Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ατιμος ρουφιανος ο γουγγλης τους δινει στεγνα

η πρωτη τιμη στις 9 οκτωβριου (και με 30 ευρω μειον ανακυκλωση συσκευης)

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Y9iCCseFxXAJ:https://www.kotsovolos.gr/household-appliances/washing-machines/washing-machines%3FfacetName_1%3DLG%26beginIndex%3D0%26pageSize%3D15%26facet_1%3DmfName_ntk_cs%253A%2522LG%2522+&cd=4&hl=el&ct=clnk&gl=gr

η δευτερη σημερα

kotso1.JPG

kotso2.JPG

Επεξ/σία από gpapadakis
  • Like 2
  • Thanks 2
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, gpapadakis είπε

Ατιμος ρουφιανος ο γουγγλης τους δινει στεγνα

η πρωτη τιμη στις 9 οκτωβριου (και με 30 ευρω μειον ανακυκλωση συσκευης)

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Y9iCCseFxXAJ:https://www.kotsovolos.gr/household-appliances/washing-machines/washing-machines%3FfacetName_1%3DLG%26beginIndex%3D0%26pageSize%3D15%26facet_1%3DmfName_ntk_cs%253A%2522LG%2522+&cd=4&hl=el&ct=clnk&gl=gr

η δευτερη σημερα

kotso1.JPG

kotso2.JPG

 

 

Είναι αδίστακτοι οι τύποι.. αισχροί 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/11/2019 στις 1:40 ΜΜ, gotthard είπε

θα έπρεπε να έχετε καταλάβει πως η bf είναι μόνο άδειασμα αποθηκών. Οι κράχτες που μπαίνουν είναι συνήθως ενα δυο κομμάτια , τα οποία με το που ανοίξει το κατάστημα δεν υπάρχουν γιατί τα δέσμευσε το προσωπικό

Έχεις απόλυτο δίκιο. Το public έδινε σκληρό 500αρι εξωτερικό για 9.99ευρω . Δεν μπορούσες να αγοράσεις on line μόνο κατάστημα. Σε 3 που πήγα δεν το είχε κανένα και ας έδειχναν απόθεμα στην εφαρμογή. Μου έλεγαν πως δεν ενημερώνει τόσο γρήγορα το σύστημα. Στον τελευταίο βριστηκα με τον υπάλληλο γιατί κατάλαβα πως τα είχαν κρατημένα προαγορασμενα όλα για τους ίδιους και για φίλους. Μας περνάνε για ηλίθιους. Βάζουν κράχτη προιόν για να σε βάλουν στο κατάστημα. Ουστ

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή παρακολουθώ συγκεκριμένη τηλεόραση (Samsung Q70R) ξέρω την διακύμανση της τιμής.  Η αρχική τιμή ήταν 1799. Το τέλη Οκτωβρίου πήγε 1149  Στης εκπτώσεις του Νοεμβρίου Ο Κωτσοβολος ακολούθησε τα υπόλοιπα μαγαζιά και από 1149 που ήταν την βάλανε 999. Όταν τελείωσαν οι εκπτώσεις σε όλα τα μαγαζιά πήγε  στα 1149 εκτός του Κωτσοβολου που πήγε 1799. Στο black Friday η τιμή έπεσε στα 949. Φυσικά ο Κωτσοβολος παρουσιάζει σαν έκπτωση 60% και το πανηγυρίζει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και Εγώ την ειχα βάλει στο μάτι την q70 αλλα τωρα πελαγωσα. Επειδή εχω τον χώρο δεν με χαλάει και η 86ρα του public αρκεί να ξερω αν αξίζει. Αξίζει ομως;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχω πάρει πριν 2 εβδομάδες από το Public γιατί ήταν ο μόνος που εδινε την 5ετη εγγύησή μέσα στην τιμή. Όλοι οι άλλοι θέλανε 150€. Για αυτά τα λεφτά είναι γαμάτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψαχνω για Gsync & Gsync compatible monitor, οποιος βρει καμια καλη προσφορα μεχρι 200 ευρω το πολυ ας στειλει ευχαριστω!

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 3 τελευταίοι είστε εκτός θέματος.  Εδώ είναι το topic των αντιπροφορων. Να ήταν  σε αλλη σελιδα το "ψαχνω για" να έλεγα παει στα κομμάτια βαριούνται να ψάξουν ή δεν το βρίσκουν. Το αμέσως επόμενο θέμα είναι, μπειτε γραψτε εκει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Ravager είπε

Επειδή παρακολουθώ συγκεκριμένη τηλεόραση (Samsung Q70R) ξέρω την διακύμανση της τιμής.  Η αρχική τιμή ήταν 1799. Το τέλη Οκτωβρίου πήγε 1149  Στης εκπτώσεις του Νοεμβρίου Ο Κωτσοβολος ακολούθησε τα υπόλοιπα μαγαζιά και από 1149 που ήταν την βάλανε 999. Όταν τελείωσαν οι εκπτώσεις σε όλα τα μαγαζιά πήγε  στα 1149 εκτός του Κωτσοβολου που πήγε 1799. Στο black Friday η τιμή έπεσε στα 949. Φυσικά ο Κωτσοβολος παρουσιάζει σαν έκπτωση 60% και το πανηγυρίζει. 

