Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχει ρε παιδια καποιο, εστω και απο ανεξαρτητους δημιουργους, παιχνιδακι τυπου racing με splitscreen? να παιζεις δλδ οφλαιν με δυο χειριστηρια στο σπιτι με κανα φιλο κτλ.

 

εχει φαει σουτ αυτο το ειδος, το ξερω, αλλα τλχστν στο ps3 εβγαζαν κανενα Motorstorm, κανενα Wipeout, κανενα Sonic με καρτ κτλ.

 

άλλα παιχνιδια για τετοια χρηση; ειτε split screen ειτε co-op? 

μονο αθλητικα και fighting μπορω να σκεφτω

 

υγ. καποια ψαγμενη πηγη για φθηνα μεταχειρισμενα γνωριζουμε; περα δλδ απο κλασσικα ebay, αγγελιες και ουτω καθ εξης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω την οικογενειακη σας κατασταση (αν ειστε παντρεμενοι , συζειτε κλπ) , αλλα οποιος εχει να κανει με νοικοκυρα στο σπιτι και ειδικα στο σαλονι...παιζει σπασομπαλιξ κατασταση....Τεσπα, θα το διαμορφωσω αναλογα γιατι μετα το ασετον δεν θα χει γυρισμο.... :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω την οικογενειακη σας κατασταση (αν ειστε παντρεμενοι , συζειτε κλπ) , αλλα οποιος εχει να κανει με νοικοκυρα στο σπιτι και ειδικα στο σαλονι...παιζει σπασομπαλιξ κατασταση....Τεσπα, θα το διαμορφωσω αναλογα γιατι μετα το ασετον δεν θα χει γυρισμο.... :D

Φιλος και γυναικα και παιδι εχω, αμα δεις spaghetti καλωδιων που εχουν απλωσει τα 2 set-up μου σε σαλονι και δωματιο γραφειου, θα τραβας τα μαλλια σου. Μονο στην τουαλετα δεν εχω βαλει 5.1 συστημα. :-D Δεχομαι σε αλλα πεδια scotch orchid βεβαια... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα ειναι καλη μαγειρισσα, αν θελω να βρισκω καλο και ζεστο φαγητο οταν γυριζω απο δουλεια και φυσικα ολα τα καλα λοιπα της συγκατοικησης , ε θα κανω και λιγο πισω....ασε που ηδη οπου και αν παει υπαρχει και κατι...(εχω ριξει στην κρεβατοκαμαρα κατω απο την tv ps360 μαζι για τις δυσκολες εβδομαδες ;) )

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αγορασω 2 παιχνιδια ps4 (μεταχειρισμένα κατα καποιον τροπο)......αυτος που τα πουλάει τα εχει παρει digital και τωρα εχει τους κωδικούς λογικα των παιχνιδιων.....μου τους πουλαει πολυ φτηνα και ετσι σκεφτομαι να τους αγορασω....θα υπαρξει καποιο προβλημα??? αυτος μπορει να τα εχει κατεβασει ηδη στο ps4 αυτα τα παιχνιδια digital με κωδικους.....εγω όμως θα μπορεσω να τα εγκαταστησω και εγω κανονικά???? αν ναι μετα θα μπορώ αν θελήσω να τα απεγκαταστησω καποια στιγμή και μετά να τα ξαναεγκαταστησω στο ps4 χωρις κανενα πρόβλημα?? πειτε....παρακαλω.....γιατι η τιμη είναι φοβερή..  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αγορασω 2 παιχνιδια ps4 (μεταχειρισμένα κατα καποιον τροπο)......αυτος που τα πουλάει τα εχει παρει digital και τωρα εχει τους κωδικούς λογικα των παιχνιδιων.....μου τους πουλαει πολυ φτηνα και ετσι σκεφτομαι να τους αγορασω....θα υπαρξει καποιο προβλημα??? αυτος μπορει να τα εχει κατεβασει ηδη στο ps4 αυτα τα παιχνιδια digital με κωδικους.....εγω όμως θα μπορεσω να τα εγκαταστησω και εγω κανονικά???? αν ναι μετα θα μπορώ αν θελήσω να τα απεγκαταστησω καποια στιγμή και μετά να τα ξαναεγκαταστησω στο ps4 χωρις κανενα πρόβλημα?? πειτε....παρακαλω.....γιατι η τιμη είναι φοβερή..  :-)

Τετοιους λογαριασμους, σαν αυτους που σε ενδιαφερουν, καταργει αθροα τελευταια η Σονυ. Η γνωμη μου ειναι να μεινεις μακρυα και με λιγα παραπανω ευρω να αγορασεις τα παιχνιδια που σε ενδιαφερουν μεταχειρισμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πρέπει να πάρω PS4!!!

 

 

Kαλα τα προηγουμενα προσπαθουσαν να πλησιασουν γραφικα pixar ,αλλα εδω το καταφεραν χεχε.

 

gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Πανέμορφα γραφικά και φαίνεται να το πάνε για 60 fps. Ίσως θα είναι το πρώτο R&C που θα τιμήσω.

Δεν νομιζω γιατι ειχαν πει οτι αλλαζουν ''πολιτικη'' και θα κανουν παιχνιδια στα 30fps. Kαι στο ps3 το τελευταιο R&C ηταν 30fps ενω τα προηγουμενα 60.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Ναι, μπορείς να φτιάξεις account στο psn, να βάλεις συνδρομή ps+ και να "αγοράσεις" τα free games χωρίς να έχεις κονσόλα.. Κι όταν με το καλό την αγοράσεις, συνδέεσαι με το psn account σου και τα κατεβάζεις.

 

2) Αν δηλώσεις Ελλάδα σαν χώρα του λογαριασμού που θα φτιάξεις θα μπορεί να δεχτεί μόνο ελληνική συνδρομή ps+ που πουλάνε τα μαγαζιά εδώ. Ωστόσο ελληνική συνδρομή μπορείς να αγοράσεις και απο το maxplay.gr με paypal (σε περίπτωση που το πρόβλημά σου είναι οτι δε μπορείς να ρθεις Ελλάδα για να πάρεις τη συνδρομή σου). Τώρα αν για κάποιο άλλο λόγο θες να αγοράσεις συνδρομή από ξένη χώρα, θα πρέπει να δηλώσεις στο λογαριασμό που θα φτιάξεις μία διεύθυνση από τη συγκεκριμένη χώρα. Από κει και πέρα, απ' όσο γνωρίζω δεν υπάρχει κανένας περιορισμός στο online απ' όπου κι αν παίζεις, κι επίσης όλα τα παιχνίδια παίζουν σε όλες τις κονσόλες ανεξάρτητα από το που είναι αγορασμένα. Μόνο τα dlc των παιχνιδιών είναι region locked, δηλ. ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι pal μπορεί να αναγνωρίσει dlc μόνο από το ευρωπαϊκό ps store.

 

Ευχαριστώ thomason993 με κάλυψες πλήρως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω γιατι ειχαν πει οτι αλλαζουν ''πολιτικη'' και θα κανουν παιχνιδια στα 30fps. Kαι στο ps3 το τελευταιο R&C ηταν 30fps ενω τα προηγουμενα 60.

 

Και γιατί το trailer ειναι στα 60?  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...