Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω να αγορασω 2 παιχνιδια ps4 (μεταχειρισμένα κατα καποιον τροπο)......αυτος που τα πουλάει τα εχει παρει digital καιτωρα εχει τους κωδικούς λογικα των παιχνιδιων.....μου τους πουλαει πολυ φτηνα και ετσι σκεφτομαι να τους αγορασω....θα υπαρξει καποιο προβλημα??? αυτος μπορει να τα εχει κατεβασει ηση αυτα τα παιχνιδια digital με κωδικους.....εγω όμως θα μπορεσω να τα εγκαταστησω και εγω κανονικά???? αν ναι μετα θα μπορώ αν θελήσω να τα απεγκαταστησω καποια στιγμή και μετά να τα ξαναεγκαταστησω στο ps4 χωρις κανενα πρόβλημα?? πειτε....παρακαλω.....γιατι η τιμη είναι φοβερή..  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

PDS μην ποστάρεις τέτοια με καταστρέφεις!!!!!!!

 

υγ : η ειρωνία είναι οτι η Insοmniac έλεγε πως το All 4 One θα είναι το τελευταίο τους R&C, και έβγαλαν άλλα δύο στο PS3, και τώρα κι άλλο στο PS4

τα ίδια είχανε πεί και για το Resistance, πως το 3 θα είναι το τελευταίο τους, γιατί ήθελαν να πάνε σε multiplatform παραγωγές (Fuse, Sunset Overdrive)

λέτε να σκάσει καμιά βόμβα και για Resistance στην Ε3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PDS μην ποστάρεις τέτοια με καταστρέφεις!!!!!!!

 

υγ : η ειρωνία είναι οτι η Insοmniac έλεγε πως το All 4 One θα είναι το τελευταίο τους R&C, και έβγαλαν άλλα δύο στο PS3, και τώρα κι άλλο στο PS4

τα ίδια είχανε πεί και για το Resistance, πως το 3 θα είναι το τελευταίο τους, γιατί ήθελαν να πάνε σε multiplatform παραγωγές (Fuse, Sunset Overdrive)

λέτε να σκάσει καμιά βόμβα και για Resistance στην Ε3?

 

Το Resistance 3 καλό ήταν αλλά δεν ξετρελάθηκα. Fuse μετριότατο, το Sunset Overdrive φαίνεται αρκετά καλό. Ας ασχοληθεί καλύτερα με R&C :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

έχω βρει ένα PS4 μεταχειρισμένο σε πολύ καλή τιμή και σκέφτομαι να το πάρω. Το μόνο μου κόλλημα είναι ότι δεν ξέρω αν αξίζει γενικά η console.

Έριξα μια γρήγορα ματιά σε κάποια καταστήματα να δω τι games υπάρχουν και πολύ λίγα μου τράβηξαν την προσοχή, Bloodborne, the last of us, Uncharted 4, witcher 3 και τα κλασισκά Pro/Fifa. FPS με χειριστήριο δεν μπορώ να παίξω

 

Δε θέλω να αρχίσω κάποιο console/pc war απλά θα ήθελα τη γνώμη σας τι games αναμένονται να βγουν και αν τελικά αξίζει να προχωρήσω στην αγορά.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα αυτα που ανεφερες εφοσον εχεις περιορισμενο χρονο θα σου φανε κοντα στο ετος για να τα τελειωσεις αν τα παρεις χαλαρα και φυσικα μαζι με αυτα εχει αλλα ποσα που δεν εδωσες σημασια....Οποτε αξιζει κα'εμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

έχω βρει ένα PS4 μεταχειρισμένο σε πολύ καλή τιμή και σκέφτομαι να το πάρω. Το μόνο μου κόλλημα είναι ότι δεν ξέρω αν αξίζει γενικά η console.

Έριξα μια γρήγορα ματιά σε κάποια καταστήματα να δω τι games υπάρχουν και πολύ λίγα μου τράβηξαν την προσοχή, Bloodborne, the last of us, Uncharted 4, witcher 3 και τα κλασισκά Pro/Fifa. FPS με χειριστήριο δεν μπορώ να παίξω

 

Δε θέλω να αρχίσω κάποιο console/pc war απλά θα ήθελα τη γνώμη σας τι games αναμένονται να βγουν και αν τελικά αξίζει να προχωρήσω στην αγορά.

