Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι 99.9% σίγουρος οτι ειναι το καινούγιο, το θυμάμαι επειδή σε βίντεο unboxing και σε review sites, λέγανε οτι θα είναι μάλλον το μοναδικό καινούργιο μοντέλο(CUH-12xx) με glossy στα αριστερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 99.9% οτι ειναι το καινουργιο, το θυμαμαι επειδη σε βιντεο unboxing και σε review sites, λεγανε οτι θα ειναι μαλλον το μοναδικο καινουργιο μοντελο(CUH-12xx) με glossy στα αριστερα.

Και κάτι άλλο επίδει το εχω παραγγείλει από Κωτσόβολο αλλα μου είπαν για Πέμπτη απογευμα.. ξέρετε κανένα άλλο κατάστημα να το εχει παράδοση για αύριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι 99.9% σίγουρος οτι ειναι το καινούγιο, το θυμάμαι επειδή σε βίντεο unboxing και σε review sites, λέγανε οτι θα είναι μάλλον το μοναδικό καινούργιο μοντέλο(CUH-12xx) με glossy στα αριστερά.

Αμα κανεις zoom στις φωτο στο σκρουτζ θα δεις οτι εχουν το παλιο μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κανεις zoom στις φωτο στο σκρουτζ θα δεις οτι εχουν το παλιο μοντελο.

Ασε τι λεει η photo..ΚΑΙ ο padpoed λεει οτι ειναι το νεο μοντελο απο κατω στην περιγραφή "It's the new CUH-1200 SKU which runs quiter, has a lower power consumption and has push button instead of touch sensitive"

+ Θα δεις στο βιντεο πανω στο κουτι οτι γραφει CUH-1216A

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω νομίζω οτι το ps4 metal gear limited edition που είναι διαθέσιμο για παραγγελία απο κωτσοβολος ειναι το CUH-1116A και οχι 1216A έτσι φαίνεται. Παρεμπιπτόντως απο public που αναφέρε στην οτι θα είναι διαθέσιμο 23/9 το metal gear limited edition σημερα που μπήκα δεν υπάρχει? 1116Α μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να είναι δύο, αυτή του launch και η CUH-12xxx

 

Διαφορές:

Toυ launch, έχει glossy στα αριστερα, ενώ η νεα εκδοση ειναι ολο matte.

Η νεα εκδοση καταναλώνει λιγότερο ρεύμα, το blue led που εχει στο πανω μερος του Ps4 ειναι ελαφρος πιο αδυναμο.

Επισης, ειναι πιο ελαφρύ και έχει φυσικά buttons σε αντιθεση με το παλιο μοντελο που ειναι touch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα απλα ps4 , σκετο δλδ χωρις καποιο παιχνιδι , ποσες εκδοσεις κυκλοφορουν ? Και σε τι διαφερουν βασικα

 

Το πρώτο μοντέλο που κυκλοφόρησε στην χώρα μας eu cuh-10xxa. 1006. 1016. δεν θυμάμαι το δεύτερο cuh-1116A και αναμένεται το 3 cuh-1216A αμήν. Το 3 μοντέλο έχει κάποιες διάφορες.

http://busted.gr/h-sony-anakinose-to-proto-ps4-bundle-me-to-neo-montelo-cuh-1216a/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραγγειλα σημερα , και θα το εχω αυριο πρωι , θα σας ενηνερωσω ποιο απο ολα ειναι. Ευχαριστω ;)

Άντε καλορίζικο λογικά 1116Α θα σου έρθει και οι υπόλοιποι που περιμένουμε 1216Α θα περιμένουμε πολύ ακόμα από ότι φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση , ειχα διαβασει πχ για το pro evolution 2015 , για καποιο κωδικο που εχει για να μπαινεις ονλινε ?! Τι ακριβως ειναι αυτος ο κωδικος , και ποια παιχνιδια εχουν τετοιους για να μπεις ονλινε? Αν εχω καταλαβει λαθος διορθωστε με

 

DtSuras: Απλο 500gb EU χωρις game ή χειριστηριο 2ο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...