Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά νομίζω είναι τα καλύτερα από την σειρά για playstation αλλα είναι αρκετά πιο ακριβά από τα gold: https://www.playstation.com/en-us/explore/accessories/audio/pulse-elite-edition-wireless-stereo-headset/

 

Το καλο με τα Gold είναι πως έχει audio preset από τους developer για αρκετά παιχνίδια. Και το κανεις load μέσω του app για το Ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HyperX Cloud.Πολυ καλα ακουστικα και τα χρησιμοποιεις ανετα και σε Pc.

Πολυ ποιοτικα, δεν βγαζουν αρκετη ενταση ομως συνδεδεμενα στο dualshock 4.Tα πηρα για αυτη τη δουλεια κ τα πουλησα αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ποιοτικα, δεν βγαζουν αρκετη ενταση ομως συνδεδεμενα στο dualshock 4.Tα πηρα για αυτη τη δουλεια κ τα πουλησα αμεσως.

 

Κανένα headset δεν πρόκειται να βγάλει ένταση αν το έχεις συνδεδεμένο μόνο στο DS4...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Για το λογο αυτο εχω τo official ps3 stereo headset και η δουλεια γινεται πολυ ικανοποιητικα.Τoυ ΟΝΕ το μαματο παρεμπιπτοντως, που συνδεεται απευθειας στο χειριστηριο μια χαρα ενταση αποδιδει.Και στο ΟΝΕ κυριως, αλλα κ στο ps4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα kingston τα έχει ο κολλητός μου και τα έχω ακούσει. Μια χαρά δυνατά είναι. Αυτό που λέω είναι ότι όπως όλα τα καλά headset, θέλουν και καλή ενίσχυση. Γι αυτό και όλα τα καλά, έχουν μαζί και ενισχυτή (ναι αυτόν τον μάπα, έστω) ο οποίος θα παίρνει από usb. Τα kingston είναι 60Ω. Είναι πάρα πολλά και λογικό είναι να μην έχεις ένταση αν τα έχεις συνδεδεμένα ΜΟΝΟ στο DS4 (άσε που του θα του τελειώνεις και την μπαταρία για πλάκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-gravity-rush-remastered-on-ps4

 

 

Βελτίωση στα γραφικά, ανάλυση, χειρισμό και διπλάσιο framerate. Bluepoint port.

 

jpg

jpg

Επεξ/σία από Spartan117
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα βρισκομαι ενα βημα πριν την αγορα ps4  . Η ερωτηση ειναι 500GB ή 1ΤΒ?? υπαρχει λογος να παρω την μεγαλη ? Μου ειπαν οτι επειδη κανει instalation τα παιχνιδια χρειαζομαι την μεγαλη , Ισχυει?? βρισκω τα 500Gb 320€  και την 1ΤΒ + 1 παιχνιδι ( οποιο θελω ) 400€ . Μια γνωμη ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα βρισκομαι ενα βημα πριν την αγορα ps4  . Η ερωτηση ειναι 500GB ή 1ΤΒ?? υπαρχει λογος να παρω την μεγαλη ? Μου ειπαν οτι επειδη κανει instalation τα παιχνιδια χρειαζομαι την μεγαλη , Ισχυει?? βρισκω τα 500Gb 320€  και την 1ΤΒ + 1 παιχνιδι ( οποιο θελω ) 400€ . Μια γνωμη ......

 

Άμα δεν θες να κρατάς όλα τα games (υπολόγισε περίπου 30gb μέσο ορο) στον σκληρό δίσκο και τα 500 μια χαρά είναι. Ούτως ή άλλως άμα στο μέλλον θες περισσότερα μπορείς αρκετά εύκολα να αλλάξεις σκληρό χωρίς να χάσεις την εγγύηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν θες να κρατάς όλα τα games (υπολόγισε περίπου 30gb μέσο ορο) στον σκληρό δίσκο και τα 500 μια χαρά είναι. Ούτως ή άλλως άμα στο μέλλον θες περισσότερα μπορείς αρκετά εύκολα να αλλάξεις σκληρό χωρίς να χάσεις την εγγύηση.

BASIKA τα παιχνιδια ειναι fifa nba w2k  uncharted grand tourismo και κανα δυο ακομη παιδιακα τυπου the sims raynman Πιστευεις οτι ειμαι οκ ? ή αριακα? Μπορω να βαζω ταινιες για αποθηκευση στο ps4 ? εννοω απο τορεντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπότιτλους παίζει απλά πρέπει να έχουν κωδικοποίηση UTF-8.

To κακό είναι οτι τους δείχνει με ένα μαύρο φόντο από πίσω.

Αν το διορθώσουν αυτό κατά τη γνώμη μου θα είναι μια χαρά player..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εικόνα και η κίνηση του Ps4 τα σπάει άσχημα στις ταινίες, αν παίξει τελικά DTS ήχο και τους υπότιτλους χωρίς θέμα θα σπέρνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...