Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Απο παντου σταματανε, μονο για αρωματα δεν εχω ακουσει κατι και ελπιζω να μην ακουσω https://imgur.com/a/H9NFT μου φανηκε αστειο επειδη ρωτησα για Ελλαδα

Το οτι περνανε μερικα το ξερω αλλα εχω χασει ηδη 60 ευρω επειδη πηρα οσο γινοτανε εκτελωνισμος και δεν θελω να παιξω με τετοιες πιθανοτητες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ακούσει για δέμα αγορασμένο από Ευρωπαϊκό e-shop να σταματάει.

Δεν εννοώ αγοράσμένο από Κινέζικο e-shop με επιλογή Ευρωπαϊκού courier (πχ PostNL).

Εννοώ Ευρωπαϊκό e-shop.

 

Αν έχεις διαβάσει για τέτοια περίπτωση, θα ήθελα ένα link του φόρουμ ή social media που το διάβασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σταματάνε ή όχι, αλλά σύμφωνα με τον νόμο δεν περνάνε ούτε από ευρώπη και προτείνω να μη ρισκάρει κανείς μέχρι να δούμε τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο δηλαδη αν κανω παραγγελια και σταματησει θα μου δωσεις εσυ τα λεφτα πισω ; Οχι δεν εχω δει κατι τετοιο σε site ή φορουμ

Ξερει κανεις ατμομαγαζο στην Ελλαδα να δεχεται paysafe ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, ο νόμος απαγορεύει οτιδήποτε οτιδήποτε έρχεται από έξω, είτε εντός ΕΕ είτε όχι και έχει σχέση με το άτμισμα (εκτός από αρώματα ΄μέχρι στιγμής, γιατί θεωρούνται και είδη ζαχαροπαστικής)

 

Ας κάνουμε λίγο υπομονή να δούμε τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω medusa rdta, αλλά τον έχω λίγο καιρό ακόμα για να εκφέρω άποψη. στο 2ο στήσιμο είμαι. καλές οι πρώτες εντυπώσεις, πιο πολύ σε απόδοση tank παρά σε dripper.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, ο νόμος απαγορεύει οτιδήποτε οτιδήποτε έρχεται από έξω, είτε εντός ΕΕ είτε όχι και έχει σχέση με το άτμισμα (εκτός από αρώματα ΄μέχρι στιγμής, γιατί θεωρούνται και είδη ζαχαροπαστικής)

 

Ας κάνουμε λίγο υπομονή να δούμε τι θα γίνει.

Παρήγγειλα αρχές του μήνα το Smok al85 kit που έρχεται μαζί με τον ατμοποιητή από το amazon.uk. Πέρασε τελωνείο και είναι καθ'οδόν για το ΕΛΤΑ της περιοχής μου. Οπότε δεν είναι σίγουρο ότι κατάσχουν προϊόντα Η/Τ από Ευρώπη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω medusa rdta, αλλά τον έχω λίγο καιρό ακόμα για να εκφέρω άποψη. στο 2ο στήσιμο είμαι. καλές οι πρώτες εντυπώσεις, πιο πολύ σε απόδοση tank παρά σε dripper.

Τι λέει από γεύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γραφουμε οτι να'ναι γραφουμε οτι ξερουμε, το οτι περνανε μερικα δεν παει να πει οτι θα περασουν ολα και με αυτα που λεμε εδω μπορει να παθει καποιος ζημια, μεγαλα ατομα ειμαστε

Ακομα και απο Κυπρο να αγορασεις παρανομο ειναι και μπορει να γινει κατασχεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ακούσει για δέμα αγορασμένο από Ευρωπαϊκό e-shop να σταματάει.

Δεν εννοώ αγοράσμένο από Κινέζικο e-shop με επιλογή Ευρωπαϊκού courier (πχ PostNL).

Εννοώ Ευρωπαϊκό e-shop.

 

Αν έχεις διαβάσει για τέτοια περίπτωση, θα ήθελα ένα link του φόρουμ ή social media που το διάβασες.

 

 

Νικο δηλαδη αν κανω παραγγελια και σταματησει θα μου δωσεις εσυ τα λεφτα πισω ; Οχι δεν εχω δει κατι τετοιο σε site ή φορουμ

Ξερει κανεις ατμομαγαζο στην Ελλαδα να δεχεται paysafe ;

 

 

Δεν γραφουμε οτι να'ναι γραφουμε οτι ξερουμε, το οτι περνανε μερικα δεν παει να πει οτι θα περασουν ολα και με αυτα που λεμε εδω μπορει να παθει καποιος ζημια, μεγαλα ατομα ειμαστε

Ακομα και απο Κυπρο να αγορασεις παρανομο ειναι και μπορει να γινει κατασχεση

 

Φίλε θα σε παρακαλέσω πριν ξαναποστάρεις να μελετήσεις καλύτερα στο διαδίκτυο.

Σε βοηθάω.

Οποιοδήποτε δέμα προέρχεται από χώρα εκτός ΕΕ, περνάει πλέον 100% τελωνείο -εξ ου και οι καθυστερήσεις- όπου μπαίνουν οι όποιοι δασμοί.

Τα προϊόντα ΗΤ δυστυχώς αρχίζουν και κατάσχονται από όσο διαβάζω σε διάφορα φόρα.

Δέμα που προέρχεται από χώρα εντός ΕΕ, μέχρι στιγμής ΔΕΝ έχει περάσει τελωνείο.

Αυτή η κατάσταση ισχύει μέχρι στιγμής.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέει από γεύση?

 

Αυτό ήθελα να πω, από γεύση είναι φάση rta και όχι rda, δηλαδή οκ αλλά δεν θα κόψω και φλέβες.

Μεγάλο συν τα 3.5 ml που χωράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...