Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν καταλαβαινω τι θες να κανεις, πειραματα φυσικης? :confused:

ειπαμε οτι δεν υπαρχει προβλημα με μπαταριες οπως και να τις βαλεις στο μοντ και στο φορτιστη,

ειτε σκετες ειτε με τζατζικι, ειτε μεταξυ τους ειτε με παρεα, ειτε οπως σου κανει κεφι εισαι ασφαλης

Χαχαχα σ ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

xoxoxo no problem :P

 

ολα αυτα ισχυουν με γνωστα μοντ πχ eleaf aster η pico και φορτιστες  οπως η opus η liito kala κλπ.

Για αλλες εκδοχες δεν γνωριζω τι συμβαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Μόλις παρέλαβα μηδενικές βάσεις VG και PG από φαρμακείο και ετοιμάζομαι να κάνω δικά μου υγρά! Έχει κάποιος καμιά ιδέα για νικοτινούχες βάσεις να αναμείξω; Σκέφτηκα για μια δοκιμή να πάρω της Atmos Lab μιας και τις έχει μαγαζί εδώ κοντά μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υψηλά πρόστιμα και για κάπνισμα ηλεκτρονικών τσιγάρων ή φυτικών προϊόντων καπνίσματος σε κλειστούς χώρους και σε αυτοκίνητα, προβλέπει εγκύκλιος του υπουργού Υγειας...

http://www.onlarissa.gr/2017/03/14/tsouchtera-prostima-gia-kapnisma-se-klistous-chorous/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι ? Πραγματικά το έχω απορία.

 

Γιατί δε πουλάν και τα περίπτερα αναλώσιμα ηλεκτρονικού τσιγάρου ? αντιστάσεις και υγρά ?

 

Έχω ξεκινήσει 3 φορές να κάνω ηλεκτρονικό, και ο λόγος που το σταματάω κάθε φορά είναι επειδή μου τελειώνει κάτι κάποια στιγμή, και τα μαγαζιά τέτοιου τύπου εκτός ότι απέχουν αρκετά από κοντά μου, είναι και ώρες εμπορικών καταστημάτων ανοιχτά. Και έτσι καταλήγω να παίρνω τσιγάρα για να τη βγάλω και το συνηθίζω ξανά, και το ξεχνάω το ηλεκτρονικό και μένει να μαζεύει σκόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι ? Πραγματικά το έχω απορία.

 

Γιατί δε πουλάν και τα περίπτερα αναλώσιμα ηλεκτρονικού τσιγάρου ? αντιστάσεις και υγρά ?

 

Έχω ξεκινήσει 3 φορές να κάνω ηλεκτρονικό, και ο λόγος που το σταματάω κάθε φορά είναι επειδή μου τελειώνει κάτι κάποια στιγμή, και τα μαγαζιά τέτοιου τύπου εκτός ότι απέχουν αρκετά από κοντά μου, είναι και ώρες εμπορικών καταστημάτων ανοιχτά. Και έτσι καταλήγω να παίρνω τσιγάρα για να τη βγάλω και το συνηθίζω ξανά, και το ξεχνάω το ηλεκτρονικό και μένει να μαζεύει σκόνη.

 καλα κανουν και δεν πουλανε. ειναι εξειδικευμενο  ειδος τα ηλεκτρονικο τσιγαρο.δεν θα εμπειστευομουν υγρο απο περιπτερα , που εμ δεν θα εχει ιδεα το τι ειναι το υγρο αυτο , εμ θα θελει να βγαλει 1 περιουσια απο τα 10ml.

 

σκεψου...φαρμακα γιατι δεν πουλαει το περιπτερο..?

Καλησπέρα σε όλους! Μόλις παρέλαβα μηδενικές βάσεις VG και PG από φαρμακείο και ετοιμάζομαι να κάνω δικά μου υγρά! Έχει κάποιος καμιά ιδέα για νικοτινούχες βάσεις να αναμείξω; Σκέφτηκα για μια δοκιμή να πάρω της Atmos Lab μιας και τις έχει μαγαζί εδώ κοντά μου!

