Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εεε τότε όλα καλά!Πολύ πιο ακριβός ο εμποράκος τότε!

Η μεγαλυτερη προσφορα εφτασε !!!

Εβαλα μονο μια στη παραγγελια να μεινει για ολους μας ...καιροι που ειναι καλο ειναι να εκμεταλευομαστε αυτες τις προσφορες !!!

 

http://www.e-shop.gr...AP.000900&sid=1

 

μαν,δεν γίνεται να περιμένω 1-3μήνες.εεε βδομάδες..εε μέρες ήθελα να πω για να πιω καφέ..Δεν έχω κούπες:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι μαγικές εκπτώσεις του κωτσοβολου.. http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=101761

Μέχρι και χτες το βραδυ ήταν στα 49.5 ευρώ από τα 55 ευρώ αρχικής τιμής οπως ελεγε(στο φυλλαδιο βεβαια το ειχε 55 από 90 αρχική τιμη,αρα ισως εννοουσε αρχικη τιμη του φυλλαδιου)..

Σημερα ειναι στα 80 ευρώ από 89 ευρώ αρχική τιμή..Κριμα και ηθελα να το τσιμπήσω μεσα στη βδομαδα καθως κατω απο 50 ευρω ηταν καλη τιμή..

Το ωραιο ειναι οτι το εχει 80 ευρω τωρα και λεει εκπτωση..χαχα

 

Edit: Ο Κωτσος ξαναχτυπησε. Το Panasonic SCPM02 το ειχε την προηγουμενη βδομάδα 79 ευρώ -15% με κωδικο εκπτωσης δηλαδη κανα 65ευρω..

Το εβαλε στο φυλλάδιο σαν προσφορα...Ποσο λετε?Φυσικά 79 ευρώ και χωρίς καμια επιπλεον εκπτωση με κωδικο..

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσφορα...

 

...γενικά οι λέξεις είναι δύναμη : ΠΡΟΣΦΟΡΑ γράφει ο Κωτσός, και πιάνει Κώτσο τον κόσμο... ΑΛΛΑΓΗ έλεγε ο Αντρέας, τώρα τρέχουμε και δεν προφταίνουμε... Перестройка έλεγε ο Μιχαλάκης και γέμισε αστέγους κι ανέργους η Ρωσία εκεί που δεν είχε κανέναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5ED91DF8AA7DEB47A1DB1F42CFC1937E.gif

http://www.you.gr/b2c_iqshop/b2c/pd.do?pg=3E8D58D12B4EAA4795A321E5C71E91A3&pa=00AFB07813CED54AB7E28AE65BB77AED

 

Τζάμπα πράμα λέμε. Μόνο βιαστείτε διότι είναι και προσφορά.

Από 44,00€

Τώρα 29,00 €

 

WOW

Τώρα εγώ που είχα αγοράσει παλιότερα 3m HDMI-HDMI με επίχρυσους ακροδέκτες και την ίδια πατέντα στα βύσματα με 6€ ανά καλώδιο τι να πω; Με κλέψανε! (που να είχα κοιτάξει και κανένα ebay).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ειδική Τιμή για τον (OCZ OCZSSD2-2VTXE240G) από http://www.e-shop.gr...l?id=PER.320122

Φτου και πηρα προσφατα ssd, που να το ηξερα να περιμενω... lol!

 

σε σχέση με αυτό http://www.newegg.co...N82E16820227552

Καλα θα βρεθει καποιος να πει/σκεφτει οτι οι τιμες στην Αμερικη δεν εχουν φορο κλπ, + οτι δεν μπορεις να αγορασεις.

 

Οποτε για να φανει καλυτερα ας το βαλουμε σε σχεση με αυτο: δινουν δηλαδη τον vertex2 100€ ακριβοτερο απο οσο μπορει να αγορασει ο Ελληνας τον vertex4!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 Volkswagen Polo-60 ημέρες - Διαγωνισμός vodafone.

 

http://60vwpolo.vodafone.gr/lscvoda02web/webpages/index.lsc

 

το βαζω στις αντιπροσφορές γιατι μου φαινετε μεγαλη μουφα. σημερα πηρα sms και λεει

 

"συγχαρητηρια η vodafone επελεξε σημερα τον αριθμο σου ΧΧΧΧΧΧ - ενα vw polo μπορει να γινει δικο σου σε λιγες ωρες.. στειλε κενο sms ok στο 54944 - 1,23 Ευρώ".

 

και αφου δεν ειδαν καμια αντίδραση και δευτερο SMS στο καπακι

 

"επιβραβευθηκες με 20 συμμετοχες για το VW polo. ομως δεν τις εχει παρει ακομα - μονο λιγες ωρες εμεινα για το αυτοκινητο. στειλε οκ στο κτλπ κτλπ 1,23 ευρώ".

