Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλεον πακετα μπαταριων power banks κτλ τα σκαναρουν και τα σταματανε απ οτι μου ειπε το παιδι στην nkon. Ισως ειναι 50-50 αλλα αρκετα επιστρεφουν πισω στην εταιρια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλημερα παιδια , καμια γευση ετσι ωστε οταν βγαινω σε club η cafe να συνοδευεται ωραια με το ποτο/καφε μου? 

Τα φρουτωδης δυστηχως που κανω δεν ταιριαζουν καθουλου με μπυρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια , καμια γευση ετσι ωστε οταν βγαινω σε club η cafe να συνοδευεται ωραια με το ποτο/καφε μου?

Τα φρουτωδης δυστηχως που κανω δεν ταιριαζουν καθουλου με μπυρα..

Καλημέρα στο φόρουμ!Φίλε pokemonhunter έχεις δοκιμάσει το Muffin Man της One Hit Wonder?Για μένα προσωπικά είναι το μόνο υγρό που ταιριάζει με ξύδια.Αν και με κρασιά δεν λέει :P.Για ποτά όμως πχ ουίσκι η βότκα δεν αλλοιώνεται καθόλου η γεύση του.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στο φόρουμ!Φίλε pokemonhunter έχεις δοκιμάσει το Muffin Man της One Hit Wonder?Για μένα προσωπικά είναι το μόνο υγρό που ταιριάζει με ξύδια.Αν και με κρασιά δεν λέει :P.Για ποτά όμως πχ ουίσκι η βότκα δεν αλλοιώνεται καθόλου η γεύση του.

εχω δοκιμασει μηλο  με μπυρα και δεν πηγαινε καθολου... οπως ουτε με το φρεντο το πρωι.... ψαχνω κατι καπνικο... τωρα εχω famous αλλα και αυτη καπου με χαλαει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στο φορουμ.Λεω να αρχισω κι εγω το ατμισμα.Ειμαι βαρυς καπνιστης 30gr 2 ημερες.Εχετε να μου προτεινετε καποιο site και καποιο κιτ με δυνατες μπαταριες λογο του οτι περναω πολυ χρονο μεσα στην ημερα εκτος σπιτιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση περι ασφαλειας και μπαταριων. Αν για καποιο λογο καταλαθος ερθουν σε επαφη οι πολοι των μπαταριων αναποδα μεταξυ τους, μπουν αναποδα στο μοντ η μπουν αναποδα στον εξωτερικο φορτιστη υπαρχει κινδυνος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση περι ασφαλειας και μπαταριων. Αν για καποιο λογο καταλαθος ερθουν σε επαφη οι πολοι των μπαταριων αναποδα μεταξυ τους, μπουν αναποδα στο μοντ η μπουν αναποδα στον εξωτερικο φορτιστη υπαρχει κινδυνος?

 

πλεον δεν νομιζω να υφισταται τετοιος κινδυνος,

συνηθως μοντ και φορτιστες αναφερουν οτι εχουν wrong polarity protection.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον δεν νομιζω να υφισταται τετοιος κινδυνος,

συνηθως μοντ και φορτιστες αναφερουν οτι εχουν wrong polarity protection.

Και σε περιπτωση επαφης των μπαταριων με τους πολους αναποδα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν καταλαβαινω τι θες να κανεις, πειραματα φυσικης?  :confused:

ειπαμε οτι δεν υπαρχει προβλημα με μπαταριες οπως και να τις βαλεις στο μοντ και στο φορτιστη,

ειτε σκετες ειτε με τζατζικι, ειτε μεταξυ τους ειτε με παρεα, ειτε οπως σου κανει κεφι εισαι ασφαλης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...