Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αρχή έγινε! :D Τώρα υπομονή μέχρι την αγορά της κονσόλας..

 

egojyx.jpg

Eλπίζω να έχεις διαβάσει για το συγκεκριμένο τι και πως.. Αnw μεγιές και όταν πάρεις την κονσόλα φαντάζομαι ξέρεις σε ποια games πρέπει να πας για αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναί έχω διαβάσει. Αλλά προσωπικά αν δεν το παίξω ο ίδιος, οτι και να λένε χρήστες και sites, δεν με καίει. :)

 

Exclusives μόνο, όπως σε όλες τις κονσόλες μέχρι τώρα. ;)

Πάντως απο αυτά που ήδη κυκλοφόρησαν, στο μάτι έχω KZ ShadowFall και τα inFamous.

Για αργότερα, Horizon Zero Dawn, Ratchet and Clank και Uncharted 4 (απο αυτά που ήδη ανακοινώθηκαν).

Νομίζω δεν ξέχασα κάποιο (όχι δεν με τραβάει το Bloodborne).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά παιχνιδάρα είναι το The order. Μπορεί να είναι κανα 7ωρο game play, αλλά αν σαρεσουν τα μπιστολιδια, χαλαρά το ξανά τερματισεις και γουστάρεις. Καλά έκανες και το αγόρασες! Θα το ευχαριστηθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@JohnVani18

 

Και εσυ προετοιμαζεις τα games? Πάμε μάζι να αγοράσουμε την κονσόλα xD haha

Για το metal gear limited θα παω ;)

Απο το PS3 ακόμη παίρνω παιχνίδια πριν απο την κονσόλα. Το ίδιο έκανα και με το WiiU. Προτιμώ να έχω παιχνίδια χωρίς κονσόλα, παρά κονσόλα χωρίς παιχνίδια.

Μια φορά έκανα το λάθος να πάρω πρώτα κονσόλα (PSVita) και δύο εβδομάδες μέχρι να πάρω το πρώτο παιχνίδι, έτρωγε σκόνη..

Προσωπικά multiplatform παίζω μόνο στο PC και τις κονσόλες τις θέλω στην αρχική τους έκδοση. :)

 

Μια χαρά παιχνιδάρα είναι το The order. Μπορεί να είναι κανα 7ωρο game play, αλλά αν σαρεσουν τα μπιστολιδια, χαλαρά το ξανά τερματισεις και γουστάρεις. Καλά έκανες και το αγόρασες! Θα το ευχαριστηθεις.

Ο δεύτερος λόγος που θέλω PS4 είναι το Order. Όσο μικρό και να είναι σίγουρα θα το χαρώ. :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το PS3 ακόμη παίρνω παιχνίδια πριν απο την κονσόλα. Το ίδιο έκανα και με το WiiU. Προτιμώ να έχω παιχνίδια χωρίς κονσόλα, παρά κονσόλα χωρίς παιχνίδια.

Μια φορά έκανα το λάθος να πάρω πρώτα κονσόλα (PSVita) και δύο εβδομάδες μέχρι να πάρω το πρώτο παιχνίδι, έτρωγε σκόνη..

Προσωπικά multiplatform παίζω μόνο στο PC και τις κονσόλες τις θέλω στην αρχική τους έκδοση. :)

Έχεις τούμπανο pc? Εγω μονο laptop εχω οποτε θελω ps4 για multiplatform.

Για xbox one, λεω να παρω του χρόνου ή οταν βγεί σε slim, εχει ωραια παιχνιδια(αυτα που ερχονται) Recore,Quantum Break,Scalebound,Forza,Halo5 κλτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το λές τούμπανο, αλλά είναι αξιόλογο. Τις ανάγκες μου μια φορά τις καλύπτει και είμαι άκρως ικανοποιημένος.

Xbox One με ψήνει πιο πολύ είναι η αλήθεια λόγω χαμηλότερης τιμής σε αγγελίες, αλλά τα παιχνίδια που με ενδιαφέρουν δεν βγήκανε ακόμη.

 

Πάντως αν κάτσει έκπτωση τον χειμώνα (κάτι ακούγεται οτι θα ανακοινωθεί στο Παρίσι), είμαστε κομπλέ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία νέα, μετά το επίσημο pricedrop στην ιαπωνία ,ακολουθάει και η αγγλία (δε γνωρίζουμε για υπόλοιπη ευρώπη) , στις 299λίρες και 349λίρες αντίστοιχα το 500άρι και το 1tb ,τα 1200models απο οκτ. με την uncharted collection bundle debut. 

δώστε τώρα ένα pes 2016 bundle στα 409 με 2 controllers να το τσιμπήσω :P . αξίζει να περιμένω πιστέυω μέχρι τις γιορτές πλέον, 50ε δε τους τα χαρίζω είναι ένα game, έτσι και αλλιώς μέχρι να βγει το disgaea 5 (νοέμβριο) δε καίγομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ πιθανό να ανακοινώσουν price drop για τα 500gb μοντέλα στην Paris Game Week (27 οκτωβρίου). Είμαστε που είμαστε Ελλάδα θα πάρει λίγο καιρό να εφαρμοστεί, οποτε τον Νοέμβριο είναι αρκετά πιθανό να δούμε και εμείς εδώ το price drop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...