Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι, αυτή είναι η πολιτική που εφαρμόζουν, μην αγοράζετε ατμιστικά από εξωτερικό τζάμπα ρισκάρετε τα λεφτά σας.

 

Edit: Βέβαια δε νομίζω ότι πάνε για καταστροφή, θα τα καβαντζώνουν οι τελωνιακοί, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ποιες ειναι οι Vaporesso για τον μελο 3

https://vapormania.gr/Vaporesso-SS316L-Ceramic-cCell?search=triton

 

αυτην εχω δουλεψει, μια χαρα τη βρηκα και σε γευση και ατμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω τον SXK doggystyle που μου πρότεινε ένα μέλος εδώ και επειδή είμαι εντελώς άσχετος με τους επισκευάσιμους,θα ήθελα να μου πείτε,τι εργαλεία και ανταλλακτικά θα χρειαστώ τόσο για το στήσιμο όσο και για την συνεχή χρήση του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω τον SXK doggystyle που μου πρότεινε ένα μέλος εδώ και επειδή είμαι εντελώς άσχετος με τους επισκευάσιμους,θα ήθελα να μου πείτε,τι εργαλεία και ανταλλακτικά θα χρειαστώ τόσο για το στήσιμο όσο και για την συνεχή χρήση του;

 

Για το στήσιμο, αυτό το σετ. Ειδικά αν είσαι πρωτάρης. Θέλεις και βαμβάκι/σύρμα;

 

Τώρα για τον Doggy, τον έχω και τον χρησιμοποιώ συνέχεια-αποκλειστικά από τον Απρίλιο. Το μόνο που χρειάστηκε να αλλάξω ήταν το τανκάκι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το στήσιμο, αυτό το σετ. Ειδικά αν είσαι πρωτάρης. Θέλεις και βαμβάκι/σύρμα;

 

Τώρα για τον Doggy, τον έχω και τον χρησιμοποιώ συνέχεια-αποκλειστικά από τον Απρίλιο. Το μόνο που χρειάστηκε να αλλάξω ήταν το τανκάκι του.

1) Θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο;

2) Σύρματα,πυρήνες κ.λ.π από που συμφέρει να αγοράσω;

3) Από εργαλεία μόνο αυτά θα χρειαστώ;

 

Ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύρμα και βαμβάκι χρειάζεσαι μόνο, τσάμπα είναι αυτά, μπες σε ένα κατάστημα ηλ. τσιγάρου και πάρε.

 

Αυτό το σετάκι με τα κόκκινα/μωβ κτλ. οι "πυρήνες" που λες είναι, ούτε καν αυτό δεν χρειάζεται απαραίτητα, χρήσιμο είναι,

αλλά την ίδια δουλειά κάνεις και με ένα κατσαβιδάκι, δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις 2 μήνες για αυτό από Κίνα. Πάρε ένα κατσαβιδάκι και στρίψε εκεί την αντίσταση σου. Και ένας κόφτης είναι χρήσιμος για να κόβεις το σύρμα και τις ακρούλες στο τέλος, αλλά πάλι, κάντο με ένα ψαλιδάκι.

 

Δεν χρειάζεσαι τίποτα τρελά εργαλεία με λίγα λόγια, μπες σε ένα μαγαζί, πάρε λίγο σύρμα και βαμβάκι και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύρμα και βαμβάκι χρειάζεσαι μόνο, τσάμπα είναι αυτά, μπες σε ένα κατάστημα ηλ. τσιγάρου και πάρε.

 

Αυτό το σετάκι με τα κόκκινα/μωβ κτλ. οι "πυρήνες" που λες είναι, ούτε καν αυτό δεν χρειάζεται απαραίτητα, χρήσιμο είναι,

αλλά την ίδια δουλειά κάνεις και με ένα κατσαβιδάκι, δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις 2 μήνες για αυτό από Κίνα. Πάρε ένα κατσαβιδάκι και στρίψε εκεί την αντίσταση σου. Και ένας κόφτης είναι χρήσιμος για να κόβεις το σύρμα και τις ακρούλες στο τέλος, αλλά πάλι, κάντο με ένα ψαλιδάκι.

 

Δεν χρειάζεσαι τίποτα τρελά εργαλεία με λίγα λόγια, μπες σε ένα μαγαζί, πάρε λίγο σύρμα και βαμβάκι και τέλος.

 

Μάλιστα,κατάλαβα. Κατσαβιδάκι σαν αυτό που πρότεινε ο φίλος από πάνω ή κάτι άλλο;

 

Ευχαριστώ.

 

Edit: Τώρα κατάλαβα. Δεν είναι δύσκολο να τις φτιάχνω μόνο με κατσαβίδι όμως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλικά στο λένε για να μη μπαίνεις σε περιτά έξοδα τώρα που αρχίζεις, δύσκολο δεν είναι, κάποια ταλαιπωρία όμως θα την έχεις

όπως επίσης θα πρέπει να ξέρεις/μετρήσεις τη διάμετρο από το κατσαβίδι που θα χρησιμοποιείς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...