Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Ωραία" η νέα υπηρεσία του Γερμανού, το buy back! Πήγα να ανταλλάξω ένα Nintendo Wii μαζί με το Fit και μου πρότειναν το αστρονομικό ποσό των (κρατηθείτε) 20 ευρώ! Δεν παίζονται οι άνθρωποι, και ήθελαν λέει να κάνω και την αγορά την ίδια μέρα. Έκανα το σφάλμα και ρώτησα πόσο παίρνουν το Apple iPod Touch μου (τρίτης γενιάς) και μου είπαν 9 ευρώ. Καλά για πόσο ζώα μας περνάνε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

"Ωραία" η νέα υπηρεσία του Γερμανού, το buy back! Πήγα να ανταλλάξω ένα Nintendo Wii μαζί με το Fit και μου πρότειναν το αστρονομικό ποσό των (κρατηθείτε) 20 ευρώ! Δεν παίζονται οι άνθρωποι, και ήθελαν λέει να κάνω και την αγορά την ίδια μέρα. Έκανα το σφάλμα και ρώτησα πόσο παίρνουν το Apple iPod Touch μου (τρίτης γενιάς) και μου είπαν 9 ευρώ. Καλά για πόσο ζώα μας περνάνε;;;

 

Εκτός του ότι είναι απίστευτο κλέψιμο τα 20 Ευρώ (καλύτερα να το κάνω κορνίζα το Wii), εμένα μου είπαν ότι πρέπει να αγοράσω κάτι εκείνη τη στιγμή, επιτόπου! Αφού ρε παιδιά, δεν δίνετε λεφτά - κουπόνι για ανταλλαγή δίνετε, τι σας κόφτει πότε θα αγοράσω; @Nukat, δεν έχει δίκιο μάλλον ότι μας περνάνε για ζώα. Πρέπει να έχει δίκιο ο τύπος στη διαφήμιση: Μας περνάνε για καραγκιόζηδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη κυριολεξία και χωρίς ίχνος υπερβολής, σε κατάστημα Γερμανού έχω ...χρόνια να μπώ. Οι άνθρωποι είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ακριβοί. Συγκεκριμένα τη τελευταία φορά που μπήκα ήταν πριν κανά 2 χρόνια για να κάνω αίτηση φορητότητας σε cosmote (το γνωστό κόλπο) και όταν μετά με πήραν τηλέφωνο απο voda με καλύτερη προσφορά η αρχική αίτηση φορητότητας ακυρώθηκε. Στο τηλεφώνημα απο τον υπάλληλο του Γερμανού γιατί δεν προχώρησε η αίτηση του απάντησα πως είναι...ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο link που έδωσες είναι μέσα από το Gmail σου.Φυσικά δεν μπορούμε να το δούμε εμείς εκτός αν θέλεις να μας δώσεις και username-password να μπούμε μέσα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο link που έδωσες είναι μέσα από το Gmail σου.Φυσικά δεν μπορούμε να το δούμε εμείς εκτός αν θέλεις να μας δώσεις και username-password να μπούμε μέσα :-D

 

Ίσως εννοεί αυτό : https://www.dealmyday.gr/714-1490%E2%82%AC-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CE%BC%CF%80%CE%AC%CE%BB%CE%B1-%CF%80%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%BF%CF%82-ecobola-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CE%BE%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%8C%CE%BC%CE%B7%CF%83%CE%B7.html?af=2ad57f279f8caa695b5980352615a779

ή : http://www.price4all.gr/index.php?offer=229

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα ναι,την πάτησε μια γνωστή μου και βαράει το κεφάλι της τώρα.

 

Πάντως τα 50€ είναι απίστευτη τιμή όταν τις βρίσκεις με 10€ τις δύο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα ναι,την πάτησε μια γνωστή μου και βαράει το κεφάλι της τώρα.

 

Πάντως τα 50€ είναι απίστευτη τιμή όταν τις βρίσκεις με 10€ τις δύο :P

 

Ναι αλλά αυτή με τα 50 ευρώ είναι η παγκοσμίου φήμης LARA XL WASH BALL mrgreen.png ΧΑΧΑΧΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς αυτές τις μπάλες; Κάνουν δουλειά;

 

Εγώ προσωπικά όχι αλλά ότι βλέπω σε τηλεπωλήσεις (και μάλιστα σε 5απλάσια τιμή) δεν το εμπιστεύομαι και τόσο πολύ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάστε την παράγραφο "Consumer protection" εδώ

 

Ένα μικρό δείγμα του τι γράφει:

 

In 2009 the Spanish consumer organization OCU made a study of "ecobolas" (a type of laundry ball marketed in Spain).

It compared the efficacy of the laundry ball, normal detergent, and no detergent at all.

It concluded that laundry balls were no better than using just water, and it recommended that consumers simply use a minimum amount of detergent.

 

The U.S. Federal Trade Commission published in 1999 about laundry balls, rings and discs:

"Tests show that these gadgets do little more than clean out your wallet.

At best, they’re marginally better than washing clothes in hot water alone, and not as effective as washing them with laundry detergent.

At worst, the products are completely useless."

 

Η τιμή για αυτές τις μπάλες στο ebay ξεκινά κάτω από 5$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις εχει δοκιμασει κανεις,κανουν δουλεια?

Απ΄ότι έχω διαβάσει σε εγγλέζικο φόρουμ δεν κάνουν καμία δουλειά, πεταμένα λεφτά.

 

Επί τη ευκαιρία να και κάτι άλλο:

 

"Προσφορά"

http://www.tsoonami.gr/deal/11e-gia-to-vital-mobile-chip--mia-plaketa-oydeteropoiisis-aktinobolias-kinitwn-kai-asyrmatwn-tilefwn/1027?utm_source=tsoonami_ESHOP&utm_campaign=d82bf844a9-GR_%CE%91%CE%A4%CE%97_2012_05_30_ALL_DEALS_2&utm_medium=email

 

Μισή τιμή:

http://www.futurelifehellas.gr/products/bio-energeiaka-proionta/mobile-antiradiation-sticker?virtuemart_product_id=4&virtuemart_category_id=2

 

Και μισή της μισής της μισής τιμής:

http://www.ebay.com/itm/Anti-Radiation-Protection-Shield-For-Cell-Mobile-Smart-Phone-Smartphones-Phones-/160811952274?pt=PDA_Accessories&hash=item257123a892#ht_4772wt_1344

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...