Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.battlefield.com/battlefield-4/premium-edition

 

Το premium έχει τα 5 dlc, το άλλο έχει απλά και το hardline.

 

Δεν μιλάω για το bundle με το Hardline. Αν ανοίξεις τα links δε θα δεις πουθενά Hardline.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλάω για το bundle με το Hardline. Αν ανοίξεις τα links δε θα δεις πουθενά Hardline.

 

Από τα 2 που αναφέρεις εσύ πάρε το πιο φθηνό γιατί το άλλο είναι το ίδιο, προφανώς πιο παλιά ανάρτηση και ξεχασμένο από την Sony, υπάρχουν πολλά τέτοια...Το hardline το ανέφερε ο Avatar_GR

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τα 2 που αναφέρεις εσύ πάρε το πιο φθηνό γιατί το άλλο είναι το ίδιο, προφανώς πιο παλιά ανάρτηση και ξεχασμένο από την Sony, υπάρχουν πολλά τέτοια...Το hardline το ανέφερε ο Avatar_GR

 

Το θέμα είναι ότι το φθηνότερο είναι το main game + Premium, ενώ το ακριβό είναι μόνο το premium (για όσους έχουν το παιχνίδι). Εγώ έχω ήδη το παιχνίδι και δεν ξέρω αν αγοράζοντας το πακέτο που περιλαμβάνει και το παιχνίδι αν θα χρειαστεί να κατεβάσει τα 40 περίπου gb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι το φθηνότερο είναι το main game + Premium, ενώ το ακριβό είναι μόνο το premium (για όσους έχουν το παιχνίδι). Εγώ έχω ήδη το παιχνίδι και δεν ξέρω αν αγοράζοντας το πακέτο που περιλαμβάνει και το παιχνίδι αν θα χρειαστεί να κατεβάσει τα 40 περίπου gb.

 

Κατάλαβα, γιατί σε απασχολεί αυτό? Προτιμάς να δώσεις σχεδόν τα διπλάσια για να αποφύγεις την πιθανότητα να χρειαστεί να κατεβάσεις και το main game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα, γιατί σε απασχολεί αυτό? Προτιμάς να δώσεις σχεδόν τα διπλάσια για να αποφύγεις την πιθανότητα να χρειαστεί να κατεβάσεις και το main game?

 

Το έκανα τελικά. Αγόρασα την φθηνή έκδοση και είδε ότι είχα το κυρίως παιχνίδι, οπότε μου άνοιξε απλώς το περιεχόμενο του Premium που έτσι κι αλλιώς ήταν ήδη κατεβασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιας και λεμε για παιχνιδια σκοπευω να παω ny τωρα τον Γενάρη

Αν αγορασω παιχνιδια του ps4 θα παιζουν εδω;

Παιδια μιας και λεμε για παιχνιδια σκοπευω να παω ny τωρα τον Γενάρη

Αν αγορασω παιχνιδια του ps4 θα παιζουν εδω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος, τα PS 4 είναι region free οπότε οποιοδήποτε game και να αγοράσεις Αμερικάνικο, Ευρωπαϊκό, Ιαπωνέζικο, Αυστραλέζικο σε δισκάκι θα παίζει στην κονσόλα σου. Αν είναι ψηφιακό νομίζω δεσμεύεται με το ID που έχεις βάλει στο psn και email σου δηλ. αν έχεις Ελληνικό account θα μπορείς να παίζεις ψηφιακά παιχνίδια από European marketplace. Περιμένε και άλλες απόψεις πιο διαφωτιστικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μιας και λεμε για παιχνιδια σκοπευω να παω ny τωρα τον Γενάρη

Αν αγορασω παιχνιδια του ps4 θα παιζουν εδω;

Ναι θα μπορεις. Το PS4 ειναι region free παντου δεν υπαρχει κανενα θεμα με τα physical δισκακια

Αν είναι ψηφιακό νομίζω δεσμεύεται με το ID που έχεις βάλει στο psn και email σου δηλ. αν έχεις Ελληνικό account θα μπορείς να παίζεις ψηφιακά παιχνίδια από European marketplace. Περιμένε και άλλες απόψεις πιο διαφωτιστικές.

Ναι τα ψηφιακα δεσμευονται στο PSN ID. Ωστόσο μπορεις να παιζεις και παιχνιδια απο PSN ID's αλλων regions. Εγω εχω και αμερικανικο store ID και αγοραζω και απο εκει παιχνιδια (που πολλες φορες ειναι φθηνοτερα ή σε προσφορα) και τα παιζω με το ελληνικο ID που εχω. Απαραιτητη προυποθεση ειναι οι συγκεκριμενοι λογαριασμοι να ειναι activated ως primary στην κονσολα που παιζεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά αγοράσα PlayStation τελικά έβαλα το DVD και παίζει ,δεν χρειάζεται install για να παίξω παιχνίδι, Τελικά Τα 500 Gbyte Είναι υπεραρκετά .(Μια σωστή πληροφορία τελικά δεν μπορουν να δώσουν το insomnia)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά αγοράσα PlayStation τελικά έβαλα το DVD και παίζει ,δεν χρειάζεται install για να παίξω παιχνίδι, Τελικά Τα 500 Gbyte Είναι υπεραρκετά .(Μια σωστή πληροφορία τελικά δεν μπορουν να δώσουν το insomnia)

Πήγαινε και στο Storage management να δεις τι χώρο σου έπιασε στο δίσκο...

Επίσης αν δε σε ικανοποιεί η κοινότητα του insomnia, στο καλό και να μας γράφεις!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά αγοράσα PlayStation τελικά έβαλα το DVD και παίζει ,δεν χρειάζεται install για να παίξω παιχνίδι, Τελικά Τα 500 Gbyte Είναι υπεραρκετά .(Μια σωστή πληροφορία τελικά δεν μπορουν να δώσουν το insomnia)

Ετσι ακριβως λες και εμεις ειμαστε ολοι τεχνικοι της sony και δινουμε απαντησεις. Το ειχα πει και πιο παλια οτι οι περισσοτεροι ξεχνανε οτι τα περισσοτερα ατομα που απαντανε σε ερωτησεις κλπ ειναι και αυτοι χρηστες και τιποτα παραπανω.Μια ζωη απαιτησεις :)

 

Επισης ειναι κατι που μπορουσες να βρεις και μονος σου αν το εγραφες στο google αλλα ειπαμε το Internet μονο για δωρεαν πραγματα απο το Θειο και facebook :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και χρόνια πολλά αγοράσα PlayStation τελικά έβαλα το DVD και παίζει ,δεν χρειάζεται install για να παίξω παιχνίδι, Τελικά Τα 500 Gbyte Είναι υπεραρκετά .(Μια σωστή πληροφορία τελικά δεν μπορουν να δώσουν το insomnia)

Κανονικά κάνει install το παιχνίδι απλά σ αφήνει να παίξεις με το που το βάζεις αν προσέξεις άμα δεν του δώσεις λίγη ώρα να κάνει εγκατάσταση κολλάει . 500 γίγα δεν είναι υπεραρκετά αλλά ικανοποιητικά ώστε να έχεις 5-6 παιχνίδια συνεχώς μέσα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...