Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερωτηση , ειχα διαβασει πχ για το pro evolution 2015 , για καποιο κωδικο που εχει για να μπαινεις ονλινε ?! Τι ακριβως ειναι αυτος ο κωδικος , και ποια παιχνιδια εχουν τετοιους για να μπεις ονλινε? Αν εχω καταλαβει λαθος διορθωστε με

 

DtSuras: Απλο 500gb EU χωρις game ή χειριστηριο 2ο

Δεν νομίζω ότι ισχύει για την έκδοση του ps4.

Για να παίξεις online στο ps4 χρειάζεσαι συνδρομή στο ps plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν νομίζω ότι ισχύει για την έκδοση του ps4.

Για να παίξεις online στο ps4 χρειάζεσαι συνδρομή στο ps plus.

Το ηξερα αυτο με το PS plus. Απλα ελεγα μηπως υπαρχει κανενα κολλημα με used games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, δεν επαιξα ποτε Metal gear παιχνιδι, για να καταλαβω τι παιζει με το V, πρεπει να παιξω τουλαχιστον πρωτα το 4?

 

όχι το 4, το 4 είναι το τελευταίο στην σειρά, το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να παίξεις το 3 πρώτα και το peace walker μετά.

η σειρά τους είναι: 3 > peace walker > ground zeroes > 5 > metal gear > meal gear 2 > 1 > 2 > 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαζαμάρες και όλα τα metal gear να παίξεις πάλι θα μπερδευτείς, ειδικά το 5 παίξτο για το gameplay και όχι για την ιστορία που είναι η χειρότερη απο όλα τα mgs... δε θέλω να μπω σε σπόιλερ αλλα ο kojima έβγαλε την μεγαλύτερη πατάτα που μπορούσε να βγάλει,είμαι φαν των metal gear, το mgs1 το τερμάτισα σε ιαπωνέζικο ,στο 4 δάκρυσα όταν γύρισα στο shadow moses και το 5 το παράτησα γιατί βαρέθηκα να κάνω "sidemissions" για να δω την ιστορία (κάνε extract αυτόν τον τύπο,ανατίναξε 3 τανκς, σκότωσε αυτόν ξανά και ξανά και ξανά και περίμενε και το ελικόπτερο ή κάνε μια διαδρομή 5 λεπτά με το άλογο έτσι για την πλάκα, κωλο sandbox mania καταστρέφει τα games.....)

 

ήδη το mgsv έχει το χαμηλότερο metacritic user review,ακόμα και απο το 4 που ήταν ps3 exclusive και υπήρχαν τα τρολλ reviews των 360. το mgsv είναι παιχνιδάρα σε gameplay mechanics αλλα με 0 ιστορία και με βλακείες που καταστρέφουν τη ροή του παιχνιδιού για να φαίνεται μεγαλύτερο. είδα πρόσφατα ένα 30λεπτο review που τα εξηγούσε και αυτός έτσι, σε όλα τα φόρουμ τα ίδια γράφουν φανς της σειράς δεν είμαι ο μοναδικός.

και για να γυρίσουμε στο thread ,πλησιάζει η 9 οκτ μεγάλη μέρα για το ps4 gaming...DISGAEA5!!!!!!!!!!! ούτε μέρα δε θα περιμένω!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα την mgs5 limited edition και επιβεβαιώνω ότι είναι η CUH-1216A

Από που παρελαβές ;εχει κανένα μαγαζί διαθέσιμο ;γιατι εμένα στον κωτσο μου είπαν αύριο το απογευμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για Witcher,ακομα δεν εχει βγει το πρωτο expansion :P

 

Του χρονου τετοια εποχη το κοβω να βγαινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ωραίο άρθο :

 

"Το νέο μοντέλο απέχει πολύ από το να χαρακτηριστεί σιωπηλό, αλλά τουλάχιστον δεν είναι τόσο "φασαριόζικο" σε πλήρη ταχύτητα"

 

http://www.enternity.gr/Article/Games/Reviews/PlayStation-4-CUH-1200-%C2%ABC-Chassis%C2%BB-review/33090.html?page=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα ωραίο άρθο :

 

"Το νέο μοντέλο απέχει πολύ από το να χαρακτηριστεί σιωπηλό, αλλά τουλάχιστον δεν είναι τόσο "φασαριόζικο" σε πλήρη ταχύτητα"

 

http://www.enternity.gr/Article/Games/Reviews/PlayStation-4-CUH-1200-%C2%ABC-Chassis%C2%BB-review/33090.html?page=1

 

 

Να προσθέσουμε επίσης ότι έχουν αναφερθεί και περιστατικά με "φασαριόζικα" νέα μοντέλα. Κατά τη γνώμη μου δεν έχει να κάνει τόσο με την εφαρμογή πάστας που λένε αλλά και με τον ανεμιστήρα (κάποιοι βγάζουν ένα διαπεραστικό ήχο αρκετά εκνευριστικό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...