Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα σήμερα το πακέτο ps4 1T+Fifa 16. Απλα προς ενημέρωση των ενδιαφερομένων εχει το νεο μοντέλο (cuh-12xxx) τουλαχιστον απο τον Γερμανό που το πηρα εγω.

Ολο ματ, ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μη με ρωτας πριν 3 μερες πηρα και εγω το κοκκινο ps4 μου! <3

 

Λογικα καποιος θα σου απαντησει

 

PS:Στο store του ps4 υπρχει λιγο lag ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη με ρωτας πριν 3 μερες πηρα και εγω το κοκκινο ps4 μου! <3

 

Λογικα καποιος θα σου απαντησει

 

PS:Στο store του ps4 υπρχει λιγο lag ε?

Χαχαχ το ελπίζω για να μην εχουμε εκπλήξεις. Για το lag, ενταξει δεν με εχει πειράξει. Βεβαια στην αρχη ολα ωραια φαινονται :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ήδη, στα 449€

μάλλον εννοείς για αγορά ξεχωριστά .... bundle λέω στα 400ε ,τόσο πάνε τα bundle, εκτός αν βγάλει κάποιο με 2ο controller. μεγάλη μπούρδα να βγάλουν πακέτο με φιφα και όχι με pes, ίσως έπεσε καρφί απο ΕΑ επειδή φέτος είναι δυνατό το pes για να πάρουν πωλήσεις. 

 

αυτή τη στιγμή το πιο vfm πακέτο είναι του fifa γιατί είναι 10ε λιγότερο απο τα υπόλοιπα και έχει την 1tb έκδοση στα 399. heck σκέτο να το πάρεις το 1tb το έχουν 400ε παντού... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντος το pes φαινεται εντυπωσιακο φετος, αν και δεν ειχα ποτε μου pes.

 

 

Χαχαχ το ελπίζω για να μην εχουμε εκπλήξεις. Για το lag, ενταξει δεν με εχει πειράξει. Βεβαια στην αρχη ολα ωραια φαινονται :Ρ

Ουτε εμενα με ενοχλει απλα στην αρχη νομιζα κολλαγε το ps4 xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.. Επειδή εβαλα στοιχεία κάρτας για το free trial του psn plus, πως το ρυθμίζω να μην ανανεώσει αυτόματα οταν τελειωσει;

 

Συνδέσου εδώ με το account που έφτιαξες στο psn:

 

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

 

Μόλις συνδεθείς πήγαινε: --> Account --> Wallet

 

Και ψάξε κάτω κάτω σε κάποιο σημείο που λέει: "Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content". Αν δίπλα λέει "Νο" άστο όπως είναι, δεν θα γίνει αυτόματα η ανανέωση. Αν λέει "Yes" πάτα Edit, άλλαξέ το σε "No" και κάνε Save.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέσου εδώ με το account που έφτιαξες στο psn:

 

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

 

Μόλις συνδεθείς πήγαινε: --> Account --> Wallet

 

Και ψάξε κάτω κάτω σε κάποιο σημείο που λέει: "Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content". Αν δίπλα λέει "Νο" άστο όπως είναι, δεν θα γίνει αυτόματα η ανανέωση. Αν λέει "Yes" πάτα Edit, άλλαξέ το σε "No" και κάνε Save.

Ωραίος ευχαριστω πολυ!! Αν βγάλω τελειως τα στοιχεία της κάρτας θα ακυρώσουν το trial;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα δεν αξιζει.

 

Αγοραζεις το Bundle με το Fifa+1tb ps4 και σου μενουν και 50ευρω να αγορασεις και το Pro και αν θες πουλας το Fifa και αγοραζεις αλλο παιχνιδι.

 

Απλα τα πραγματα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προσπαθώ να βρώ τρόπο να περάσω κανένα θέμα στην κονσόλα μου..από που τα κατεβάζω τέλος πάντων? Έχω ψάξει τα πάντα,είδα και μερικά βίντεο που τα έβρισκαν σε μια επιλογή extra στο store αλλά εμένα δεν υπάρχει κάτι τέτοιο και ας είμαι στην 2.57..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συνδέσου εδώ με το account που έφτιαξες στο psn:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action

Μόλις συνδεθείς πήγαινε: --> Account --> Wallet

Και ψάξε κάτω κάτω σε κάποιο σημείο που λέει: "Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content". Αν δίπλα λέει "Νο" άστο όπως είναι, δεν θα γίνει αυτόματα η ανανέωση. Αν λέει "Yes" πάτα Edit, άλλαξέ το σε "No" και κάνε Save.

 

 

Ωραίος ευχαριστω πολυ!! Αν βγάλω τελειως τα στοιχεία της κάρτας θα ακυρώσουν το trial;

 

ΠΡΟΣΟΧΗ να μην την πατησετε γιατι δεν αρκει αυτη η ρυθμιση στο wallet!!!!

Υπαρχει κι αλλη ρυθμιση που την κανεις μεσα απο την κονσολα για την υπηρεσια PS+, και πρεπει  να την βαλεις κι εκεινη off.

Αλλιως θα σου τραβηξει λεφτα απο το wallet ακομα κι αν εκει το εχεις OFF!!!!!!

Και υποψην πως η ρυθμιση του PS+ γυρναει σε ON καθε φορα που ανανεωνεις π.χ. με μια τριμηνη.

Δε θυμαμαι στα μενου που ακριβως ειναι γιατι δεν εχω και κονσολα τωρα. Ψαξτε στα Setting για Service (ισως μεσα στο Account Management).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...