Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατ αρχην κουβεντα κανουμε,δεν πριζουμε κανεναν,για να εξηγησουμε ενα τρειντ που αποψη ποντων απλα δεν εχει λογικη.Εκτος αν δεν εχετε ιδιαιτερα μεγαλη εμπειρια απο το παιχνιδι,και γενικα απο το nba oποτε δικαιολογειται.

Και φυσικα ο ορος "κλεψια" χρησιμοποιηθηκε στα πλαισια και τη διαδικασια του συγκεκριμενου παιχνιδιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε, κ οι δυο δικιο εχετε, γι αυτο εβαλα κ στους 2 like, κ ο jkidd με την εμπεριστατωμενη του αναλυση (απλα wow!!), αλλα κ ο τζιμ στο οτι το χοντρυνες λιγο, σιγα μωρε για πλακα παιζουμε, δεν ειναι οτι διεκδικουμε κανα επαθλο, cool down

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε πατήσει κάτω ο Jimmys, αν φτιάξει την ομάδα του. :P

 

Ρε μάλλον πρέπει να απολύσω τον coach επειδή στην 4η περίοδο ξέχασε βασικούς στον πάγκο και έχασα και το 2ο ματς. :P

(Η εξήγηση που άφησα 105 πόντους στον πάγκο χαχαχα)

 

Μια γρήγορη ματιά που έριξα ο Andy έχει περισσότερα ματς, οπότε ντέρμπυ θα είναι λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε πες του coach να συγκεντρωθει κ παλεψε γερα για το 0-3, ειναι ευκαιρια να πεταξουμε εξω το... κτηνος :lol:

τον φανταζεσαι ρε στα πλεϊ οφφ αυτον με ντουραντ; θα μας παρει αμπαριζα ρε, παλεφτε ολοι γερα να βγαλουμε εξω τον πρωταθλητη απ τα πλεϊ οφφ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρε, κ οι δυο δικιο εχετε, γι αυτο εβαλα κ στους 2 like, κ ο jkidd με την εμπεριστατωμενη του αναλυση (απλα wow!!), αλλα κ ο τζιμ στο οτι το χοντρυνες λιγο, σιγα μωρε για πλακα παιζουμε, δεν ειναι οτι διεκδικουμε κανα επαθλο, cool down

 

Δεν χοντρινα απολυτως τιποτα,συγγνωμη κι ολας... :)

Τη γνωμη μου ειπα απλα.Δεν διεκδικουμε επαθλο,αλλα ειναι ενα παιχνιδι και παιζουμε για να παμε οσο καλυτερα μπορουμε...Δεν το λεω απο αποψη να μην δυναμωσει ο αντιπαλος...Ειναι και αδικο για το 2ο μελος του trade ,πως να το κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λείπει ο πρόεδρος σε ταξίδι και ο προπονητής το έχει κλείσει το μαγαζί ρε.χαχα

 

Καλά μωρέ ας κερδίσει αν είναι ο καλύτερος. Δεν θα χάσω και ύπνο για το ποιος θα κερδίσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα παιδια θα στειλει σοκολατακια σε ολους η διαχειριση μην τσακωνεστε! :P

 

στελνω διευθυνση πριβε :P

 

Δεν χοντρινα απολυτως τιποτα,συγγνωμη κι ολας... :)

Τη γνωμη μου ειπα απλα.Δεν διεκδικουμε επαθλο,αλλα ειναι ενα παιχνιδι και παιζουμε για να παμε οσο καλυτερα μπορουμε...Δεν το λεω απο αποψη να μην δυναμωσει ο αντιπαλος...Ειναι και αδικο για το 2ο μελος του trade ,πως να το κανουμε.

 

πλακα πλακα κανει για κομισιονερ αυτος εδω, τρεμε νικο :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάλλον πρέπει να απολύσω τον coach επειδή στην 4η περίοδο ξέχασε βασικούς στον πάγκο και έχασα και το 2ο ματς. :P

(Η εξήγηση που άφησα 105 πόντους στον πάγκο χαχαχα)

 

Μια γρήγορη ματιά που έριξα ο Andy έχει περισσότερα ματς, οπότε ντέρμπυ θα είναι λογικά.

αν δεν παιξει ο μπατουμ(που λογικα θα χασει ενα ματς εχω 2-3 περισσοτερα ματς!)

πατρικ τα play off λογικα θα τα προλαβω!αφου μπαινουν 8 ατομα και πιστευω οτι εχω σχετικα καλη ομαδα και χωρις τον durant ευκολα η δυσκολα θα μπω! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στελνω διευθυνση πριβε :P

 

 

πλακα πλακα κανει για κομισιονερ αυτος εδω, τρεμε νικο :lol:

Οχι,ουτε καν!!Απλα ειμαι καμμενος με το fantasy εδω και κατι χρονια!Και ψηριζω το παραμικρο!! :lol: :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά να πω ότι οι ανταλλαγές στο φάντασυ γίνονται βάση επιδόσεων των παιχτών. Δεν πρόκειται να πάρουμε υπόψιν αστρολογικούς μελοντολογικούς παράγοντες. Το αν γίνεται δεκτή μια ανταλλαγή κριτήριο είναι η απόδοσή τους η τωρινή.  

 

Joe Johnson 23.3 σε 6 παιχνίδια

Avery Bradley 14.1 σε 6 παιχνίδια 

Σύνολο 37.4

 

Greg Monroe 28.3 σε μόλις 4 παιχνίδια. (Ακόμη και ανέτοιμος είναι τοπ 10 παίχτης του φάντασυ δηλαδή και όχι 6ος παίχτης- για την ακρίβεια είναι 9ος παίχτης σε όλο το φάντασυ σε μ.ο πόντων)

Lance Stephenson 15.8 σε 6 παιχνίδια.

Σύνολο 44.1

 

Είναι κάμποση η διαφορά. Και για αυτό ζήτησα και να ακούσω τη λογική αυτής της ανταλλαγής γιατί η λογική λέει ότι η διαφορά θα ανέβει κιάλλο. Μην τυχόν και άκουγα τίποτα του τύπου "Ο Μονρο είναι πεσμένος και ο Johnson θα ξεκινήσει τα 40άρια τα σερί και για αυτό κρίναμε ότι είναι δίκαιη η ανταλλαγή"

 

Από εκεί και πέρα η ανταλλαγή με τον Favors αντί για τον Μορνό, σύμφωνα με τους αριθμούς είναι στα πλαίσια του Acceptable. Αλλά και πάλι δίνεις δύο παίχτες για δύο παίχτες και συμβαίνει το εξής. Και στους δύο που παίρνεις είσαι + Δηλαδή βρωμάει λίγο η δουλειά. Και γιαυτό ζήτησα και εξηγήσεις και την γνώμη του συμβουλίου επικρατείας :D

 

Γιατί πχ μπορεί και εγώ αύριο μεθαύριο να το βαρεθώ το παιχνίδι, είμαι και φιλαράκι με τον Andy να του πω πάρε δύο παίχτες μου να τους κερδίσεις. Που ξέρω εγώ αν δεν είναι φίλος σου ο vasioula; Από όπου και να την κοιτούσες αυτή την ανταλλαγή που κάνατε αρχικά όλα ήταν πολύ + σου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...