Προς το περιεχόμενο

Digea πατρα δεκτες


Αστροβασίλης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον η μεχρι τωρα δοκιμες ειναι καλες,ελληνικο μενου,καλο τηλεκοντρολ οχι μικρο, καλο σημα ωραια εικονα, τωρα για το αλλαγμα των καναλιων τη να σου πω λενε οτι ο crypto εχει ταχυτερο αλλαγμα, αλλα αφου εχουν ιδιο επεξεργαστη αρα? δεν εχω καποιο αλλο για να κανω δοκιμη?

τωρα για το τη ταινιες υποστιριζει εγω δοκιμασα .BRRip720p.XViD με ενσωματωμενους υποτιτλους και ειναι τελεια.

και αναγνωριζει NTFS δισκους.

 

περισοτερα εδω. http://www.edision.g...l&ProductID=388

 

Το BRRip που δοκίμασες μάλλον δεν ήταν πολύ μεγάλο αρχείο ε; Πόσα gb ήταν θυμάσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λοιπον η μεχρι τωρα δοκιμες ειναι καλες,ελληνικο μενου,καλο τηλεκοντρολ οχι μικρο, καλο σημα ωραια εικονα, τωρα για το αλλαγμα των καναλιων τη να σου πω λενε οτι ο crypto εχει ταχυτερο αλλαγμα, αλλα αφου εχουν ιδιο επεξεργαστη αρα? δεν εχω καποιο αλλο για να κανω δοκιμη?

τωρα για το τη ταινιες υποστιριζει εγω δοκιμασα .BRRip720p.XViD με ενσωματωμενους υποτιτλους και ειναι τελεια.

και αναγνωριζει NTFS δισκους.

 

περισοτερα εδω. http://www.edision.g...l&ProductID=388

 

ελληνικούς srt παίρνει?

 

edit

αυτός πως σας φαίνεται?

Επεξ/σία από grouspen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το BRRip που δοκίμασες μάλλον δεν ήταν πολύ μεγάλο αρχείο ε; Πόσα gb ήταν θυμάσαι;

 

2.94gb και επαιζε κανονικα, ειναι ψαγμενος δεκτης.

 

το βασικο ειναι οτι υποστιριζει ntfs, σημαντικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα εχουμε hd εκπομπη απο τα ελληνικα καναλια το καλοκαιρι?και αν ναι χρειαζεται ο hd δεκτης για τις τηλεορασεις που το υποστηριζουν η θα δειχνουν και με τον απλο Sd?(με δεδομενο οτι θα λαμβανουν hd σημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μόλις έφαγα ήττα... είχα ένα acryan που είναι και ψηφιακός/αναλογικός δέκτης με hdd και όλα τα καλούδια (ωραίο μηχάνημα, κακό χειριστήριο) αλλά πιάνω μόνο ήχο

 

στα cine+, βουλή, ρικ και κάτι άλλο πιάνω και εικόνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι edision δεν έχουν πολύ καλό tuner αλλά παίζουν μια χαρά αν η περιοχή δεν έχει προβλήματα λήψης.

Σε δοκιμή που έκανα σε περιοχή με άριστο οπτικό πεδίο και με εσωτερική κεραία δεν έπιανε τίποτα, μετά δοκίμασα τον Legend HD και έπαιζε χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι edision δεν έχουν πολύ καλό tuner αλλά παίζουν μια χαρά αν η περιοχή δεν έχει προβλήματα λήψης.

Σε δοκιμή που έκανα σε περιοχή με άριστο οπτικό πεδίο και με εσωτερική κεραία δεν έπιανε τίποτα, μετά δοκίμασα τον Legend HD και έπαιζε χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

φιλε μου θα σε διαψευσω, μολις το διαβασα εκανα δοκιμη με μια μικρη αυτες τις μαγνητικες που πουλαν με τα usb turner, καμια μα καμια διαφορα τελεια εικονα, ενω τα αναλογικα με χιονακια.

οποτε δεν υσχιει οτι ο edision εχει αδυνατο δεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@andreas-d

Έχει αδύναμο δέκτη(σε σχέση με άλλους) έχω εγκαταστήσει αρκετούς.

Ο δέκτης είναι καλός και θα παίζει μια χαρά αν η περιοχή δεν έχει δυσκολία στην λήψη σήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 crypto έβαλα σήμερα σε παππού, γιαγιά και πατέρα και όλα καλά μέχρι στιγμής, βέβαια απλά θέλανε να βλέπουν τηλεόραση και τίποτε άλλο.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αγορασει αυτον.Πολυ καλη εικονα και παιζει τα παντα.

http://www.electrostudio.gr/product.asp?catid=2151&pcatid=4898

 

Τον βρηκα στα 49 ευρω απο την ιδια την crystal audio (www.crystalaudio.gr) με δωρεαν μεταφορικα.Απ οτι ειδα ομως τωρα στο site της δεν εχει στοκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω εγκαταστήσει εναν doop που πηρα 40€ απο πλαισιο στη μια τηλεοραση, εναν finlux που ειχα στην αλλη και σε αλλη μια lg τηλεοραση που εχουμε σπιτι εχει ενσωματωμενο δεκτη αλλα εχω ενα προβλημα και στις 3. πολλες φορες σε διαφορα καναλια κατι κατι σαν να κολλανε στιγμιαια οπως παιζουν σε τυχαιες στιγμες και χαλαει η εικονα, τι μπορει να φταιει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@andreas-d

Έχει αδύναμο δέκτη(σε σχέση με άλλους) έχω εγκαταστήσει αρκετούς.

Ο δέκτης είναι καλός και θα παίζει μια χαρά αν η περιοχή δεν έχει δυσκολία στην λήψη σήματος.

 

δεν αμφιβαλω ετσι και αλλιως δεν ειμαι τεχνικος για να ξερω, απλα εκανα το τεστ με την κεραιουλα γιαυτο απαντησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...