 

ο ορισμος του παραπλανητικου SMS το πρωτο.

 

απλα αναρωτιεμαι ποσοι αλλοι φιλοι σημερα με vodafone ελαβαν sms οτι κερδισαν πολο με 1,23 ευρώ λολ...

 

και συνεχιζω απο το website της vodafone

 

 

Στείλε κενό SMS στο 54944 (€1.23 / SMS συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α).

Αμέσως θα λάβεις ένα απαντητικό μήνυμα από τη Vodafone που θα σε καλωσορίζει στο παιχνίδι! Με το πρώτο SMS θα έχεις το δικαίωμα να κατεβάσεις το πρώτο σου wallpaper και 20 πόντοι θα γίνουν δικοί σου.

Κάθε πόντος ισούται με μία συμμετοχή για το αυτοκίνητο.

Συνέχισε να στέλνεις μηνύματα και να απαντάς σε ερωτήσεις! Όσοι περισσότεροι πόντοι, τόσες περισσότερες πιθανότητες να κερδίσεις ένα Volkswagen Polo.

 

E ΡΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΑΡΧΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ - τι κριμα που στην ελλαδα δεν υπάρχουν στην πράξη ανεξάρτητες αρχές για τίποτα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω παρει αλλα δεν μπορω οτι κρατα ζεστο το κυπελο.

Μαλλον θα πρεπει να ειναι μεταλλικο γιατι η θερμοτητα του ειναι πολυ μικρη

 

USB cup warmer

 

4$ δωρέαν μεταφορικά

 

 

αυτά .... smile.gif

 

Επειδή εχω επικοινωνήσει και εγω με αντίστοιχα site. Τους ενδιαφέρει να πάρουν το ποσοστό τους απο το κουπόνι. Απο εκει και περα παίζει πια ο πωλητής κατα ποσο τον παίρνει να κανει μια πραγματική προσφορά ή απλα να τα αρπάξει απο κάποιους ανημέρωτους.

Πια μην αγοράζετε κουπόνια αν πρωτα απο ολα δεν κανετε έρευνα αγορας για το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ προϊόν. Τοσο απλά.

 

 

Προσφορά στα goldendeals Link.

Τους έστειλα e-mail λέγοντας τους ότι αυτό δεν είναι προσφορά 45% που λένε αφού το ίδιο ακριβώς προϊόν το βρήκα εδώ Link και εδώ Link και μου απάντησαν το παρακάτω

 

Ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε μαζί μας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο συγκεκριμένος προμηθευτής αρχική τιμή στο προϊόν έχει 44€.

 

Είμαστε πάντα στην διάθεσή σας.

 

και τους απάντησα το παρακάτω

 

Συγνώμη που επιμένω κιόλας, αλλά όταν βάζετε εσείς μια υποτιθέμενη προσφορά δεν βλέπετε τι παίζει στην αγορά?

Αν εγώ π.χ. σαν προμυθευτής, σας πω ότι έχω να σας κάνω μια προσφορά που η αρχική τιμή της είναι 300€ και σας κάνω έκπτωση 50% οπότε η τελική τιμή θα είναι στα 150€ και απο εκεί και πέρα το δικό σας κέρδος, εσείς δεν θα το ψάξετε καθόλου? Ούτε τυπικά στο skroutz.gr?

 

Αυτά έως τώρα και περιμένω απάντηση τους, απλά δεν ξέρω αν είμαι εγώ ο στραβός και όντως το συγκεκριμένο προϊόν είναι προσφορά 45% όπως λένε unsure.gif

Αν είναι έτσι συγνώμη κιόλας :confused:

Και για να μην παρεξηγηθώ, δεν λέω ότι σαν προϊόν δεν είναι καλό και σε καλή τιμή (αν και θα ήθελα να έχει θύρα HDMI) απλά η έκπτωση 45% που λένε μου φαίνεται υπερβολική.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ομως...

 

 

Η παραγγελία σας με αρ.Voucher () στο όνομα ***** βρίσκεται προς παράδοση στο κατάστημα SPEEDEX ( ******** ακριβή τοποθεσία εδώ ) την επόμενη εργάσιμη ημέρα αν προορίζεται εντός Αττικής/Θεσσαλονίκης/Λοιπές πρωτεύουσες νομών και εντός 3 εργάσιμων ημερών σε υπόλοιπες περιπτώσεις.

 

τα αστερακια εγω τα εβαλα.. μου στελνουν οντως μια μπριζα για 300 ευρω!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...