Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

η πραγματικη δυναμη του ps4 θα φανει στα αποκλειστικά, τα  multi περα απο την ανάλυση πανω κάτω παρόμοια θα ειναι στις κονσολες με λιγο καλυτερα στο ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε ξερω τι εντυπωσιακοτερο μπορει να εχει ενα παιχνιδι στα γραφικα του με μαυρες μπαρες πανω κατω, περιορισμενο συνολο κινησεων, ξεθωριασμενη παλετα χρωματων σεν σχεση με ενα παιχνιδι οπως το Unity πχ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιαζουν οι τεχνικές λεπτομεριες, το παιχνιδι ειναι γραμμικο κ βασιζεται στο στορυ, δεν με χαλαει αυτο, κ τα παλλια resident evil π.χ. ετσι ηταν αλλα δεν παραπονιόταν κανεις, η παλλετα χρωμάτων εχει να κανει με το στυλ του παιχνιδιου,  μ αρεσε αυτο που ειδα κ ηταν εντυπωσιακο για τα ματια μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο trailer παντως ηταν του the order 1886, φοβερο trailer με πραγματικα next gen γραφικα, με εντυπωσιασε κ χαιρομαι που εχει στοιχεία horror το παιχνιδι.

Εγώ πάντως έμεινα με το Uncharted. Όπως και με το GTA όπου στην αρχή δεν είχα καταλάβει ποιό παιχνίδι δίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αν θες να μιλησουμε με πραγματικοτητες ''εφαγε''(ή τρωει ακομα :P) upgrade.Eλειπαν οι μισες σκιες και οι φωτισμοι πριν.

Tωρα ο καθενας οπως το βλεπει ή οπως θελει να το βλεπει.

Δεν εχω κανενα προβλημα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το ιδιο μουντο μου φανηκε, δεν ξερω αν ηταν και το stream αλλα το frame rate φαινοταν πολυ χαμηλο κατω απο 30.. :P

Μηπως εννοεις ετσι οπως πεφτουν τα frames στο pc με το watchdogs μιας και εθεσε νεα στανταρντς;

Μπορει και να εχεις δικιο, να ετρεχε κι αυτο απο πισι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω τωρα μου την ειπες ασχημα, παρακαλα κανα mod να σου ανοιξει το vs θεμα να συνεχισουμε εκει αν θες, προς το παρον μιλαμε για ps4 και the order..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μηπως εννοεις ετσι οπως πεφτουν τα frames στο pc με το watchdogs μιας και εθεσε νεα στανταρντς;

Μπορει και να εχεις δικιο, να ετρεχε κι αυτο απο πισι

Τωρα εισαι υπερβολικος κ εσυ.

Δεν ειπε κατι κακο :P

 

Μπορει οντως δηλαδη να ειναι κατω απο 30 αυτη τη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20140611_223819_resizsoub9.jpg

 

 

Το χρησιμοποιεις ετσι το PS4 ή λογω χαμηλης χρησης απλα το εχεις στο In για να μη σου τρωει αλλες θυρες ?

 

Για τους λυπους, πως ειναι δυνατο να βλεπετε τι frames εχει το καθε παιχνιδι και μαλιστα μεσα απο streams ή tube videos ειναι απορειας αξιο. Να σας παρω σπιτι μου δηλαδη για να μην ανοιγω το fraps και τρωει τσαμπα πορους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως εννοεις ετσι οπως πεφτουν τα frames στο pc με το watchdogs μιας και εθεσε νεα στανταρντς;

Μπορει και να εχεις δικιο, να ετρεχε κι αυτο απο πισι

 

Έχεις θέμα εσύ με το "πισι"

 

Πόσο ετών είσαι? 10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το ειχα ξεχωρο το χρησιμοποιουσα ακομα λιγοτερο. αμα βρω και εναν τροπο να λειτουργει με το joypad του xbone, θα ειναι τελεια 8)

θυρες εχω μπολικες, δεν ειναι αυτο το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ουσια ειπα οτι downgrade δεν βλέπω (θετικο) και οτι τα frames παιζει να ηταν απο το χαλια stream του twitch (ουδέτερο), αλλα αν ψάχνεσαι ολο και κατι θα βρεις για να το πας σε vs παλι.. :P

 

Ασχετα με τα γραφικα και την αποδοση αυτη τη φορα το the order μου εβγαλε ενα survival horror vibe και απο αδιαφορο που ηταν αρχίζει να με κερδιζει καπως σιγα σιγα για να θελω να δω περισσοτερα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...