Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για mad hatter mini εχουμε αποψη?

Σάπιος μου φαίνεται σε σύγκριση με τον κανονικό που τον έχω μπροστά μου. Και για τον κανονικό θα το έθετα ως εξής: πολύ καλός για 22αρης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σάπιος μου φαίνεται σε σύγκριση με τον κανονικό που τον έχω μπροστά μου. Και για τον κανονικό θα το έθετα ως εξής: πολύ καλός για 22αρης.

Για 12 ευρω ομως απο αγγλια αξιζει? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 12 ευρω ομως απο αγγλια αξιζει? :P

Τον μεγαλο τον ειχα παρει 11

 

Ρε παιδια πως στο πεο βγαζω την μεντα απο τανκ? Φορτωσα ΜΙΑ φορα τον serpent με το absolum (revolut) που εχει μεντα και τωρα ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Τον εχω πλυνει 2 φορες. Σαν τελευταια λυση βουτηξα το deck σε καθαρο οινοπνευμα μπας και. Κανα tip?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάθει πλάκα (σχεδόν με όλους στην αρχή :) ) με τον merlin mini rta ....

Δεύτερο στήσιμο με 27 σε 2,4 πυρήνα 0,88Ω στα 21w ,και σιρόπι ;) danlucas-outlaw στα καλύτερα στην γευση.Αυτο όμως που με σκοτώνει είναι το χτύπημα του ,με αποτέλεσμα να μειώσω αρκετά της τζουρες (πιπηλα).

Φυσικά διαρροές μηδέν (μπόλικο βαμβάκι) και πολύ πολυ όμορφος.

Το μόνο που δεν μου έκατσε είναι το drip όπου έβαλα από τον kayfun v5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά ο δικός σου πρέπει να έχει καλύτερη γεύση

 

gkarabid

Με τους πνευμονικούς εκτός από την κατανάλωση έρχεται πακέτο και η μείωση νικοτίνης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

corega για τις μασέλες ή βράσημο με γάλα δοκίμασε και πες 

Το βαπτισμα στο οινοπνευμα εκανε δουλεια. Καλα ρε συ ρωτησα για κατι πιο ευκολο αμα πρεπει να το βρασω... βραστα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά ο δικός σου πρέπει να έχει καλύτερη γεύση

 

gkarabid

Με τους πνευμονικούς εκτός από την κατανάλωση έρχεται πακέτο και η μείωση νικοτίνης

 

ο μερλιν εννοεις πρεπει να ειναι καλυτερος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάθει πλάκα (σχεδόν με όλους στην αρχή :) ) με τον merlin mini rta ....

Δεύτερο στήσιμο με 27 σε 2,4 πυρήνα 0,88Ω στα 21w ,και σιρόπι ;) danlucas-outlaw στα καλύτερα στην γευση.Αυτο όμως που με σκοτώνει είναι το χτύπημα του ,με αποτέλεσμα να μειώσω αρκετά της τζουρες (πιπηλα).

Φυσικά διαρροές μηδέν (μπόλικο βαμβάκι) και πολύ πολυ όμορφος.

Το μόνο που δεν μου έκατσε είναι το drip όπου έβαλα από τον kayfun v5

Επειδη και γω πηρα τον μερλιν ποιον αερα εχεις βαλει στην μόνη αντίσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τσιγαρισιο αρκεί να έχει καλή γεύση

Περίμενα μήπως σου προτείνει κάτ κάποιός που ασχολέιτε με τσιγαρήσιους αλλά δεν . Από ότι έχω διαβάσει (μόνο πνευμονικές εγώ)

 

https://www.fasttech.com/products/0/10009821/6898203-authentic-aspire-nautilus-2-sub-ohm-tank

 

https://www.fasttech.com/products/0/10016337/4801500-authentic-hcigar-fodi-f2-rdta-rebuildable

 

Σίγουρα υπάρχουν και καλύτεροι και ακριβότεροι όπως και φθηνότεροι σε κλώνο

 

 

Ablaoublas_542

Εσύ ρώτησες, εγώ φταίω

 

 

ordion3

ο serpent rdta πρέπει να έχει καλύτερη γεύση(δεν έχω δοκιμάσει)  λόγω ότι παίζει σαν ντρίπερ πιο μικρη καμινάδα λογικα καλύτερη γεύση για ρώτα τον  Ablaoublas_542

μήπως έχει και μέρλιν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά ο δικός σου πρέπει να έχει καλύτερη γεύση

gkarabid

Με τους πνευμονικούς εκτός από την κατανάλωση έρχεται πακέτο και η μείωση νικοτίνης

Ναι αλλά εγώ τον δουλεύω τσιγαρισιο με την ποιο μικρή τρύπα αέρα (για τον φίλο που ρώτησε) και 1/4 από κάτω air.

Τώρα θα μου πεις αν αξίζει να δουλεύει έτσι; Ναι με χίλια αξίζει καμία σύγκριση με τον avocado που είχα δοκιμάσει να τον στήσω ετσι

Επειδη και γω πηρα τον μερλιν ποιον αερα εχεις βαλει στην μόνη αντίσταση;

Φίλε απάντησα ποιο επάνω αλλά νομίζω ότι μέσα στην συσκευασία υπήρχε μόνο ένα mtl για τον αέρα αντί για δύο που έβλεπα σε κάποια βίντεο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω μερλιν αλλα ο serpent παιζει σε χαμηλα βατ και κλεινει οσο θες η τζουρα. Οταν λεω χαμηλα νταξει οχι 15 και κατι τετοια κουλα που κατεβαινουν καποιοι τσιγαρισιοι αλλα ειναι τοσο κοντα στο στομα σου το coil που πας μεχρι 25 μαξ. Τωρα εχω φορτωσει ενα alien 2.5αρι στα 0.2Ω αρκετα μεγαλο και αντεχω τζουρα μεχρι τα 23W. Θα ανεβασω φωτο αμα ειναι ενα "τσιγαρισιο" setup

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη και γω πηρα τον μερλιν ποιον αερα εχεις βαλει στην μόνη αντίσταση;

Φίλε απάντησα ποιο επάνω αλλά νομίζω ότι μέσα στην συσκευασία υπήρχε μόνο ένα mtl για τον αέρα αντί για δύο που έβλεπα σε κάποια βίντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...