Προς το περιεχόμενο

Τυχαίες Επανακινήσης


scorpion1000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα είμαι καινούργιος στην παρέα, το forum αλλά και το site γενικά τα σπάει! ένα πρόβλημα με το pc μου με έκανε να σας βρώ. λοίπον έφτιαξα ένα νέο pc πριν μία βδομάδα περίπου και το μονο πρόβλιμα που έχω είναι οτι κάνει τελείως τυχαία restart όποτε του κατέβει δηλαδή! Μπορεί να παίζω 4 ώρες games και μέτα ακριβώς να μπώ να δω livestream και να κάνει restart! έχω φάει άπειρες ώρες και δεν βρίσκω τπτ! Αν κάπιος γνωρίζει κάτι ας με βοηθήσει ;) ty!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα και καλωσόρισες στο forum..

το πρόβλημα αυτό στο δημιουργεί από την στιγμή που έφτιαξες το μηχάνημα..? (τα πράγματα που του έβαλες είναι καινούργια...? και ποία είναι..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο τροφοδοτικό έχεις?

Εχεις απενεργοποιήσει το auto restart στην περίπτωση BSOD?

http://pcsupport.about.com/od/windows7/ht/automatic-restart-windows-7.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω κάνει o/c! α και το τροφοδοτικό ειναι αυτό Link! το αυτόματο restart το απενεργοποίησα αλλα και πάλι κάνει κατευθείαν restart....to event viewer τι είναι ακριβώς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να δοκιμάσεις και αλλού την μητρική σου...(γιατί μπορεί να έχει πρόβλημα, να βραχυκυκλώνει.. κτλ..) Από θερμοκρασίες όμως πώς τα πάμε...?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δοκιμάσει να κάνεις bios update ίσως το διορθώσει το πρόβλημα ... την κάρτα ( μητρική) πότε την πήρες... και επίσης ο επεξεργαστής φοράει την εργοστασιακό ανεμιστηράκι...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν bios update δεν δοκίμασα να κανω γιατί δεν ξέρω και μόλις ακούω bios είμαι λίγο δυστακτικός....την μητρική την πείρα εδώ και μια βδομάδα....!και ναι μαμά είναι το ανεμιστηράκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...