Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν γενικός κανόνας, για γεύση πας σε τσιγαρίσιο. Υπάρχουν όμως πνευμονικοί (Cleito, TFV, Aromamizer -τον πρώτο- για να αναφέρω όσους έχω χρησιμοποιήσει) που τα πάνε από πολύ καλά έως άριστα στη γεύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδες καλησπερα ,εχω τον nautilo σε vtc mini 2 και σκεφτομαι να παρω τον triton 2 ,εχω ακουσει τα καλυτερα αν και παλιος ατμοποιητης ,τι λετε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τελειως αλλη φιλοσοφια απο τον nautilus...για εργοστασιακος παντως πολυ καλος.εγω τον εχω για καβατζα στο συρταρι μου κ τον χρησιμοποιω συχνα πυκνα.εαν θες αερατες τζουρες παρτον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα κ απο μενα εγω χρησιμοποιω το υγρο μπισκοτο 6αρι το θεορω παρα πολυ καλο κ καμια φορα το κανω μιξη με το 9αρι αν καποιος ενδιαφαιρετε μπορει να το δοκιμασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει παραγγειλει κανενας απο εδω?

http://flavour-boss.co.uk/product-category/e-liquid/

Θελω να δοκιμασω καποιες συνταγες πριν παρω τα boss shots, αλλα πουλανε μονο 30ml το οποια ειναι παρανομα τωρα πια.

 

Επισης κοιταξα λιγο τις τιμες των καινουργιων νικοτινιουχων βασεων και εχουν ξεφυγει... Ειχα παρει πριν λιγο καιρο 2 pink mule μπλε των 100ml 12mg και εκαναν 13 ευρω, δηλαδη 6,50 ευρω τα 100ml. Τωρα για 10 μπουκαλακια των 10ml με 18mg (με 12mg μου βγαζει ιδια τιμη) απο το ιδιο καταστημα βγαινει 45 ευρω!!! Δηλαδη 692% περιπου αυξηση στην τιμη....

Επεξ/σία από superKots
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να παραγγείλεις τα αρώματα που επιτρέπονται και να κάνεις το επόμενο λογικό βήμα για Ελλάδα πνευμονικές και κατέβασμα την νικοτίνη στο τρια με δύο έτσι δεν θα σου βγένει τόσο ακριβά (νομίζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καλησπερα ,εχω τον nautilo σε vtc mini 2 και σκεφτομαι να παρω τον triton 2 ,εχω ακουσει τα καλυτερα αν και παλιος ατμοποιητης ,τι λετε ;

 

Πολύ καλός και εύχρηστος. Με την 0,5 Ω κάνει πολύ καλές τζούρες. Αυτόν έχω και τον Ναυτίλο 2 . 

Αν και σχετικά παλιός διατηρείται σε κάπως ψηλή τιμή, από  41 ευρώ. Αυτό  πάντως μπορεί να δείχνει ότι είναι καλός. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα ! Ειμαι χρονια καπνιστης κι πηρα την αποφαση να το κοψω οποτε θελω να το κανω με το ηλεκτρονικο τσιγαρο .Επειδη ειμαι εντελως ασχετος με τα ηλεκτρονικα τσιγαρα θα ηθελα να μ προτεινετε καποιο καλο κι να μ πειτε κι για τα υγρα τι πρεπει να παρω.Οπως καταλαβαινετε θελω κατι που να βγαζει αρκετο καπνο για αρχη για να το καταλαβαινω σαν κανονικο τσιγαρο στον λαιμο. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε μου.μπορεις να παρεις ενα eleaf pico με ατμοποιητη aspire nautilus 2.ειναι ενα αρκετα καλο σετ για καποιον αρχαριο κ οικονομικο φυσικα.οσο για τα υγρα θα πρεπει να δοκιμασεις κ να διαλεξεις μονος σου γιατι ειναι καθαρα υποκειμενικο το εαν θα σου αρεσουν η οχι.σιγουρα παντως πρεπει να ξεκινησεις με καπνικα υγρα που να ειναι κοντα σε γευση στο τσιγαρο.δοκιμασε το t-juice primo verde.ειναι το πιο κοντινο σε γευση στο τσιγαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκατσα και εβγαλα διαφορα κοστους μεταξυ ετοιμου υγρου και συνταγης για να δω κατα ποσο αξιζει με τις αλλαγες στις τιμες, οποτε το μοιραζομαι μαζι σας καθαρα ενημερωτικα. Για λογους ευκολιας χρησιμοποιησα Boss Shot (ετοιμα τα αρωματα χωρις βασεις και νικοτινη) αντι για καθε αρωμα ξεχωριστα. Εχουμε και λεμε λοιπον:

 

Υγρο Dinner Lady Lemon Tart 6mg: 500ml = 335ευρω!