 

Ευχαριστώ

Πέρα από αυτά που ανέφερες, αναμένουμε τα batman: arkham knight, metal gear solid V, uncharted:the Nathan Drake collection (για όσους δεν τα έχουν παίξει στο ps3), Rachet and Clank συν ό,τι παρουσιαστεί στην E3 της Sony που είναι σε 5 μέρες. Κατά την γνώμη μου αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

έχω βρει ένα PS4 μεταχειρισμένο σε πολύ καλή τιμή και σκέφτομαι να το πάρω. Το μόνο μου κόλλημα είναι ότι δεν ξέρω αν αξίζει γενικά η console.

Έριξα μια γρήγορα ματιά σε κάποια καταστήματα να δω τι games υπάρχουν και πολύ λίγα μου τράβηξαν την προσοχή, Bloodborne, the last of us, Uncharted 4, witcher 3 και τα κλασισκά Pro/Fifa. FPS με χειριστήριο δεν μπορώ να παίξω

 

Δε θέλω να αρχίσω κάποιο console/pc war απλά θα ήθελα τη γνώμη σας τι games αναμένονται να βγουν και αν τελικά αξίζει να προχωρήσω στην αγορά.

 

Ευχαριστώ

 

Αν νομίζεις ότι αυτά θα σε φτάσουν μέχρι να βγουν τα επόμενα μεγάλα exclusives ή και να πέσουν λίγο η τιμή τους (πέρα από Until Dawn η Sony δεν έχει κάτι άλλο για το 2015) τότε αξίζει. Αλλιώς καλύτερα να περιμένεις να το τσιμπήσεις στα Χριστούγεννα με ένα καλό bundle.

 

Τα παραπάνω εφόσον έχεις κάποιο ικανό PC για να παίζεις και εκεί παιχνίδια. Αν θες στο PS4 να παίζεις και όλα τα Multiplatform, τότε σίγουρα αξίζει σαν αγορά κονσόλας. Απλά θα φύγουν πολλά λεφτά στα παιχνίδια μετά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc μου γενικά δεν τραβάει για καινούρια games.

 

Απλά έχω και PS3 οπότε κάποιους τίτλους, όπως το GTA V, τους έχω παίξει εκεί.

 

Σίγουρα το 90% των games στο PS4, υπάρχουν και για PS3 αυτή τη στιγμή. Το θέμα είναι στο μέλλον τι πρόκειται να βγει. πχ Η Microsoft έχει ανακοινώσει δυνατά ονόματα για το XboxOne, κάτι που δεν έχει κάνει η Sony -εκτός από το MGSV δεν ξέρω κάποιο άλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc μου γενικά δεν τραβάει για καινούρια games.

 

Απλά έχω και PS3 οπότε κάποιους τίτλους, όπως το GTA V, τους έχω παίξει εκεί.

 

Σίγουρα το 90% των games στο PS4, υπάρχουν και για PS3 αυτή τη στιγμή. Το θέμα είναι στο μέλλον τι πρόκειται να βγει. πχ Η Microsoft έχει ανακοινώσει δυνατά ονόματα για το XboxOne, κάτι που δεν έχει κάνει η Sony -εκτός από το MGSV δεν ξέρω κάποιο άλλο

 

Το MGS θα είναι multiplatform. PS4, X1, PC. Από Exclusives για την ώρα αυτά που είπαμε μόνο. Για να δούμε τι νέο θα έχουμε την Δευτέρα στην Ε3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PDS μην ποστάρεις τέτοια με καταστρέφεις!!!!!!!

 

υγ : η ειρωνία είναι οτι η Insοmniac έλεγε πως το All 4 One θα είναι το τελευταίο τους R&C, και έβγαλαν άλλα δύο στο PS3, και τώρα κι άλλο στο PS4

τα ίδια είχανε πεί και για το Resistance, πως το 3 θα είναι το τελευταίο τους, γιατί ήθελαν να πάνε σε multiplatform παραγωγές (Fuse, Sunset Overdrive)

λέτε να σκάσει καμιά βόμβα και για Resistance στην Ε3?

Ακουγεται οτι η sony bend φτιαχνει resistance 3oυ προσωπου αποκλειστικα για το ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουγεται οτι η sony bend φτιαχνει resistance 3oυ προσωπου αποκλειστικα για το ps4.

 

Αυτό ακούγεται ενδιαφέρον και μια ανανέωση για το franchise. Αρκεί να αξίζει όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...