Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρθε μνμ οτι εφτασε το metal gear solid v collectors στο καταστημα και ειναι ετοιμο για παραλαβη, αλλα δεν ξερω, μετα απο καποια βιντεο, δεν ξερω αν αξιζει η αγορα του. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την collectors μιλαω(το ειπα ηδη) και οχι για τo ps4 bundle. Το bundle θα ερθει στις 23. ;)

 

Όλοι στα youtube comments λενε οτι ειναι απογοητευτικο..Μαλλον δεν θα παρω..

 

PS:ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 23ης ΓΙΑ ΤΟ METAL GEAR PS4(console bundle) ΜΟΥ!!ΑΑΑαααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία νέα, μετά το επίσημο pricedrop στην ιαπωνία ,ακολουθάει και η αγγλία (δε γνωρίζουμε για υπόλοιπη ευρώπη) , στις 299λίρες και 349λίρες αντίστοιχα το 500άρι και το 1tb ,τα 1200models απο οκτ. με την uncharted collection bundle debut. 

 

δώστε τώρα ένα pes 2016 bundle στα 409 με 2 controllers να το τσιμπήσω :P . αξίζει να περιμένω πιστέυω μέχρι τις γιορτές πλέον, 50ε δε τους τα χαρίζω είναι ένα game, έτσι και αλλιώς μέχρι να βγει το disgaea 5 (νοέμβριο) δε καίγομαι 

 

ε δεν ειναι και τοσσο απιθανο, εγω περσι ειχα παρει το ps4 με 2 controllers, 1 χρονο plus και το pes2015 450

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε δεν ειναι και τοσσο απιθανο, εγω περσι ειχα παρει το ps4 με 2 controllers, 1 χρονο plus και το pes2015 450

Φιλε τι εποχη ειχε βγει αυτη η προσφορά και σε ποιο κατάστημα αν θυμασαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε τι εποχη ειχε βγει αυτη η προσφορά και σε ποιο κατάστημα αν θυμασαι;

 

Στις εορτές των Χριστουγέννων ήταν νομίζω, όπως και πολλές άλλες προσφορές..

Και φέτος λογικά, θα εμφανιστούν ανάλογες προσφορές εκείνες τις μέρες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε τι εποχη ειχε βγει αυτη η προσφορά και σε ποιο κατάστημα αν θυμασαι;

 

περσι αρχες δεκεμβρη μεχρι τις γιορτες στο πλαισιο.

 

 

 

 

 

 

 

Σύμφωνα με την Community Manager την επόμενη εβδομάδα θα λυθούν τα προβλήματα τροφοδοσίας της αγοράς.

 

 

Ivorel έγραψαν:

Σας έχω νέα icon_peace.gif

 

Από την ερχόμενη εβδομάδα, η αγορά εφοδιάζεται με τις τελευταίες κυκλοφορίες, PSN / Plus Cards, 1TB, καθώς επίσης και η Cometron με τις απαραίτητες κονσόλες.

 

 

 

οποτε λογικα μεσα στην εβδομαδα ή την επομενη θα αρχισουν να παιζουν και νεα bundles...υπομονη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι καπως ετσι:Περνω τωρα την limited edition metal gear ps4 ή περιμενω Xmas για τρελα offers.

Αλλα δεν μπορω να περιμενω τοσο καιρο ακομη, αλλα θα αναγκαστω εαν δεν δεκτουνε την παραγγελεα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/6974588/Sony-Playstation-4-PS4-Limited-Edition-500GB-Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain.html?from=catspan

 

Αμεσα διαθεσιμο εμφανιζεται το γνωστο bundle στον Κωτσοβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/6974588/Sony-Playstation-4-PS4-Limited-Edition-500GB-Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain.html?from=catspan

 

Αμεσα διαθεσιμο εμφανιζεται το γνωστο bundle στον Κωτσοβολο.

