Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Έχεις ανοίξεις case στο Paypal ή υποθέτεις;

 

Στην δεύτερη περίπτωση θα σας παρακαλούσα να είσαι προσεκτικός στο τί γράφεις γιατί μπορεί να υπάρχουν μέλη που διαβάζουν και έχουν δώσει κατοστάρικα για παραγγελίες.

Ποιος ο λόγος να σου επιτρέψει ο οποιοσδήποτε Κινέζος τα χρήματα σου από την στιγμή που εισάγεις κάτι το οποίο απαγορεύεται, ακόμα και από Ε.Ε?

Με μήνυμα μου στην gearbest ΔΕΝ υπάρχει δυνατότητα refund, αυτό πήρα σαν απάντηση για ένα μοντ που είχα παραγγείλει.

Είναι ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΑ αντικείμενα τα είδη ΗΤ, καλώς ή κακώς. Το αν έδωσε κάποιος 100€ ή 50, είναι εν γνώση του. Τα υπόλοιπα να'χαμε να λέγαμε, δυστυχώς. Κατάσχεση κάνουν από ότι λένε, δεν γυρίζουν πίσω στον αποστολέα.

Να έχετε στο μυαλό σας: Ηλεκτρονικά τσιγάρα = καπνικά είδη = ίδιες διατάξεις με τσιγάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κοιτα στο track checker mobile σε εναν δεν το εβγαζε και το εβγαλε εκει, ειδε κανεις την φωτογραφια στη λεσχη α τ μ ι σ τ ω ν στο φβ;

Επιτρεπονται οι συνδεσμοι με φωτογραφιες ;

 

Τιποτα φιλαρακι την ιδια καραμελα μου λεει και αυτο!

 

22/9 send item abroad,, Singapore

22/9 Despatched to overseas, GR

23/9 Arrival at destination post country GR

23/9 Shipment arrived at destination country, DC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τετοια εντολη που εχουν παρει τα κοιτανε ολα, οτι περασει ειχε φυγει πριν το ντου λογικα,μεχρι και μπουκαλακια σκουονκ κρατησανε

Ξερουν ακριβως που να ψαξουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα.

 

Θα πάρω το pico και θέλω να πάρω έναν vfm τσιγαρίσιο ατμοποιητή,από Ελλάδα ή Κίνα εφόσον δεν θα εχω πρόβλημα.

 

Τι μου προτείνετε; Αντιστάσεις από που αγοράζετε γενικά; Επίσης,τι κερδίζω φτιάχνοντας μόνος μου τα υγρά;

 

Ευχαριστώ πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα. Θα σου προτεινα να ξεκινησεις απευθειας με καποιον επισκευασιμο ατμοποιητη και οχι με ετοιμες βαμβακωμενες αντιστασεις. Μποιρεις να κοιταξεις για τον κλωνο της SXK Doggystyle. Πολυ καλος ατμος τσιγαρισιος με πολυ καλες κριτικες. Εαν μενεις Ελλαδα προς το παρων ξεχνας την κινα γιατι στο τελωνειο εχει πεσει συρμα και κατασχετουν ακομα και συρματα/βαμβακια με αναφορες που εχουν γινει εδω μεσα.

 

Φτιαχνοντας μονο σου τα υγρα κερδιζεις χρημα. Ειδικα αν βγαλεις ακρη και προμηθευτεις βασεις απο φαρμακειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορα τις παραγγελίες με αντιστάσεις, βαμβάκια και μπουκαλάκια που δεν περάσαν απο τα τελώνια ηταν μονα τους ή συνοδεύονταν και απο μοντακια?

 

Εμενα οι αντιστάσεις μου ήρθαν χθες, τα μπουκαλακια και ο τετραmelo περιμενω...

Ηταν 3 ξεχωριστες παραγγελιες.

 

Να ρωτησω οσο αφορα τον Nautilus X παιρνει μονο τις μαπα μαμα αντιστασεις ή παιζει να τον βγαλω απο το συρταρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα.

 

Θα πάρω το pico και θέλω να πάρω έναν vfm τσιγαρίσιο ατμοποιητή,από Ελλάδα ή Κίνα εφόσον δεν θα εχω πρόβλημα.