δοκιμασε καμια αλλη μαρκα,,καλυτερα απεφυγε την atmos lab για τις βασεις σου..εμενα μου μυριζαν καπως οταν εκανα παλιοτερα. πολυ χημικο ρε παιδι μου, δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αντικατέστησα τον tobeco kayfun v5 με εναν fodi f2, γευση ενα κλικ καλύτερη ποιο ωραιο εύρος τζουρας καλύτερη ανάλυση και τρομερο χτύπημα, το μονο αρνητικό ότι δέχεται μόνο λεπτα σύρματα.. Αλλα ενα εχω να πω μου απογείωσε την lemon tart πρώτη φορα ένιωσα ζύμη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αντικατέστησα τον tobeco kayfun v5 με εναν fodi f2, γευση ενα κλικ καλύτερη ποιο ωραιο εύρος τζουρας καλύτερη ανάλυση και τρομερο χτύπημα, το μονο αρνητικό ότι δέχεται μόνο λεπτα σύρματα.. Αλλα ενα εχω να πω μου απογείωσε την lemon tart πρώτη φορα ένιωσα ζύμη

 

Και 24G Kanthal δουλεύεις άνετα στον F2. Μη φοβού. 6 σπείρες microcoil ~0.5Ω και έχεις και τα ντουμανάκια σου.

Εκεί τον δούλευα. Απλά δεν είναι για chain vaping φάση.

 

Κάτω από μισό Ω θερμαίνεται αρκετά, χωρίς απαραίτητα να δημιουργεί θέμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 24G Kanthal δουλεύεις άνετα στον F2. Μη φοβού. 6 σπείρες microcoil ~0.5Ω και έχεις και τα ντουμανάκια σου.

Εκεί τον δούλευα. Απλά δεν είναι για chain vaping φάση.

 

Κάτω από μισό Ω θερμαίνεται αρκετά, χωρίς απαραίτητα να δημιουργεί θέμα.

θα το δοκιμάσω αν και για ντουμανια εχω τον tsunami οποτε ηθελα κατι χαλαρο για ολοι την ημέρα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 καλα κανουν και δεν πουλανε. ειναι εξειδικευμενο  ειδος τα ηλεκτρονικο τσιγαρο.δεν θα εμπειστευομουν υγρο απο περιπτερα , που εμ δεν θα εχει ιδεα το τι ειναι το υγρο αυτο , εμ θα θελει να βγαλει 1 περιουσια απο τα 10ml.

 

σκεψου...φαρμακα γιατι δεν πουλαει το περιπτερο..?

δοκιμασε καμια αλλη μαρκα,,καλυτερα απεφυγε την atmos lab για τις βασεις σου..εμενα μου μυριζαν καπως οταν εκανα παλιοτερα. πολυ χημικο ρε παιδι μου, δεν ξερω

Δε με βολεύουν καθόλου όμως τα ωράρια εμπορικών καταστημάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια..θα ηθελα καποιο ηλεκτρονικο τσιγαρο βαρια 40 ευρω και αν αξιζει τα λιγα χρηματα παραπανω 50 ταβανι. Μπορω με αυτα τα χρηματα να παρω καποιο αξιοπρεπες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

warlock9_0

νόμιμα είναι πλέον μέχρι 20μγ σε 10 μλ 

 

 

Alithinos

Εδώ κολάει το ρητό το φρονήμων τα παιδειά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν εγώ τα πάντα μέσω ιντερνετ και για τα πάντα έχω μια μικρή καβάτζα 

 

 

 

RedPriest

με αυτό σίγουρα μπορείς να ξεκινήσεις αλλά μετα θα θες σίγουρα αναβάθμιση

 

http://www.skroutz.gr/c/2661/ilektroniko-tsigaro-set.html?from=catspan&keyphrase=aio

 

 

λίγο πιο πάνω αλλά από το μπάτζετ 

 

https://www.k110.eu/el/%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%87%CF%89%CF%81%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85%CF%83/1951-set-ipv-d2-version-3-%CE%B1%CF%84%CE%BC%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%83-cubis-pro-mini-joyetech-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1-18650-3000mah-35a-efest.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να παραγγειλω αντιστασεις για τον TFV12 απο gearbest.Το shipping ειναι δωρεαν?Πληρωνουμε τιποτα τελωνεια?Επισης να προτιμησω την RBA με διπλα η τριπλα coil και γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...