Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν το ειχα ξεχωρο το χρησιμοποιουσα ακομα λιγοτερο. αμα βρω και εναν τροπο να λειτουργει με το joypad του xbone, θα ειναι τελεια 8)

θυρες εχω μπολικες, δεν ειναι αυτο το θεμα.

 

Ρωταω γιατι μια φορα που το βαλα για να δω κατα ποσο ειναι βολικο, το input lag αλλα και το γενικοτερο delay που προσθετει για να πεις οτι παιζεις κανονικα ειναι απαραδεκτο, πολυ καλυτερο φυσικα απο το αντιστοιχο του elgato αλλα και παλι δεν ειναι για full gaming χρηση.

 

Απορω δλδ πως μπορεις και παιζεις ετσι.

 

Για το joypad δες αυτο: http://controllermax.com/cross-over-gaming/

 

Το εχω παρει και κανει οτι ακριβως λεει και συντομα θα μπει και support για αυτο που θες.

 

Στην ουσια ειπα οτι downgrade δεν βλέπω (θετικο) και οτι τα frames παιζει να ηταν απο το χαλια stream του twitch (ουδέτερο), αλλα αν ψάχνεσαι ολο και κατι θα βρεις για να το πας σε vs παλι.. :P

 

Ασχετα με τα γραφικα και την αποδοση αυτη τη φορα το the order μου εβγαλε ενα survival horror vibe και απο αδιαφορο που ηταν αρχίζει να με κερδιζει καπως σιγα σιγα για να θελω να δω περισσοτερα..

 

Πραγματικα και μενα αυτο με κερδισε, ενω το παιχνιδι δε μου κανει καθολου κλικ, αυτο που εδειξαν στην conference με το φακο και το searching ηταν καταπληκτικο. Μετα παλι με το τερας χαθηκε ολο το hype :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε να δουμε τελικα τιποτα καινουργιο στην TGS για τον εξαφανισμενο;

 

 

 


This time we were focused on introducing titles for the North American region, but of course about Japanese games first parties and also third parties are developing a large number or them. We should be able to show you the latest in that area at Tokyo Game Show 2014.

And before you ask, the development of The Last Guardian is progressing just fine.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρακι οπως ηταν και για την E3. :P Καποιος να βρει τις "leaked" λιστες που ειχαν βγει 2-3 εβδομαδες πριν να γελασουμε παλι


Τρελό downgrade έφαγε κι αυτό......εάν είναι έτσι τα next gen γραφικά τότε κλάψτα.

 

Να μίλαγες για το υπέρτατο Uncharted, Bloodborne τότε ναι, μιλάμε για όντως next gen γραφικά σε κονσόλες και για system seller τίτλους που οι ανταγωνιστές θα έκανα κωλοτούμπες να έχουν...

 

Αλλά το The Order 1886....

Ποιος bloodborne μας δουλευεις???Ειδες εσυ κανενα gameplay βιντεο ή ειπαν οτι ειναι in engine και δεν το ξερω εγω?CGI βιντεο ηταν για να δειξει πανω κατω τι παιχνιδι θα ειναι.Το the order θα εχει πολυ ανωτερα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρακι οπως ηταν και για την E3. :P Καποιος να βρει τις "leaked" λιστες που ειχαν βγει 2-3 εβδομαδες πριν να γελασουμε παλι

Ποιος bloodborne μας δουλευεις???Ειδες εσυ κανενα gameplay βιντεο ή ειπαν οτι ειναι in engine και δεν το ξερω εγω?CGI βιντεο ηταν για να δειξει πανω κατω τι παιχνιδι θα ειναι.Το the order θα εχει πολυ ανωτερα γραφικα.

 

Εάν ήξερες ποιος κάνει το Bloodborne δεν θα έλεγες καν αυτά που γράφεις. Μόνο και μόνο αυτός που δημιουργεί το Bloodborne είναι εγγύηση για επικούρα παιχνίδι.

 

Άγνοια

 

Τι λες κι εσύ τώρα για το The Order....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν ήξερες ποιος κάνει το Bloodborne δεν θα έλεγες καν αυτά που γράφεις. Μόνο και μόνο αυτός που δημιουργεί το Bloodborne είναι εγγύηση για επικούρα παιχνίδι.

 

Άγνοια

 

Τι λες κι εσύ τώρα για το

για γραφικα μιλησες για τα γραφικα σου απαντησα.Εννοειται το the order  θα εχει πολυ καλυτερα γραφικα για πολλους λογους.

 

Οσο για τον αν ξερω ποιος κανει το παιχνιδι μαλλον βιαστηκες να βγαλεις συμπερασματα αφου τον τελευταιο χρονο εχω παιξει γυρω στις 400 ωρες μονο απο παιχνιδια του δημιουργου του bloodborne.Οτι να ναι πραγματικα τι σχεση εχουν τα γραφικα με το αν ενα παιχνιδι θα ειναι επικο ή οχι?

 

edited

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Το παραπανω βιντεο παντως δειχνει πολυ καλα γραφικα, αν και δεν μας ειχε συνηθισει η from software να δινει βαση εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εχω ξεκινησει το dark souls 2(αν και μου είπατε οτι δεν εχει τοσο σχεση.), δεν ειμαι ακομα σιγουρος οτι μου αρεσει αυτο το στυλ(τρωω αρκετο ξυλο στο ιδιο σημειο..) αν κολλήσω στην πορεια γιατι εχω ενα θεμα εθισμου με αυτα τα games θα ειναι λογος αγορας κονσόλας το Bloodborne. Φαινεται πολυ ωραιο, σκοτεινό αλλα οχι το generic του the order εχει ενα art style καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free2Play ειναι αυτο.

 

Επισης η Naughty Dog αρχισε τις βαριες δηλωσεις του στυλ αυτο που δειξαμε ηταν ingame απο PS4 σε κανονικο level.

 

Εγω προσωπικα (χεστηκατε :P απλα το λεω), οποιον κανει μεγαλες δηλωσεις και μετα δινει αλλα θα του ριχνω ακυρο. Αυτη τη χρονια ειχαμε πολλα fail μαζεμενα και καπως πρεπει να αρχισουν να καταλαβαινουν οτι δεν ειμαστε μαλακες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Free2Play ειναι αυτο.

 

Επισης η Naughty Dog αρχισε τις βαριες δηλωσεις του στυλ αυτο που δειξαμε ηταν ingame απο PS4 σε κανονικο level.

 

Εγω προσωπικα (χεστηκατε :P απλα το λεω), οποιον κανει μεγαλες δηλωσεις και μετα δινει αλλα θα του ριχνω ακυρο. Αυτη τη χρονια ειχαμε πολλα fail μαζεμενα και καπως πρεπει να αρχισουν να καταλαβαινουν οτι δεν ειμαστε μαλακες.

ναι, γενικα πολλα f2p το ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

το συγκεκριμενο εγινε ακριβως ετσι. το γνωριζω απο καλη πηγη.

 

παμε παρακατω:

 

μια μερα μετα την παρουσιαση του horizon, τσουπ! να σου και το driveclub screenshot με νερα και με βροχες!

 

V5uzKrV.jpg

 

πολυ καλης ποιοτητας βιντεο απο το ολοφρεσκο demo για την Ε3 2014, μπορειτε να δειτε/κατεβασετε απο εδω: http://www.gamersyde.com/news_e3_driveclub_gameplay_video-15453_en.html

 


 

Καλά το driveclub έχει ξεφύγει. Κάθε φορά που το βλέπω όλο και καλύτερο.Καμία σχέση με αυτό που μας είχαν δείξει στην αρχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...