Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει την προσφορα που αναφερεις το πλαισιο ... Στα email με τις προσφορες

 

Εννοεις 500G+fifa+2o controller; Δεν ειμαι γραμμενος για τις προδφορες μπορω να την βρω αλλιως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ουτε εγω ειμαι , μου ειπε την προσφορα ενας φιλος , αν δεν μπορεσω σημερα , θα γραψω μεχρι αυριο εδω την προσφορα ( link ή το mail )

 

Εισαι θεος ευχαριστω πολυ! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παντού πλέον υπάρχει προσφορά το 1tb model μαζί με φίφα 16 στα 399. όταν κάνουν το φίφα pes θα δουν και αγορά απο μένα.....σπάστηκα πφφφφ

Και εγω αυτο ηθελα....

Αλλα το πηρα χωρις games κλπ..

Ηρθε σημερα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παντού πλέον υπάρχει προσφορά το 1tb model μαζί με φίφα 16 στα 399. όταν κάνουν το φίφα pes θα δουν και αγορά απο μένα.....σπάστηκα πφφφφ

450 ευρω δυστυχώς :/

 

Καπου διαβασα οτι εαν εισαι νεος στο PSN store, δικαιούσε 14 μερες free trail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι χρωμα πρεπει να αναβει το ps4 πανω οταν ειναι ανοιχτο ? Εμενα αναβει ασπρο (λευκο) ?!

 

Μπλε έχει όταν ανοίγει η κονσόλα και μετά γίνεται λευκό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

450 ευρω δυστυχώς :/

 

Καπου διαβασα οτι εαν εισαι νεος στο PSN store, δικαιούσε 14 μερες free trail?

 

 

Για κάθε καινούριο λογαριασμό σου δίνει 14 ημέρες,αλλά σε υποχρεώνει να βάλεις χρεωστική η πιστωτική κάρτα.Οπότε αν το κάνεις έτσι,πρέπει μετά να θυμηθείς να σβήσεις τα στοιχεία της κάρτας.Γιατί όταν λήξουν οι 14 ημέρες θα "τραβήξει" χρήματα απο την κάρτα για να συνεχίσει την συνδρομή,εκτός και αν η κάρτα δεν έχει χρήματα.

 

Καλού κακού αν βάλεις τα στοιχεία της κάρτας σου,δες αν η αυτόματη ανανέωση(Automatic Renewal) είναι ενεργοποιημένη την ώρα που περνάς την κάρτα.Κάτι το οποίο γίνεται και μετά απο τις ρυθμίσεις του PS4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση φιλος.

 

Λιγο βλακεια δεν ειναι ετσι?κανονικα πρεπει να σε ρωταει για ανανεωση.

Όταν βάζεις την κάρτα στο λέει οτι όταν λήξει η συνδρομή θα τραβήξει αυτόματα χρήματα για να κάνει ανανέωση και να θες να μπεις από τα settings να το απενεργοποιήσεις.

 

Απλά πολλής κόσμος, επειδή είναι βιαστικός και απρόσεχτος (όπως εγώ :P) δεν το βλέπει και μετά από ένα μήνα χάνει 7 ευρώ από την κάρτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο ερωτησουλες περι ορεξεως...

 

Αγοραζετε 3μηνες ή χρονου συνδρομες ?

 

Αξιζει να αγορασω για 15€ το full Drive club , απο το PS plus edition που κατεβασα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παντού πλέον υπάρχει προσφορά το 1tb model μαζί με φίφα 16 στα 399. όταν κάνουν το φίφα pes θα δουν και αγορά απο μένα.....σπάστηκα πφφφφ

παρτο πουλα το Fifa και αγορασε το Pro.Problem solved :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...