Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Το RROD είναι πολύ διαφορετική περίπτωση, και το λέω γιατί έχουν περάσει από τα χερια μου 3 X360 με RROD. Είχανε βάλει το drive (το οποιο δούλευε κανονικά στην προηγουμενη γενιά, χωρίς game install πριν το update που σε άφηνε) ακριβώς πάνω από την ψήκτρα της GPU η οποια ήταν αρκετά μικρή και δεν έκανε καλή επαφή με συνέπεια να κάνει overheat και στην τελική να πεθαίνει. Το Ps4 δεν ανεβάζει θερμοκρασία, γύρω στους 40-50 κυμαίνεται αλλα κάνει θόρυβο ο ανεμιστήρας αν έχει μαζέψει σκόνη. Το καινούργιο μοντέλο απλά έχει καλύτερη κατανάλωση που σημαίνει ακόμα πιο εύκολη δουλειά για την ψύξη.

 

Welp το πρώτο 360 το είχα πάρει μεταχειρισμένο απο Λάρισα. Ήμουν θεσ/νικη και ξεκίνησα yolo να το πάρω απο εκεί. Μικρός γάρ και καλή τιμή για την εποχή. Φτάνω σπίτι παίζω. Rrod στο 2ωρο. Ευτυχώς έβγαλα άκρη με το παιδί που το πήρα αλλα απο τότε είμαι τρομερά υποψιασμένο με οτιδήποτε hardware. 

 

Όπως και να χει 40-50 βαθμοί δεν είναι τίποτα ρεαλιστικά. Μικρότερη καταπόνηση με το καινούριο μοντέλο αλλα όχι και θέματα τύπου ylod/rrod etc. Σίγουρα καλύτερο αλλα όχι έτη φωτός απο ότι βλέπω. Off we go στις Αγγελίες λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παίδες μπορεί κανεις να κάνει top up λογαριασμό psn με χρεωστική κάρτα εν μεσω capital controls?

 

Δεν ξέρω για χρεωστική αλλα πιστωτική δουλεύει κανονικά στο PSN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι ψαχνετε να βρειτε ποια bundles εχουν την ποιο "νεα" κονσολα μπορειτε να το δειτε απο εδω :

 

http://www.psdevwiki.com/ps4/

 

Πατωντας π.χ. πανω στο CUH-12xxA series

 

Edit : Εκει μπορειτε να βρειτε και χιλιαδες αλλα πραγματα .... Sorry αν εχει ξαναειπωθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το πιο συμφέρον bundle αυτή την στιγμή είναι αυτό με το FIFA στα 399;

http://www.skroutz.gr/c/108/game_consoles.html?from=catspan&keyphrase=playstation+4

Βαλε τις τιμες διπλα διπλα και δες και μονος σου δεν ειναι και τοσο δυσκολο νομιζω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το πιο συμφέρον bundle αυτή την στιγμή είναι αυτό με το FIFA στα 399;

αν δεις πόσα fifa 16 πωλούνται στις αγγελίες μάλλον το πιο συμφέρον bundle είναι ακόμα του bloodborn ,αλλα είναι η παλιά 500άρα κονσόλα. 

 

υπομονή... θα έρθει το pes bundle που θα πάει.... έχουμε μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα σήμερα το πακέτο ps4 1T+Fifa 16. Απλα προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων εχει το νεο μοντέλο (cuh-12xxx) τουλαχιστον απο τον Γερμανό που το πηρα εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...