Και στον Γερμανό το βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως να λέμε και του στραβού το δίκιο το PS4 ακόμα κρατάει ψηλά την τιμή του. Το PS3 ξεκίνησε στα 600 ευρώ και μέσα στη διετία έβγαλε slim μοντέλο που κόστιζε γύρω στα 250 (260 αγόρασα το δικό μου το 2009). Το PS4 έχει δυο χρόνια στην αγορά και το μόνο που βλέπουμε είναι μια μείωση της τάξης του 50άρικου για hardware που δεν είναι top end όπως ήταν του PS3. 

 

Εγώ μυρίζομαι ότι θα υπάρξει κάποιου είδους μείωση μέσα στο επόμενο εξάμηνο και ο μόνος λόγος που δεν έγινε ακόμα κάποια σημαντική μείωση είναι απλά ότι πουλάει σαν ζεστά γεμιστά ψωμάκια. Είναι όμως ώρα που πρέπει να γίνει μια επίσημη γενναία μείωση τιμής της κονσόλας. Το ίδιο ισχύει φυσικά και το Xone.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση παιδια για το sharing.Αν αγορασω το fifa 16 θα μπορουν και οι δυο κονσολες ταυτοχρονα να παιζουν το παιχνιδι  και μεταξυ τους και την ιδια στιγμη με αλλους ο καθενας ξεχωριστα??Τα trophies επηρεάζονται??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση παιδια για το sharing.Αν αγορασω το fifa 16 θα μπορουν και οι δυο κονσολες ταυτοχρονα να παιζουν το παιχνιδι  και μεταξυ τους και την ιδια στιγμη με αλλους ο καθενας ξεχωριστα??Τα trophies επηρεάζονται??

 

εσύ που θα το αγοράσεις με το προφίλ σου θα είσαι συνδεδεμένος στην μία κονσόλα και ο φίλος σου στην δεύτερη την οποία θα έχεις κάνει primary με το account σου...έτσι θα παίζετε ταυτόχρονα και ξεκλειδώνοντας ο καθένας τα trophies του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως να λέμε και του στραβού το δίκιο το PS4 ακόμα κρατάει ψηλά την τιμή του. Το PS3 ξεκίνησε στα 600 ευρώ και μέσα στη διετία έβγαλε slim μοντέλο που κόστιζε γύρω στα 250 (260 αγόρασα το δικό μου το 2009). Το PS4 έχει δυο χρόνια στην αγορά και το μόνο που βλέπουμε είναι μια μείωση της τάξης του 50άρικου για hardware που δεν είναι top end όπως ήταν του PS3. 

 

Εγώ μυρίζομαι ότι θα υπάρξει κάποιου είδους μείωση μέσα στο επόμενο εξάμηνο και ο μόνος λόγος που δεν έγινε ακόμα κάποια σημαντική μείωση είναι απλά ότι πουλάει σαν ζεστά γεμιστά ψωμάκια. Είναι όμως ώρα που πρέπει να γίνει μια επίσημη γενναία μείωση τιμής της κονσόλας. Το ίδιο ισχύει φυσικά και το Xone.  

Εχω την εντυπωση οτι εισαι ενα κατοσταρικο πιο ''φθηνος'' σε σχεση με την πραγματικη τιμη του.Το δικο μου πσ3 σλιμ το ειχα αγορασει τον Απριλη του '10, στα 369,00 ευρω με 2ο χειριστηριο κ αφου ειχα κανει αναζητηση στο σκρουτζ. Δεν πηρα γουρουνι στο σακι δηλαδη..

Και παλι βεβαια η μειωση στην τιμη  (μεσα σε 2 χρονια) του ηταν ιδιαιτερα αξιολογη, ομως η αρχικη τιμη διαθεσης ηταν εξωφρενικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσύ που θα το αγοράσεις με το προφίλ σου θα είσαι συνδεδεμένος στην μία κονσόλα και ο φίλος σου στην δεύτερη την οποία θα έχεις κάνει primary με το account σου...έτσι θα παίζετε ταυτόχρονα και ξεκλειδώνοντας ο καθένας τα trophies του

Ναι την διαδικασια την εχουμε κανει οκ.Απλα ειχα απορια αν μπορουμε να παιζουμε ειτε μεταξυ μας ειτε χωρια ο καθενας με αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...