Προς το περιεχόμενο

Νέο μηχάνημα,θέλω συμβουλές....


Εψιλάντης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν είναι Cosmos 2 ή obsidian 850D

To πρώτο δε το βάζω καν στα κουτιά αλλά στους αποθηκευτικούς χώρους με χερούλια

Το δεύτερο μάλλον 800D u mean και ναι είναι κουτάρα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται άσχημο ένα κουτί που δεν έχει πλεξιγκλας αν πάρω το κόσμος εγώ όλα τα ανεμοστηράλια της χαφ εξ με τα λαμπιόνια τι θα τα κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Αντί σε single core motherboard να δεις κάτι σε τέτοιο στυλ

http://news.softpedia.com/newsImage/EVGA-Dual-Socket-LGA-2011-Motherboard-Pictured-2.jpg/

πιστεύω ότι πρότεινες ότι πιο τρελό μπορούσες :D ακόμα και ΑΝ έχει την άκρη να τα πάρει τόσο φθηνά όσο λέει.. χαχαχα .. τα ρεύματα κάθε μηνα ποιος θα τα πληρώνει ?? :D :D εδώ κάνουμε ακόμα μαύρα ματια να δούμε κόσμο με SR-2 ποσο μάλλον με αυτήν εδώ :D

 

Btw my friend..εκτος το ότι το build είναι Τρομερά ακριβό με δεδομένο την συνολική ΚΑΝΟΝΙΚΗ τιμή.. είναι και πεταμένα λεφτά διότι μετά από 1 χρόνο ΑΚΡΙΒΩΣ.. θα έχει βγει κάτι πολύ καλύτερο από αυτά θα έχεις πάρει.. αν δεν είναι 1 χρόνος θα είναι 2 σίγουρα. με λίγα λόγια ξανασκέψου το λίγο. επίσης είδα σε προηγούμενα comments..ανέφερες πως ανάμεσα σε λίστα με κομμάτια για τράπεζα τέλος πάντων έχωσε και μια 6990 ( ?? :S ) θα δουν την 6990 και θα απορήσουν ^_^ ( πιστεύω ) ελπίζω να βγούμε όλοι λάθος διότι προς το παρών εκτος από 1-2 άτομα εδώ πέρα οι υπόλοιποι αμφισβητούμε λίγο για τόσο μειωμένη τιμή στα κομμάτια που έχεις διαλέξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά εσύ σίγουρα κατάλαβες όλα μου τα ποστ στο θέμα :rolleyes:

όταν το είδα αυτό το post.. δεν μπορώ να με περιγράψω εκείνη την στιγμή! :P μετά πήρα σβάρνα και όλα τα αλλα , ε λέω πάλι θα είπε κανένα τρομερό πιο κάτω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...