Προς το περιεχόμενο

Οι αμερικάνοι έκλεισαν το Megaupload.com


stefa_1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 455
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ποιο απο τα 2?

και τα δυο.

 

 

σε θεωριτικο επιπεδο,η ελλαδα εχει πιθανοτητες να βγει απο ολο αυτο το συστημα που ειναι μπλεγμενη.δεν συνεχιζω για να μην βγουμε off topic.

παντως το να σωησει το insomnia account του ειναι φυσικα πολυ πιο ευκολο απο το θεμα της ελλαδας

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντα όλα αυτά και όντας uploader και ειδικότερα στη megaupload και μιας που τα χασα κι όλα, μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορώ να βασιστώ πλέον σε κανένα άλλο filehoster???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βλέποντα όλα αυτά και όντας uploader και ειδικότερα στη megaupload και μιας που τα χασα κι όλα, μπορεί κάποιος να μου πει αν μπορώ να βασιστώ πλέον σε κανένα άλλο filehoster???

Δεν νομιζω πως μπορει κανεις να σου εγγυηθει κατι. Αν μου ζητουσαν να πονταρω στο ποιο απο τα file hosting sites θα κλεισει τελευταιο σε περιπτωση SOPA ver11, θα ελεγα το S3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κάτσε ρε, ο κάτω αριστερά είναι ο Stan Lee, μου μυρίζει fail στη photo... :rolleyes:

Αυτό μόνο είναι το fail ή η μπουρδολογία στη φωτογραφία; Δηλαδή δεν καταλαβαίνω, τι ζόρι τραβάνε με τα Χ λεφτά που βγάζει ο Commissioner του αμερικάνικου ποδοσφαίρου ή του αμερικάνικου baseball ή της Disney; Δικά τους είναι; Ή τους τα έκλεψαν;

 

Απύθμενος λαϊκισμός και απίστευτη μπουρδολογία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

 

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager

 

Και γαμω...παω να γραφτω σε βιντεοκλαμπ.(not)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

 

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager

 

Και γαμω...παω να γραφτω σε βιντεοκλαμπ.(not)

Γκουχου,torrents,γκουχουtongue.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

All sharing functionality on FileSonic is now disabled. Our service can only be used to upload and retrieve files that you have uploaded personally.

 

If this file belongs to you, please login to download it directly from your file manager

 

Και γαμω...παω να γραφτω σε βιντεοκλαμπ.(not)

Πριν από λίγο το είδα κι εγώ. Μέχρι πριν από κάνα μισάωρο κατέβαζα κανονικά με premium και τώρα έφαγα στη μάπα το μήνυμα (όχι τίποτα άλλο, αλλά αν είναι τελεσίδικο, πάνε χαμένα τα 2/3 από τον τελευταίο μηνιαίο premium που αγόρασα :cry: :cry: :cry: )

 

Γκουχου,torrents,γκουχουtongue.gif

Γκούχου ή όχι, στα torrents βλέπω να γυρνάμε. Άντε τώρα, ενώ έχεις μάθει το ταξίδι με αεροπλάνο, να επιστρέφεις στη βοϊδάμαξα...

 

Υ.Γ.: Ίσως όμως να βγει κι ένα καλό, απ' όλη αυτή την ιστορία. Εδώ και ένα χρόνο περίπου, κατέβαζα, τα έγραφα σε ντιβιντιά και ...ξανακατέβαζα! Μάλλον ήρθε η στιγμή να δω και τίποτα από τα κατεβασμένα... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...