Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι τα πιο αγαπημένα σας βίντεο-παιχνίδια!


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πω σωστά ρε πως ξέχασα το trackmania. Φοβερό παιχνίδι. Για μένα το καλύτερο που έχει να κάνει με αμάξια. Επίσης φοβερό και το frozen throne.

Πες μου οτι επαιζες trackmania... ελπιζω να ειναι το united/forever και οχι το πρωτο trackmania(παλαιοτερο) :D

Αcoount name;

Ωρίστε το δικό μου :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου οτι επαιζες trackmania... ελπιζω να ειναι το united/forever και οχι το πρωτο trackmania(παλαιοτερο) :D

Αcoount name;

Ωρίστε το δικό μου :rolleyes:

 

Ναι έπαιζα παλιά το forever. Μπορεί και να σε είχα πετύχει πέρσι που έπαιζα για λίγο πάλι. Εσύ παίζεις ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έπαιζα παλιά το forever. Μπορεί και να σε είχα πετύχει πέρσι που έπαιζα για λίγο πάλι. Εσύ παίζεις ακόμα?

Το παλευω :rolleyes: , μια το σταματαω, μια αρχιζω, γενικα ειναι παιχνιδι που δεν παιζεις συνεχεια αλλα ουτε παιχνιδι που θα το ξεχασεις...

Παλια επαιζα και για lp( ladder points ) αλλα τα παρετησα, ποση ωρα το βαριεσε, μονο για fun πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παλευω :rolleyes: , μια το σταματαω, μια αρχιζω, γενικα ειναι παιχνιδι που δεν παιζεις συνεχεια αλλα ουτε παιχνιδι που θα το ξεχασεις...

Παλια επαιζα και για lp( ladder points ) αλλα τα παρετησα, ποση ωρα το βαριεσε, μονο για fun πια...

 

Εγώ το καλοκαίρι του 2009 το είχα κάψει. Είχα σπάσει και το πόδι μου δεν μπορούσα να βγω από το σπίτι οπότε καταλαβαίνεις τι κάψιμο θα έπεσε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το καλοκαίρι του 2009 το είχα κάψει. Είχα σπάσει και το πόδι μου δεν μπορούσα να βγω από το σπίτι οπότε καταλαβαίνεις τι κάψιμο θα έπεσε :P

Το ρεκορ μου ειναι στο rank 33 world ladder, αλλα μεχρι εκει, και εγω τα καλοκαιρια(μιλαμε για 3-4 χρονια τωρα :confused: ) το ειχα καψει, αλλα μετα σχολειο κ.τ.λ

Και τώρα είπαμε, μονο για fun...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρεκορ μου ειναι στο rank 33 world ladder, αλλα μεχρι εκει, και εγω τα καλοκαιρια(μιλαμε για 3-4 χρονια τωρα :confused: ) το ειχα καψει, αλλα μετα σχολειο κ.τ.λ

Και τώρα είπαμε, μονο για fun...

 

Είχες φτάσει τόσο κάτω? Εγώ νομίζω μέχρι 300κατι αν θυμάμαι καλά βέβαια. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχες φτάσει τόσο κάτω? Εγώ νομίζω μέχρι 300κατι αν θυμάμαι καλά βέβαια. :rolleyes:

Ναι :D αν θυμασε καλα μετα τους 90 000 ποντους μονο καθε κυριακη 6-8 μπορουσες να μαζεψεις αλλους ποντους μεσω roc name servers ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ufo Enemy Unknown

Championship Manager 2-3-97/98

Warcraft I - II

Starcraft I

Civilization I - IV

 

Αυτά και πολλά άλλα, κανονικά θα έπρεπε να μιλάμε με 5άδες / έτος ή περίοδο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Half-Life Series

Grand Theft Auto Series

Mass Effect Series

Portal Series

007:Goldeneye

Perfect Dark

 

Τώρα μην με βάλετε να επιλέξω ένα από αυτά!

Επεξ/σία από interkirilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...