Προς το περιεχόμενο

Το Filesonic απενεργοποιεί το διαμοιρασμό αρχείων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει από την ημερομηνία αγοράς να μην έχουν περάσει 45 μέρες. Εφόσον είσαι εντός 45 ημερών, πηγαίνεις στο paypal.com και κάνεις sign in.

Μετά κάνεις click στο tab "Resolution Center" και στο επόμενο παράθυρο επιλέγεις "Dispute a Transaction". Επιλέγεις μετά Item Dispute, βρίσκεις το Transaction ID το συμπληρώνεις κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι μαλ...α αυτή με τις 45 μέρες!!!! Δηλαδή τι σχέση έχουν οι 45 μέρες αν η υπηρεσία ακόμη και μετά από 145 μέρες ξαφνικά αλλάζει τους όρους και τους κανόνες με τους οποίους εσύ παλιότερα συμφώνησες ώστε να αγοράσεις την υπηρεσία αυτή;!;;;;

Απαράδεκτο το Paypal που δεν μας βοηθάει να πάρουμε πίσω τα λεφτά μας!!!! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rapidshare disabled the ability to resume downloads that were stopped for free users and also limited the average download speed to 30 kb/s.

Because of the way they are doing this, it may look like the download is frozen!

 

Don't worry - it's not. It's just waiting for the next piece of the file to be transferred.

 

The pauses in between are added by Rapidshare in order to make the overall average speed slower for free-users.

 

Μολις μου εβγαλε αυτο το μηνυμα το jdownloader. Μυριστηκαν φαι εκει στη ραπιντ και αρχισαν παλι τις μλκιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου φαίνεται πως τελευταία το Netload είναι από τα καλύτερα και μάλιστα φαίνεται ότι ανεβαίνει ότι μένει Online και δεν σβήνεται. Καλά σημάδια έχουν δείξει και τα Rapidshare και Uploaded to.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου φαίνεται πως τελευταία το Netload είναι από τα καλύτερα και μάλιστα φαίνεται ότι ανεβαίνει ότι μένει Online και δεν σβήνεται. Καλά σημάδια έχουν δείξει και τα Rapidshare και Uploaded to.

 

Το netload που κατεβαζει με 8kb/s? Dial-Up much?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα εννοείς για μη Premium accounts, αλλιώς πρέπει να είσαι υπερβολικός..

 

Ε ναι εννοειται, αν κατεβαζε με τοσο και σε premium, θα επρεπε να το κλεισουν το μαγαζι. Αλλα νομιζα οτι αναφεροσουν στις δωρεαν υπηρεσιες του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα μια χρεωση για 1 μηνα συνδρομη στο filesonic χωρις να την εχω ζητησει, και χωρις να εχω αυτοματη χρεωση καθε μηνα.

εστειλα email στο paypal και τους ειπα τι και πως. εχει κανεις ιδεα πως μπορουμε να απαλλαγουμε απο αυτο; ετυχε σε κανεναν αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...