Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καμμια ακρη για βαση dyi εχει βρει κανεις?πηγα να παρω τις προαλλες και επαθα εγκεφαλικο για να κανω 6αρα βαση 100ml και ενα αρωμα εδωσα 20ευρω χωρις αποδειξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη παιδιά για υγρά mad juice και ιδιαίτερα για το pipila ;

Έρχονται τουλάχιστον Λάρισα σε 3χ10ml στα 15€ και μεγάλο 100ml (από Κύπρο) στα 30€.

Επίσης κάποιο καλό στήσιμο για το fodi f2 γιατί συνέχεια χουρχουριζει ;) με ότι έχω κάνει μέχρι τώρα (26 σύρμα σε 3 πυρήνα στα 0,92Ω) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη παιδιά για υγρά mad juice και ιδιαίτερα για το pipila ;

Έρχονται τουλάχιστον Λάρισα σε 3χ10ml στα 15€ και μεγάλο 100ml (από Κύπρο) στα 30€.

Επίσης κάποιο καλό στήσιμο για το fodi f2 γιατί συνέχεια χουρχουριζει ;) με ότι έχω κάνει μέχρι τώρα (26 σύρμα σε 3 πυρήνα στα 0,92Ω) .

 

Έχω πετάξει αρκετά λεφτά στα συγκεκριμένα υγρά. Δεν μου αρέσουν και δεν τα προτείνω.

Έχω καταλήξει στο συμπέρασμα πως τα σπρώχνουν στην αγορά πριν ακολουθήσουν κάποια διαδικασία ωρίμανσης.

Μπουκάλι με μπουκάλι έχει διαφορά.

 

Το Pipila νομίζω είναι κλώνος του Bebeca (Atmos) που με την σειρά του είναι κλώνος του Tribeca (Halo). 

Απο fun .top για αγορα ενος box mod τι να επιλεξω για μεταφορικα; εχει singpost,turkey post και Miuson Europe ...

 

Singpost

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάποιους στο FB να ενθουσιάζονται για τα φοβερά αυτά υγρά και λέω να δοκιμάσω.

Για το bebeca τι να πω το πρώτο μπουκάλι είχα πάθει πλάκα ,στο δεύτερο κάτι λέω θα στραβωσε και στο τελευταίο που πήρα από λίγες ημέρες (ξεχασμένο από την απαγόρευση ) άθλιο στην κυριολεξία.

Μία σιδεριλα μία μούχλα βγάζει δεν μπορώ να το εξηγήσω (σε δύο τρεις ατμ που το έβαλα το ίδιο πράγμα)

Τώρα είμαι σε φάση που όλα με φταίνε αφού δεν μπορώ να βρω καλό και σχετικά οικονομικό καπνικο υγρό.

Σύρματα βαμβάκια πεταω από εδώ και εκεί από τα νεύρα μου :) και δεν μιλάω για λίτρα DIY υγρά στο νεροχύτη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω κάποιους στο FB να ενθουσιάζονται για τα φοβερά αυτά υγρά και λέω να δοκιμάσω.

Για το bebeca τι να πω το πρώτο μπουκάλι είχα πάθει πλάκα ,στο δεύτερο κάτι λέω θα στραβωσε και στο τελευταίο που πήρα από λίγες ημέρες (ξεχασμένο από την απαγόρευση ) άθλιο στην κυριολεξία.

Μία σιδεριλα μία μούχλα βγάζει δεν μπορώ να το εξηγήσω (σε δύο τρεις ατμ που το έβαλα το ίδιο πράγμα)

Τώρα είμαι σε φάση που όλα με φταίνε αφού δεν μπορώ να βρω καλό και σχετικά οικονομικό καπνικο υγρό.

Σύρματα βαμβάκια πεταω από εδώ και εκεί από τα νεύρα μου :) και δεν μιλάω για λίτρα DIY υγρά στο νεροχύτη.....

 

Στο facebook παίζει promotion από μέλη που σχετίζονται με τα συγκεκριμένα καταστήματα/εταιρείες.

Προσωπικά έχω φύγει από κάθε FB group σχετικό με ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Μόνο στο Vape Alchemists έχω μείνει που αφορά συνταγές και φαίνεται κυριλέ χωρίς να γίνεται διαφήμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο με το promotion που γινεται FB Νίκο.

Αλλά λέω καμιά φορά μήπως και ατμιζεται το ριμαδι ...

 

Ατμίζονται αλλά είναι ποιότητα DIΥ ενός ελαφρώς προχωρημένου χρήστη στην ιδιοκατασκευή υγρών αναπλήρωσης.

Δηλαδή δεν το λες και "εργοστασιακό" υγρό.

Ίσως και να είμαι υπερβολικός γιατί έχω πολλούς μήνες να βάλω στο στόμα μου υγρό Mad Juice και ίσως να έχουν αλλάξει προς το καλύτερο κάποια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pink-mule συνεχίζει να στέλνει Ελλάδα; Πήρα αρχές του έτους 2 λίτρα 55mg/ml βάσεις από εκεί, αλλά λέω να στοκάρω κι άλλο γιατί το τρομπάρισμα τείνουν να το ανάγουν σε ολυμπιακό άθλημα παγκοσμίως οι κυβερνήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pink-mule συνεχίζει να στέλνει Ελλάδα; Πήρα αρχές του έτους 2 λίτρα 55mg/ml βάσεις από εκεί, αλλά λέω να στοκάρω κι άλλο γιατί το τρομπάρισμα τείνουν να το ανάγουν σε ολυμπιακό άθλημα παγκοσμίως οι κυβερνήσεις...

Αν μάθεις κάτι φίλε μου στήλε μου ένα ΠΜ

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...