Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.skroutz.gr/s/6974588/Sony-Playstation-4-PS4-Limited-Edition-500GB-Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain.html

 

Απο Skroutz Κωτσοβολος και Mediamarkt βγηκαν παντως οπως και το Πλαισιο για αγνωστο λογο δεν φενεται εδω και καιρο στο Skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο public εγω..

Εχω ενα προβληματακι παιδια, ειχα ενα ps netowrk accounts, το ειχα για το ελληνικο Official foroum, αλλα απο τι φαινεται ξεχασα τον κωδικο, ετσι εκανα rest passwork και μου λεει να βαλω την ημερομηνια των B-days μου, το βαζω και μου το βγαζει λαθος..wtf? τι κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/6974588/Sony-Playstation-4-PS4-Limited-Edition-500GB-Metal-Gear-Solid-V-The-Phantom-Pain.html

 

Απο Skroutz Κωτσοβολος και Mediamarkt βγηκαν παντως οπως και το Πλαισιο για αγνωστο λογο δεν

φενεται εδω και καιρο στο Skroutz.

Στον Κωτσόβολο εχω κρατημένο ένα για αύριο το απογευμα (εχω φίλο που δουλεύει και μου είπε οτι φέρανε 30 κομμάτια για όλη την Ελλάδα λογικά για να βγήκε από το Σκρουτζ τα ξεπουλήσανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το TLOU Remastered πάντως πριν κανα μήνα το είχε και εδώ πιο φθηνά, με την διαφορά οτι ήταν για US account..

 

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/psn-games/the-last-of-us-remastered-ps4

 

Αν έχει υπομονή κάποιος που θέλει να το αγοράσει, μπορεί να το ξαναφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο public εγω..

Εχω ενα προβληματακι παιδια, ειχα ενα ps netowrk accounts, το ειχα για το ελληνικο Official foroum, αλλα απο τι φαινεται ξεχασα τον κωδικο, ετσι εκανα rest passwork και μου λεει να βαλω την ημερομηνια των B-days μου, το βαζω και μου το βγαζει λαθος..wtf? τι κανω?

 

Αυτό σημαίνει ότι μάλλον έχεις βάλει ή λάθος ημερομηνία ή μηπως το φορμάτ είναι λάθος. Δηλαδή να σου ζητάει d/m/y και να βάζεις m/d/y ή το αντίθετο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το μηνα εχει free το driveclub στο ps plus ?

 

https://store.playstation.com/#!/en-gr/monthly-games/cid=STORE-MSF75508-PLUSINSTANTGAME

εδω και 3-4 μηνες...ειναι η ps plus edition, δεν ειναι ολοκληρο το παιχνιδι, σαν ενα πολυ μεγαλο ντεμο δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ , εχω μπολικες ερωτησουλες γιατι πρωτη φορα ασχολουμε με PS...

 

Edit : αν ληξει η συνδρομη τι γινεται με τα κατεβασμενα παιχνιδια απο προσφορα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ , εχω μπολικες ερωτησουλες γιατι πρωτη φορα ασχολουμε με PS...

 

Edit : αν ληξει η συνδρομη τι γινεται με τα κατεβασμενα παιχνιδια απο προσφορα ?

Άμα τα αγοράσεις παραμένουν στον λογαριασμό σου κανονικά. Μονο τα "free" χρειάζονται PS+ συνδρομή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει νοημα η εκδοση με τον 1Τ σκληρο; Περιμενα καποια προσφορα αυτες τις μερες μαζι με fifa 16 αλλα μονο αυτη με το 1Τ+fifa=399 εχει βγει. Προτιμουσα με 500G+fifa+2o controller σε αυτα τα χρηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει νοημα η εκδοση με τον 1Τ σκληρο; Περιμενα καποια προσφορα αυτες τις μερες μαζι με fifa 16 αλλα μονο αυτη με το 1Τ+fifa=399 εχει βγει. Προτιμουσα με 500G+fifa+2o controller σε αυτα τα χρηματα...

Ανάλογα με το ποσα παιχνίδια σκοπεύεις να αγοράσεις. Τα πάντα γίνονται install στον σκληρό, και υπάρχουν games που φτάνουν άνετα 50gb έκαστο... Πάντοτε όμως μπορείς να κανεις upgrade τον σκληρό στο Ps4 οποτε μπορείς να το κάνεις πιο μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει νοημα η εκδοση με τον 1Τ σκληρο; Περιμενα καποια προσφορα αυτες τις μερες μαζι με fifa 16 αλλα μονο αυτη με το 1Τ+fifa=399 εχει βγει. Προτιμουσα με 500G+fifa+2o controller σε αυτα τα χρηματα...

Εχει την προσφορα που αναφερεις το πλαισιο ... Στα email με τις προσφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...