Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλο δεν το λες και καλο παντως 

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/risen-3-titan-lords---enhanced-edition

Και το 2 που ειχα δοκιμασει ηταν τελειως σαπιο.

 

γι'αυτό γράφω ότι δεν πρέπει κάποιος να περιμένει υπερπαραγωγή , είδα και εγώ metacritic πριν δώσω το 16άρι... αλλά Risen παίρνεις όχι Elder Scrolls  B)

Tο 1 το τελείωσα και μου άρεσε πολύ όταν είχε βγει, το 2 το έχω αγορασμένο αλλά δεν ασχολήθηκα ποτέ, το 3 το έπαιξα κανα 2ωρο... Αργεί να πάρει μπρος το παιχνίδι (κλασσικά) αλλά έχω ελπίδα ότι θα γίνει λίγο καλύτερο μετά , σαν το 1 μου έμοιασε κάπως στην αρχή... είδωμεν  :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις αγόρασα το Drive Club + Season pass gia 13€! 

 

 

Στο store λέει DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus & Season Pass Bundle

Αυτό το plus σημαίνει πως η συγκεκριμένη έκδοση του game είναι ενεργή μόνο όσο έχει κάποιος συνδρομή στο Plus;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο store λέει DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus & Season Pass Bundle

Αυτό το plus σημαίνει πως η συγκεκριμένη έκδοση του game είναι ενεργή μόνο όσο έχει κάποιος συνδρομή στο Plus;

 

Όχι, απλά πρέπει να είχες πάρει την δωρεάν ps plus έκδοση όσο ήταν διαθέσιμη και να έχεις ps plus ενεργή για να την αγοράσεις.

Αν την αγοράσεις μετά θα την έχεις για πάντα διαθέσιμη, ακόμα και χωρίς συνδρομή  ps plus.

Αν κάνω λάθος διορθώστε με..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε γιατι ουτως ή αλλως κανενας αλλος τιτλος δεν προκειται να βγει μεχρι τοτε.Προσφορες βλεπω να βγαινουν παντως περισσοτερο για ποδοσφαιρακια.

Σε ευχαριστώ φίλε.Γενικά δεν παίζω ποδοσφαιρακια.

Μέχρι στιγμής το μόνο bundle που μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι αυτό με assassin creed & watch dogs και ένα με το Witcher 3(αν και δεν έχω παίξει τα προηγούμενα). Γενικά δεν με ενδιαφέρουν νέες κυκλοφορίες γιατί προτιμώ να περιμένω λίγο και να αγοράσω μεταχειρισμένα. Οπότε κύριος ποδοσφαιρακια παίξουν ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ φίλε.Γενικά δεν παίζω ποδοσφαιρακια.

Μέχρι στιγμής το μόνο bundle που μου κίνησε το ενδιαφέρον είναι αυτό με assassin creed & watch dogs και ένα με το Witcher 3(αν και δεν έχω παίξει τα προηγούμενα). Γενικά δεν με ενδιαφέρουν νέες κυκλοφορίες γιατί προτιμώ να περιμένω λίγο και να αγοράσω μεταχειρισμένα. Οπότε κύριος ποδοσφαιρακια παίξουν ?

Ουτως ή αλλως τα Χριστουγεννα σε μερικες μερες ερχονται.Περιμενεις και βλεπεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, απλά πρέπει να είχες πάρει την δωρεάν ps plus έκδοση όσο ήταν διαθέσιμη και να έχεις ps plus ενεργή για να την αγοράσεις.

Αν την αγοράσεις μετά θα την έχεις για πάντα διαθέσιμη, ακόμα και χωρίς συνδρομή  ps plus.

Αν κάνω λάθος διορθώστε με..

 

Επειδή δεν κατάλαβα ακριβώς. 

Εγώ το πήρα έχοντας ενεργή συνδρομή PS plus. Όταν τελειώσει η συνδρομή θα μπορώ να το παίξω κανονικά έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν κατάλαβα ακριβώς. 

Εγώ το πήρα έχοντας ενεργή συνδρομή PS plus. Όταν τελειώσει η συνδρομή θα μπορώ να το παίξω κανονικά έτσι?

Ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν κατάλαβα ακριβώς. 

Εγώ το πήρα έχοντας ενεργή συνδρομή PS plus. Όταν τελειώσει η συνδρομή θα μπορώ να το παίξω κανονικά έτσι?

 

Πήρες αυτό με τα 13€ χωρίς να έχεις πάρει την δωρεάν έκδοση Driveclub PS Plus Edition που ήταν διαθέσιμη το περασμένο μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρες αυτό με τα 13€ χωρίς να έχεις πάρει την δωρεάν έκδοση Driveclub PS Plus Edition που ήταν διαθέσιμη το περασμένο μήνα?

Όχι δεν είχα ps4 τον περασμένο μήνα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι;ειχα 14 μερες δωρεαν.τωρα που παω για να ανανεωσω;πηρα απο τα public.μπορει να μ πςι την διαδικασια καποιος;

Μπαίνεις εδώ:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action

 

Κάνεις login με το psn account που έχεις βάλει και στη κονσόλα σου και μετά στην καρτέλα "Account" πατάς εκεί που λέει "Redeem Prepaid Card". Γράφεις τον κωδικό που πήρες από τα Public, κλικ στο  "Continue", επιβεβαίωση μετά και είσαι έτοιμος.

 

Μη ξεχάσεις να απενεργοποιήσεις την αυτόματη ενεργοποίηση συνδρομών μετά γιατί αλλιώς όταν λήξει η συνδρομή σου τραβάει αυτόματα λεφτά από το balance ή την κάρτα που χεις συνδέσει για να στην ανανεώσει.

Αυτό βρίσκεται στο:

Wallet -> Waller Settings -> Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content -> NO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...