Δυστυχώς έτσι λειτουργεί το marketing . Δεν αναφέρει κάτι ψεύτικο. Τιμολογιακά ο Κωτσόβολος της είχε στα 1799. Στον αγοραστή 800 ευρω έκπτωση λειτουργούν καλύτερα στην ψυχολογία του. Όσοι από εμάς έχουμε τα εργαλεία να το ψάξουμε, ξέρουμε και επιλέγουμε σωστά. 

Στις 25/11/2019 στις 7:48 ΜΜ, giannisww είπε

Προσφορά ε public ?μόνο στο βλακ friday 

9148477946abe0f0d481cabf7e00f6c0.png

Screenshot_2019-11-25-19-42-44-466_com.android.browser.jpg

Το μονο θετικό με τα public (που δεν τα συμπαθώ γιατί τα κράζω στο προηγούμενο μήνυμα) μου είναι πως σου δίνουν δώρο 5 χρόνια εγγύηση σε αυτή την τιμή. Σε τόσο μεγάλες αγορές το να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο για 5 χρόνια είναι μεγάλη υπόθεση. Προ αρκετών ετών είχα κάνει αγορά τηλεόρασης SONY με home cinema από μεγάλη αλυσίδα με κόστος 3000 ευρώ. Στο 6 μηνο επάνω χάλασε και η τηλεόραση και το home cinema, από τότε εκτιμώ ιδιαίτερα την σωστή εγγύηση σε ακριβά προϊόντα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, badbad είπε

Δυστυχώς έτσι λειτουργεί το marketing . Δεν αναφέρει κάτι ψεύτικο. Τιμολογιακά ο Κωτσόβολος της είχε στα 1799. Στον αγοραστή 800 ευρω έκπτωση λειτουργούν καλύτερα στην ψυχολογία του. Όσοι από εμάς έχουμε τα εργαλεία να το ψάξουμε, ξέρουμε και επιλέγουμε σωστά. 

Το μονο θετικό με τα public (που δεν τα συμπαθώ γιατί τα κράζω στο προηγούμενο μήνυμα) μου είναι πως σου δίνουν δώρο 5 χρόνια εγγύηση σε αυτή την τιμή. Σε τόσο μεγάλες αγορές το να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο για 5 χρόνια είναι μεγάλη υπόθεση. Προ αρκετών ετών είχα κάνει αγορά τηλεόρασης SONY με home cinema από μεγάλη αλυσίδα με κόστος 3000 ευρώ. Στο 6 μηνο επάνω χάλασε και η τηλεόραση και το home cinema, από τότε εκτιμώ ιδιαίτερα την σωστή εγγύηση σε ακριβά προϊόντα. 

Σαν τηλεόραση αξίζει όμως...;; για το ps4 pro την θέλω και καμία ταινιούλα.  Εννοείται ότι με τράβηξε το 5 χρόνια εγγύηση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Drolok είπε

Σαν τηλεόραση αξίζει όμως...;; για το ps4 pro την θέλω και καμία ταινιούλα.  Εννοείται ότι με τράβηξε το 5 χρόνια εγγύηση 

Την αγόρασε συνεργάτιδα μου. Πραγματικά είναι εντυπωσιακή η τηλεόραση αλλά έχει σαλόνι 70 τετραγωνικά και ταιριάζει σωστά στον χώρο. Σε μικρότερους χώρους θα δείχνει πολύ μπουκωμένη. Αν έχεις τα λεφτά και τον χώρο πιστεύω πως είναι τεράστια αναβάθμιση στην οικιακή σου ψυχαγωγία. Για να έχεις σωστή απόσταση θέασης θα πρέπει να κάθεσαι τουλάχιστον 4 μέτρα μακριά. Εγώ που παίζω ps4 αποκλειστικά  σε προτζέκτορα 120 ιντσων δύσκολα ξαναγυρίζω σε μικρή οθόνη για παιχνίδι. Για την συγκεκριμένη τηλεόραση παρακολουθησε κάποια βίντεο στο youtube για να σχηματίσεις γνώμη. Μια επισήμανση- συμβουλή. Οι μεγάλες οθόνες έχουν και πολύ μεγάλες καταναλώσεις. Αν την χρησιμοποιήσεις ως main τν στο σαλόνι σου και την έχεις ανοιχτή όλη μέρα, τότε θα έχεις και επιβάρυνση στο λογαριασμό του ρεύματος. Αν αναλογιστεις πως το πλαισιο την δίνει 800 ευρω παραπάνω, νομίζω πως αξιζει       

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...