται ενα well polished driving game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα βουνα ειδικα ειναι insane.

Kαι ενα gif.

 

qqlcyv.gif

 

 

 

Πιθανοτητα να παιζει με την τιμονιερα μου υπαρχει?

Eιναι η προηγουμενη της logitech, της επισημης του GT5.

Απο αυτα που βλεπω ειναι αγορα απο μενα ..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία γραφικά.Καλογυαλισμένο δείχνει.

 

 

4 player online co op για το Killzone από Ιούνη με dlc http://www.killzone.com/en_US/blog/news/2014-05-16_intercept-adds-online-coop-action-to-killzone-shadow-fall.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω πετραν τα ατομα που εργαστηκαν στο project gotham racing(και ανηκουν πια στην evolution studios) να εχουν κανει το θαυμα τους και σε αυτον τον τιτλο

ο ενας, ο urtone, την εχει κανει τη δουλεια του με τα γαμάτα trailers!

ο αλλος, ο talbot, πηγε σχeτικα αργα αλλα το παιχνιδι εφαγε ενα χρονο καθυστερα. και αυτουνου η ειδικοτητα δεν ειναι τα ωραια trailers, αλλα το  gameplay ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που μου εκανε εξαιρετικα ασχημη εντυπωση ειναι το ποσο out of place φενεται το αμαξι σε σχεση με το δρομο στην εξωτερικη καμερα.

 

Μου δινει την αισθηση οτι κανει float, ή οτι ειναι ξενο σωμα στην πιστα τελοσπαντων και οτι αρκετα κομματια της πιστας γινονται render σε χαμηλοτερη αναλυση. Κοβει καπως απο το immersion γιατι ενω καποια γραφικα ειναι εξαιρετικα, οι ατελειες κανουν μπαμ, ειδικα τα καλωδια ηλεκτροδοτησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...