Προς το περιεχόμενο

Νέο μηχάνημα,θέλω συμβουλές....


Εψιλάντης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μηπως ο φιλος σου κανει και εισαγωγες κανεναν πολιτικο μπας και βγουμε απο την κριση;

once again

bccdb_ORIG-troll_of_the_year.jpg

 

 

 

ελα πες την αληθεια..

το κανεις για να ανεβει το post count ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βεβαίως αλλά τότε θα ποστάρεις και εσύ φώτο γυμνός στο μπαλκόνι σου φωτώντας κόκκινες καλτσούλες ;)

 

άλλη μια πρόφαση για να μην postάρεις screenshots&photos από το "νέο" PC, δεν χρειάζεται έτσι κι αλλίως δεν το περιμέναμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δες το προφίλ μου και πες μου από τις 3 με 4 φορές που έχω μπει στο φόρουμ να με νιάζει αυτο;ότι νάναι εγώ για συμβουλές μπήκα και με βγάλατε ψεύτη. Τι σας νιάζει αν λέω αλήθεια ή όχι; Απλά πείτε καμιά γνώμη

 

άλλη μια πρόφαση για να μην postάρεις screenshots&photos από το "νέο" PC, δεν χρειάζεται έτσι κι αλλίως δεν το περιμέναμε...

 

 

Είπα ότι όταν θα τις ποστάρω να τις ποστάρεις και εσύ όχι πως άμα δεν το δεχθείς δεν θα το κάνω και εγώ! Κοίτα εδώ haters ηρεμίστε δεν θα τα κλέψω απο εσάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εψιλαντης βγαλεεεε και το τιμολογιοο μια φοτο ομως ρεεεε....!!!Απο πισωω θα φαινεται ο καημενος ο πατερας σου ανασκελααααα....χ0α0χα0χα0χα0 1000ευρω ρεε τρελεε....Στειλε πμ οταν μαθεισ τιμες ρεεε..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και όμως όσο παράλογο και αν ακούγεται παίζει να είναι αλήθεια....

Ένας γνωστός μου έκανε μια ίδια (πάνω-κάτω) σύνθεση και έδωσε γύρω στα 1200 ευρώ αντί 3500.

Γενικά αν αναλογιστείτε ότι γλυτώνει το ΦΠΑ + τις χαμηλές τιμές όταν αγοράζεις σαν εταιρία 100-200 κομμάτια ->είναι πολλά τα λεφτά Άρη.

 

Όπως και να έχει τελικά αν έχεις γμωριμίες στα σωστά πόστα όλα λύνονται :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω λεω να κανουμε μια λιστα με το τι θελει ο καθενας και να του τη δωσουμε του παιδιου, να μας κανει αυτη την εξυπηρετηση . λοιπον εχουμε και λεμε ............... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Άγιος Βασίλης αργεί να έρθει !!! Καθήστε να δούμε τι θα γίνει με το δικό μου πρώτα αν όλα πάνε καλά και από το καλοκαίρι αφού ανεβάσω ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ κανονίζουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασσικός ποζεράς φίλος που σου πουλάει μούρη για κάτι που πρόκειται να γίνει σε...5 μήνες...Σόρρυ κιόλας αλλά και να ισχύει θα κοιτάξει την πάρτη του και σε σένα θα ρίξει άκυρο. Επίσης κάτι είπες για πανελλαδικές, κάνεις αρκετά ορθογραφικά. Πρόσεξε το αυτό.

Όσο για το pc, αν γίνει, μην χάνεις πολύτιμο χρόνο σε 5 μήνες θα έχουν αλλάξει πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο άνθρωπος είναι η δουλειά του αυτή και λίγο δύσκολο να με ξεγελάσει και όσο για τα ιρθογραφικ´α φταίει το κινητό και το κωλοΤ9 του iphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τον τρολαρετε τον ανθρωπο . Παντως παρε την 7990 ή αν μπορεις δυο 7990 θα ειναι το γρηγοροτερο του πλανητη ανετα χωρις δοση κοροιδιας. ή μολις βγουν καλύτερα NVIDIA GTX-790 X2 που θα κυκλοφορησουν μεχρι τοτε. της παω περισσοτερο τις nvidia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...