Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα σαν τη χαλκιδικη δεν εχει :-P

χαχα. εχουν αρκετη διαφορα δλδ σε γευση??

Απο διαρροες κλπ πως τα παει?

 

Δεν χωράνε συγκρίσεις ανάμεσα σε εργοστασιακούς και επισκευάσιμους.

Μια δοκιμή θα σε πείσει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

κοιτα σαν τη χαλκιδικη δεν εχει :-P

χαχα. εχουν αρκετη διαφορα δλδ σε γευση??

Απο διαρροες κλπ πως τα παει?

 Αυτό ισχύει σχεδόν για όλους τους ατμοποιήτες.Διαροές υπάρχουν  μόνο όταν κάνεις λάθος με το βαμβάκι και πιστεψέ με θα κάνεις αλλά σε αποζημιώνει με την παραμετροποίηση που μπορείς να πετύχεις.

 

Και δεν κατάλαβα τι κακό έχει η Χαλκιδική άσε που δεν χρειάζεται να είσαι κανένα οχταώρο στο αεροπλάνο :whistle:   :-D

 

 

Α και μια και ανέφερά βαμβάκι COTTON BACON απλά τα σπάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε φίλε λάθος μου το είχες αναφέρει και πιο πριν  ότι μιλας για τον serpent rdta τώρα που τον πρόσεξα καλύτερα όντως πρέπει να τα σπάει ωραίες εισαγωγες αέρα έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιδα που ειπατε για serpent mini . Εχω καποιες  διαρροες μικρες απο το τζαμακι κατω.. Βεβαια αν το γεμισω πολυ μερικες φορες που φευγει απο την τροφοδοσια αερα. (ισως γιατι  δεν υπαρχει διαφορα πιεσης με ανοιχτο καπακι).

 

Αλλα το οτι διαφευγει απο το τζαμακι στην εσοχη δεν ξερω γιατι γινετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

amplaxoublis

Εχω διαβάσει ότι με τον συγκεκριμένο υπάρχει θέμα με την πίεση όταν βιδώνεις το καπάκι από επάνω.

 

Για κάνε ένα πείραμα γεμισέ μέχρι επάνω βάλε το καπακι και όταν μπορείς γυρισέ τον ανάποδα  και τότε σφίξε το καπάκι μεχρι τέλους  η εισαγωγή αέρα τερμα ανοιχτή θέλουμε η πίεση του αέρα που δημιούργήτε να φύγει από την εισαγωγή .

 

 

Αμα με κατάλαβες γνέψε χαχαχαχαχαχα  αν όχι ρώτα για κάνε το και πες αποτελεσματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα τι λες. Τωρα δεν εχω υγρο χαχαχα (ναι δεν με πειραζει που δεν εχω ) .Αυριο θα το δοκιμασω χεχε Αλλοι νομιζω κλεινουν την εισαγωγη οταν γεμιζουν το τανκ και μετα την ανοιγουν . Θα τ τσεκαρω και αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοεις το οτι οταν τον γεμιζεις τον γυρνας αναποδα και ανοιγεις το juice flow control? Αυτο σε ολα τα τανκου γεμιζουν απο πανω δεν ισχυει? Στο τζαμακι απο κατω δεν καταλαβαινω πως εχει διαρροη, το δαχτυλιδι σιλικονης στην βαση φαινεται οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που έγραψα είναι για την διαροή από την τροφοδοσία και στην ουσία λέω να σφίξει το καπάκι με τον ατμοποιητή ανάποδα ώστε η πίεση να φύγει από την εισαγωγή αέρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τον melo που εχεις τωρα νομιζω οτι μονο ο cubis ριναι χειροτερος.ο serpent ειναι ουι πιο vfm κυκλοφορει.

θα διαφωνισω ο cubis εχει θεμα με το ακαυστο υγρο αλλα ο melo εχει πραγματικα απαραδεκτη γευση και στεγνωνει για χαβαλε.

Ο melo ειναι ο μονος ατμοποιητης που δεν μπορεσα να ασχοληθω παραπανω απο 1 εβδομαδα (στην οποια αγορασα οτι αντισταση υπαρχει μπας και σωθει η κατασταση) ...απλα τραγικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον serpent mini rta Ελλαδα κανα μαγαζι με λογικη τιμη υπαρχει π να τον εχει? 38.90 το βρισκω και απο fasstech και gearbest το πουλαν 17ε.

κοιτα μην ειναι μαιμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα εχω το istick Pico με τον aspire cleito όλα καλά Αλλά αυτός θέλει ένα μπιτόνι υγρό να κουβαλάω μαζί.. έχει να μου προτείνει κάποιος κανέναν άλλο με καλή γεύση και normal κατανάλωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...