Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και πάλι, το να αλλάζεις είδος σε ένα παιχνίδι, δεν είναι και οτι καλύτερο.

Όχι οτι θα με χαλάσει αν ανακοινωθεί, αλλά προσωπικά προτιμώ όπως το έμαθα.

Δές και το KZ Liberation (ξέρω, πάλι του PSP). Επιμένω, καλύτερα 1st person.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακουγεται οτι η sony bend φτιαχνει resistance 3oυ προσωπου αποκλειστικα για το ps4.

Εγώ ξέρω ότι insiders λένε ότι φτιάχνει horror open world game με στοιχεία the last of us.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αγορασω (μεταχειρισμενα περιπου) δυο παιχνιδια για το ps4 και η αγγελία λεει το εξης: BLOODBORNE KAI FAR CRY 4 ΓΙΑ PS4 DIGITAL (SECONDARY ACCOUNT) -> δεν καταλαβαινω ομως τι σημαινει..........(Το οτι ειναι ψηφιακα το ξερω.....το secondary account τι σημαινει???) Επισης αν τα αγορασω μου δινει μονο τον κωδικο και απο το λογαριασμόμου τα κατεβαζω? Αν όχι τοτε πως??? please πειτε μου.... :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφε ειπαμε να μην ασχοληθεις.Ιδια ερωτηση με χθες,με διαφορετικη διατυπωση υποβαλλεις. Θες να πεταξεις τα χρηματα σου? Τετοιους δευτερευοντες λογαριασμους τους μπαναρει η Σονυ και ατυχοι τυποι σαν εσενα που εχουν δωσει καποια λιγα ευρω μενουν να απορουν γιατι δεν μπορουν να εχουν προσβαση στα παιχνιδια τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θελω την βοηθεια σας εχω γραψει και στο νημα "ποια κονσολα να παρω", αν παρω ps4 ειναι απαραιτητη η συνδεση με το ιντερνετ για ενημερωσεις λογισμικου; δεν μπορει γινεται κατα την εγκαταστασει καποιου καινουργιου παιχνιδιου και ενημερωση του συστηματος; επειδη δεν σχω καθολου προσβαση στο ιντερνετ καθοτι δεν εχω σταθερο τηλ ουτε καν γραμμη υπαρχει στο σπιτι που βρισκομαι τωρα, με λιγα λογια υπαρχει καποια διαφορα ως προς το κομματι online-offline gaming σε σχεση με το ps3 που εχω και που ποτε δεν το εχω συνδεση στο ιντερνετ... μια απαντηση μην παω και παρω ps4 και το εχω για μπιμπελο, ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ θα κάνει κανονικά update από το δισκάκι ΑΛΛΑ θα χάσεις έτσι τα updates των παιχνιδιών που κατεβαίνουν από το internet... και την σήμερον τα updates των παιχνιδιών είναι πολλές φορές ΥΠΕΡ-σημαντικά!

Τα ίδια ισχύουν και για το Χ1 , ps3 και ΧΒΟΧ360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξέρω ότι insiders λένε ότι φτιάχνει horror open world game με στοιχεία the last of us.

Και αυτη η φημη ακουγεται πολυ(θα δουμε τις επομενες ημερες αν τελικως φτιαχνει κατι για το ps4)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ θα κάνει κανονικά update από το δισκάκι ΑΛΛΑ θα χάσεις έτσι τα updates των παιχνιδιών που κατεβαίνουν από το internet... και την σήμερον τα updates των παιχνιδιών είναι πολλές φορές ΥΠΕΡ-σημαντικά!

Τα ίδια ισχύουν και για το Χ1 , ps3 και ΧΒΟΧ360.

οκ φιλε μου σ ευχαριστω για την συμβουλη ετσι παιζω κ ps3 οποτε παω για ps4 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να βρεις έναν τρόπο να συνδέεις την κονσόλα μια φορά το μήνα να κατεβάζεις updates/patches. Είναι πολύ πιο απαραίτητα πλέον απ' ό,τι ήταν στη γενιά του PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...