 

Τι μου προτείνετε; Αντιστάσεις από που αγοράζετε γενικά; Επίσης,τι κερδίζω φτιάχνοντας μόνος μου τα υγρά;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Ένας πολύ καλός τσιγαρίσιος και φτηνός σχετικά είναι αυτός.(είναι και 4 ml)

 

https://www.ecig.gr/aksesouar/%CE%B1%CF%84%CE%BC%CE%BF%CF%80%CE%BF%CE%B9%CE%B7%CF%84%CE%AD%CF%82/joyetech-ego-one-mega-v2-atomizer.html

 

Επειδή ήμουν λάτρης του τσιγαρίσιου (τώρα το έκοψα και το άτμισμα μετά το τσιγάρο) αν και είχα και άλλους το

συγκεκριμένο δεν τον άλλαζα.

Τα άλλα τα πέταξα.Αυτόν και το pico τα έχω για ενθύμιο.

Μόνο μειονέκτημα γεμίζει από κάτω και πρέπει να  ξεβιδωθεί αλλά εγώ με ένα γέμισμα έβγαζα σχεδόν τη μέρα

γιατί οι τσιγαρίσιοι δεν είναι λαίμαργοι.

Εκτός από έτοιμες κεφαλές παίρνει και επισκευάσιμη αν πιάνουν τα χέρια σου.

Σίγουρα τώρα με ανεβασμένες τιμές δεν κερδίζεις πολλά πράγματα αλλά μπορείς για αρχή και με μικρές ποσότητες

να δοκιμάσεις.

Αν τα καταφέρεις σιγά σιγά με τον καιρό θα κερδίσεις αρκετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο αφορα τις παραγγελίες με αντιστάσεις, βαμβάκια και μπουκαλάκια που δεν περάσαν απο τα τελώνια ηταν μονα τους ή συνοδεύονταν και απο μοντακια?

 

Εμενα οι αντιστάσεις μου ήρθαν χθες, τα μπουκαλακια και ο τετραmelo περιμενω...

Ηταν 3 ξεχωριστες παραγγελιες.

Υπάρχει κάποιος που είχε σε παραγγελία μόνο σύρματα βαμβάκια ή άδεια μπουκαλάκια και κατασχέθηκαν; Διότι αν σε κάποιο δέμα έχει μοντάκι κατάσχεται όλο το δέμα ανεξαρτήτως τι άλλο έχει μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκετα σκουονκ μπουκαλακια ηταν και τα κρατησανε

Περιμενω βαμβακια και coil jig unregistered λογικα απο βδομαδα πρεπει να ερθουν, ευτυχως που δεν ειχα λεφτα για ολοκληρο κιτ της coilmaster

Παντως απο οσο εχω καταλαβει/ακουσει δεν σταματανε ολα τα δεματα απλα απο εκει που εμπαινε το 5% μεσα και πληρωνε τελωνειο τις χρυσες εποχες μπαινει το δεκαπλασιο με το ντου

Εγω θα σου προτεινα να πας σε μαγαζι που ξερεις καλα και εχει τους ατμοποιητες του για δοκιμη, στα τυφλα ειχα παρει merlin mini πριν μηνες και μου τον πουλησαν για ντουμανατο ενω ειναι καλυτερα τσιγαρισιος, οσο για τα υγρα μπορεις να φερεις υγρα ακριβως στα μετρα σου με την ιδιοπαρασκευη, αν εχεις facebook μπες στους vape alchemists ομαδα ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποκειμενικο ειναι, υπαρχουν ατομα που δεν μπορουν να γευτουν την φραουλα πχ, οτιδηποτε σε κραταει μακρυα απο τσιγαρο και σου αρεσει ειναι ενταξει,δοκιμασε VnV liquids παντως αν θες ειναι καινουρια και Ελληνικα, αν υπηρχε τοπ υγρο θα το ειχαμε ολοι σε λιτρα

Εγω αλλαζω αρκετα υγρα μεσα στη μερα, δεν μπορω με τον καφε να ατμισω ντονατ ουτε μετα το φαγητο να ατμισω φρουτα ουτε το απογευμα καπνικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...