Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει φέτος μένουν ακόμα πέντε έξι παιχνίδια για αγορά. Αλλά του χρόνου δε ξέρω τι θα κάνουμε γιατί αν βγουν όλα εντός προγράμματος έχω πάνω από δέκα που με ψήνουν γαία αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για γραφικα μιλησες για τα γραφικα σου απαντησα.Εννοειται το the order  θα εχει πολυ καλυτερα γραφικα για πολλους λογους.

 

Οσο για τον αν ξερω ποιος κανει το παιχνιδι μαλλον βιαστηκες να βγαλεις συμπερασματα αφου τον τελευταιο χρονο εχω παιξει γυρω στις 400 ωρες μονο απο παιχνιδια του δημιουργου του bloodborne.Οτι να ναι πραγματικα τι σχεση εχουν τα γραφικα με το αν ενα παιχνιδι θα ειναι επικο ή οχι?

 

Τα γραφικά και ingame τoυ Bloodborne, έδειξαν και από αυτά προσωπικά μου είναι καλύτερα από το The Order .

 

Νομίζω έχω το δικαίωμα να εκφέρω γνώμη ή τσου?

 

Tώρα για το εάν έχεις 400 ώρες σε DS, DS1,DS2, εύγε.

 

Δες και το link από ingame, γιατί μισά τα είδες:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YkRReiE93CE

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

 

Τα γραφικά και ingame τoυ Bloodborne, έδειξαν και από αυτά προσωπικά μου είναι καλύτερα από το The Order .

 

Νομίζω έχω το δικαίωμα να εκφέρω γνώμη ή τσου?

 

Tώρα για το εάν έχεις 400 ώρες σε DS, DS1,DS2, εύγε.

 

Δες και το link από ingame, γιατί μισά τα είδες:

 

http://www.youtube.com/watch?v=YkRReiE93CE

 

 

Αν και δεν διαφωνω οτι ειναι ισαξια τουλαχιστον και μπορει να ειναι και καλυτερα καθως ειναι λιγοτερο ετοιμο το bloodborne φανταζομαι, συνηθως η From software δεν μας συνηθιζε σε γραφικα.

Για αυτο και ο σταυρος ειχε ενα point πριν δει το video.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως με έπεισε η SONY με το PS4, παρά η MS με το ΧΟΝΕ.

 

Θα βγάλει παιχνιδάρες το PS4, σίγουρη αγορά από εμένα για  Φθινόπωρο 2014

 

Άστα αυτά Hades, πες ότι σου γυάλισε τρελά το Bloodborne καλύτερα και ότι αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που σε "έπεισε" η Sony! :-D  :P   

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και εχεις δικαιωμα.Το θεμα ειναι οτι προσπαθησες να μου την "πεις" με λεξεις οπως "Αγνοια" κτλ  οτι ταχα δεν ξερω ποιος ειναι πισω απο το bloodborne ενω εγω σου μιλησα μονο για τα γραφικα.Χωρια που μεχρι τοτε δεν υπηρχε καν ingame υλικο.

 

Η λογικη λεει οτι ενα open world rpg θα εχει χειροτερα γραφικα απο ενα linear παιχνιδι.Μην μπερδευεις τα γραφικα με το ποσο επικο μπορει να ειναι ενα παιχνιδι.

 

Επισης το DS 2 απ' οτι φαινεται δεν το εφτιαξε ο miyazaki 

 

 
Τα γραφικά και ingame τoυ Bloodborne, έδειξαν και από αυτά προσωπικά μου είναι καλύτερα από το The Order .
 
Νομίζω έχω το δικαίωμα να εκφέρω γνώμη ή τσου?
 
Tώρα για το εάν έχεις 400 ώρες σε DS, DS1,DS2, εύγε.
 
Δες και το link από ingame, γιατί μισά τα είδες:
 
http://www.youtube.com/watch?v=YkRReiE93CE

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα αυτά Hades, πες ότι σου γυάλισε τρελά το Bloodborne καλύτερα και ότι αυτός είναι ο μοναδικός λόγος που σε "έπεισε" η Sony! :-D  :P   

 

Ρε έχω πάθει την πλάκα μου σου λέω με το Bloodborne...ήδη σκέφτομαι να πάρω το PS4 και να το έχω στο κουτί μέχρι να πάρω το παιχνίδι...είμαι ΤΡΕΛΟ fanboy!

Φυσικα και εχεις δικαιωμα.Το θεμα ειναι οτι προσπαθησες να μου την "πεις" με λεξεις οπως "Αγνοια" κτλ  οτι ταχα δεν ξερω ποιος ειναι πισω απο το bloodborne ενω εγω σου μιλησα μονο για τα γραφικα.Χωρια που μεχρι τοτε δεν υπηρχε καν ingame υλικο.

 

Η λογικη λεει οτι ενα open world rpg θα εχει χειροτερα γραφικα απο ενα linear παιχνιδι.Μην μπερδευεις τα γραφικα με το ποσο επικο μπορει να ειναι ενα παιχνιδι.

 

Επισης το DS 2 απ' οτι φαινεται δεν το εφτιαξε ο miyazaki 

 

Ήμουν απότομος, ναι θα συμφωνήσω, οπότε my apologies!!

 

Το DS2, δεν το έφτιαξε ο Miyazaki , αποχώρησε με το καλημέρα, μεν παραμένει παιχνιδάρα.

 

Το The Order είναι αρκετά καλό για τα γούστα μου και θα το αγοράσω αλλά δεν δικαιολογώ όλο το Hype από την πλευρά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kingdom Under Fire II.Αυτό από κει που έλεγε κανείς οτί μπορεί και να μην βγει καθόλου θα βγει και για PS4.

 

https://www.youtube.com/watch?v=MdAh56uFP7E

ποιος ελεγε οτι δεν θα βγει?η ανακοινωση για το ps4 κοντευει χρονο, αν δεν κανω λαθος ειναι σε beta τωρα, αν και παλιοτερα που ειχα κοιταξει ειχε περιορισμο μονο για τη κορεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιος ελεγε οτι δεν θα βγει?η ανακοινωση για το ps4 κοντευει χρονο, αν δεν κανω λαθος ειναι σε beta τωρα, αν και παλιοτερα που ειχα κοιταξει ειχε περιορισμο μονο για τη κορεα

 

Το τράβηξαν πολύ με την ανάπτυξη του και δεν ακουγόταν για καιρό.Τον χειμώνα είχαν πει για έκδοση στο PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^^^ Everybody's gone to the Rapture από The Chinese Room.

Παιχνίδι που (από ό,τι λένε οι δημιουργοί -Dan Pinchbeck- του) θα βασίζεται πολύ στη εξερεύνηση και θέλουν να πετύχουν να απορροφηθεί ο παίκτης στην ιστορία/ατμόσφαιρα του παιχνιδιού με τον καλύτερο τρόπο (or something). Ακούγεται συγγενικό με τα Amnesia: A Machine For Pigs και το Dear Esther που είναι από τους ίδιους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ,λογω οτι δεν υπαρχουν παιχνιδια αυτη την στιγμη για ps4,λεω να το πουλησω.Οτι παιχνιδι υπαρχει το παιζω στο pc και το ps4 το εχει πιασει η σκονη.Οποτε ελεγα να το πουλησωβ και οταν βγουν οι παιχνιδαρες μαζεμενες[2015]να το ξαναγορασω.Μεχρι τον Νοεμβρη παιζει να βγει κατι καλο εκτος απο τα ποδοσφαιρακια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...