 

Κλωνος Dinner Lady A Lemon Tart Remix 6mg 500ml:

Boss Shot (15.5%, δηλαδη 77.5ml απο τα 500) = 16.7ευρω

+ PG Συνδεσμου (177ml περιπου) = 1ευρω

+ VG Συνδεσμου (83ml περιπου) = 0.5ευρω

+ Pink Mule Blue Label 18mg (166ml περιπου) = 75ευρω

+ Μεταφορικα (χοντρικα) = 15ευρω

 

Συνολο = 108.2ευρω!

Περιπου το 1/3 δηλαδη του ετοιμου υγρου στην ιδια ποσοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κατσει βεβαια να φτιαξεις εσυ dinnerlady?ουτε καν θα πλησιασεις.στο λεω για να μην εχεις απαιτησεις...εγω φτιαχνω βασεις pink mule με αρωματα after 8 ή bih mouth με αραιωση 13% και μου κοστιζει περιπου 2 ευρω τα 30 ml.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις κατσει βεβαια να φτιαξεις εσυ dinnerlady?ουτε καν θα πλησιασεις.στο λεω για να μην εχεις απαιτησεις...εγω φτιαχνω βασεις pink mule με αρωματα after 8 ή bih mouth με αραιωση 13% και μου κοστιζει περιπου 2 ευρω τα 30 ml.

Δώσε λίγο τα φώτα σου φίλε μου σχετικά με τα αρωματα after 8 .Έχω διαβάσει πολύ καλά σχόλια για κάποια καπνικα (αυτά με ενδιαφέρουν ) αλλά δυστυχώς Λάρισα δεν τα έχω βρει πουθενά για δοκιμή.

Κρατάνε την γευση τους ή μετά από λίγα ml τραβάς κοπανιστο αερα ;

Ααααα νομίζω και τα bih mouth αξίζουν έτσι δεν είναι ,γιατί κάποτε τραβιξα δύο τρεις τζουρες από κάποιο και νόμιζα ότι είναι έτοιμο.

Χθες βγήκα και πήρα ένα λ 12πίθηκοι και παρολου που δεν είμαι φαν της μπανάνας δεν το κρύβω μου άρεσε αρκετά.

Για τα Ελληνικά υγρά Dan Lucas γνωρίζει κανένας αν θα ξανά βγουν στην αγορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια !! 2 μηνες με ηλεκτρονικό evict basic με cubis pro mini 0,5 αντίσταση υπερευχαριστημένος τπυλαχιστον για αρχη !! Μικρο μοντακι που μου αρεςει πολυ με βολεύει κ τσιγαρο δεν εχει περασει απο το μυαλο μου

Γεύση βρηκα μια μπισκότο με άρωμα μπανανα σε 6 νικοτίνη αλλα εχω ενα θεμα !

1. Θελω εναν ατμόποιητή ακομα στα 4ml ομως για πνευμονικές τζουρες παλι γιατι τα 2ml που εχω σε μια έξοδο εχει φυγει

Σκεφτομουν kangertech toptank mini ή cubis pro τον δικο μου αλλα 4ml

2. Καμια ιδέα για καμια γεύση ουδέτερη για όλες τις ωρες ; ξερω οτι πρεπει να δοκιμάσω αλλα τουλαχιςτον να ειμαι ανάμεσα σε 2-3 που θα προτείνεται κ οχι σε 100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα το παν στα diy ειναι να υπολογιζεις τις δοσολογιες με προγραμμα κ οχι με το μυαλο σου.τα after 8 παροτι μενω πειραια κ εγω δεν τα βρισκω εδω κοντα κ τα παιρνω απο το e shop του atmistique.να δοκιμασεις οπωσδηποτε αφου θες καπνικα το smoke,το smokey banana και το strawberry lemon και θα με θυμιθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...