Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπότε ας κάνουμε αυτό που είπε ο nikos21aek

ας κάνουν like σε αυτό το μήνυμα όσοι θεωρούν ότι δεν κρατάει τις ισορροπίες η ανταλλαγή:

favors - stevenson με johnson - brandley

αν μαζευτούν 3 like ακυρώνεται η μεταγραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω την εντυπωση οτι μπορει να το βαλει ο νικ να ψηφιζουμε μεσα στο παιχνιδι αν δεχόμαστε την ανταλλαγη ή όχι. Johnson - Stevenson ειναι οκ, ισως λίγο υπερ του Johnson. Οι αλλες ειναι σαφως υπερ Favors ή Monrore. Απο την αλλη δεν εχω αποψη καντε οτι θελετε, οι Κατερπιλαρς ετσι κι αλλιως θα το σηκώσουν το κανατι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα την γνωμη μου να πω...Θεωρω κλεψια το τρειντ...

Φαντασιακα παικτης Bradley δεν υπαρχει σε σοβαρο επιπεδο συζητησης.Παρομοια και στην πραγματικοτητα.Καποια σκορπια ματς που θα κανει αναλαμπες και κανει ματσαρες,και τα περισσοτερα μεσα στη μετριοτητα.Ο JJ ειναι ενας μετριος παικτης,στα ορια του καλου για το φαντασι,οκ.Εχει αξια.Ο λογος ειναι η ασταθεια που τον διακρινει και εχει ριξει την αποδοτικοτητα του απο την εποχη που γαζωνε στους Χοκς.Αλλα primary offensive option στους Νετς,ουτε καν...Ειναι 3ος ξεκαθαρα πισω απο Deron και-τωρα που γυρισε-Lopez.Και ειδικα φετος που εχουν τον Hollins στον παγκο που εφτιαξε τους καλους Grizzlies βασισμενος στον αξονα κοντος-ψηλοι,με Conley και Randolph-Gasol,με βασικο οπλο το p'n'r...Aυτο το μπασκετ παιζει,και αυτο θα στηριξει και στο Brooklyn με Deron Brook.Οχι οτι δεν θα εχει ρολο ο JJ.Αλλα προσωπικα αποκλειω οτι Lopez παροντος θα ειναι πρωτη επιλογη.

O Μοnroe μπορει να μην ξεκιναει τα ματς(ηδη αλλαζει και αυτο),αλλα ειναι τεχνικα ο πιο αρτιος της 3αδας των ψηλων στο Detroit...Εχει και παραεχει αξια.Και μαλιστα μεγαλη.Μια και το αυτο και για τον Favors που ηταν η κανονικη προταση.Δεν εχουν και μεγαλη διαφορα οι 2 τους.Ο Lance ειναι σκυλι του πολεμου.Δεν θα σου βαλει σταθερα 20αρες αλλα θα σου δωσει σε ολες τις στατιστικες κατηγοριες.Αρα θα σου δωσει σκορ.

O Lance θα ανεβει λιγο,και ο JJ θα πεσει απο την τωρινη του αποδοση,εκτιμω οτι θα ισορροπησουν.Επισης...απλα δεν γινεται να λες,σε ενα τετοιο τρειντ βαζω τον Μοnroe για να ισορροπισει...Eναν παικτη πολυ ανωτερο απο τους 2 αξονες που διαπραγματευονται,που μπορει οποιαδηποτε στιγμη να αποδωσει σε ελιτ επιπεδα και να αλλαξει ισορροπιες.Για ισορροπια βαζεις κατι πιο χαμηλο η κατι κοντα στα νουμερα που δινεις...

Απλα τη γνωμη μου παρεθεσα,δεν κανω καμια επιθεση σε κανεναν,για να μην παρεξηγηθω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπάρχει πρόβλημα. προσωπικά δεν νιώθω πως γίνεται επίθεση κανενός σε κανέναν. συζήτηση κάνουμε

εγώ, όπως και ο Τζίμις είπαμε πως έτσι και διαφωνούν αρκετοί με την ανταλλαγή την ακυρώνουμε δεν τρέχει τίποτα

έτσι κι αλλιώς παιχνίδι είναι

δεν θέλω με τίποτα να νομίζει κάποιος ότι θέλω να ευνοήσω τον Τζίμι εις βάρος σας

ούτε καν το ξέρω το παιδί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά ΟΚ γράψτε ότι θέλετε αλλά να είμαστε λίγο to the point.

 

O Favors μπήκε στο trade, όχι ο Monroe.

 

Συνεπώς δεν έχει νόημα να μιλάμε για τον Monroe.


Για να τελειώνουμε με αυτό το θέμα, ποιοι έχουν αντίρρηση στην ανταλλαγή Bradley και Johnson για Favors και Lance?

 

Δεν χρειάζονται αιτιολογήσεις κτλ. Απλά να τελειώνουμε επειδή έχουν impact στα σκορ οι ανταλλαγές και ακόμα τις συζητάμε.

Μέχρι να ξεκινήσει το επόμενο ματς να έχει εκφράσει όποιος θέλει την αντίρρησή του να δούμε πόσοι διαφωνούν στο να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έστειλα ξανά trade για να ακυρωθεί η μεταγραφή. με κούρασε απίστευτα όλο αυτό

ας πάρω πίσω τους παίκτες να τελειώνουμε και να συνεχίσουμε το παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έκανα δεκτό.

 

Αλλά είναι πρωτοφανές να είναι κάποιοι τόσο πρήχτες για ανταλλαγή παικτών με ίδιο score.

 

Ο καθένας έχει την αποψή του, αλλά όροι κλεψιές κτλ είναι υπερβολικοί για ένα παιχνίδι χωρίς ουσιαστικό έπαθλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιον είσαι Άντυ; Είμαι δουλεια και δεν μπορω να δω γι'αυτο.

Θα ακολουθήσει κάποια στιγμη συνέντευξη του εν τούτω νίκα της ομάδας των τιγρέων.

 

 

To έκανα δεκτό..

 

Ωραίος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιον είσαι Άντυ; Είμαι δουλεια και δεν μπορω να δω γι'αυτο.

Θα ακολουθήσει κάποια στιγμη συνέντευξη του εν τούτω νίκα της ομάδας των τιγρέων.

 

 

 

Ωραίος.

 

 

με jimmy παιζω αυτη την βδομαδα!εχει ψυχη η ομαδα!παλευει χωρις τον ηγετη της! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με jimmy παιζω αυτη την βδομαδα!εχει ψυχη η ομαδα!παλευει χωρις τον ηγετη της! :P

 

Θα σε πατήσει κάτω ο Jimmys, αν φτιάξει την ομάδα του. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...