Προς το περιεχόμενο

ΝΒΑ Insomnia Fantasy League


nikos21aek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι παιζει με τα μετάλλια τελικά; Αντι να μου προσθέτει όταν παιρνω καποια αγωνιστική, μου αφαιρέθηκαν και αυτα που είχα.

Νταφακ;

 

 

Α ναι, και είμαι 3ος στην κατάταξη ενω έχω 6-1 μαζι με τον Κρις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα είσαι 3ος γιατι εισαι στην ιδια conference. 

 

Σκεφτομαι σοβαρα να απαγορευσω στους παικτες μου να πανε στο Ευρωμπασκετ το καλοκαιρι, ο Ντραγκιτς φετος ειναι χώμα.. Επίσης πρεπει να στειλω ενα mail στον Pop σχετικά με αυτες τις resting days :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

hey guys!!Δν ειναι σχετικο με το συγκεκριμενο πρωταθλημα αλλα ψαχνουμε με κατι φιλους να παιξουμε το παιχνιδι μπορουμε να κανουμε τωρα ενα πρωταθλημα και να παιζουμε πχ??Τι ακριβως πρεπει να κανουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hey guys!!Δν ειναι σχετικο με το συγκεκριμενο πρωταθλημα αλλα ψαχνουμε με κατι φιλους να παιξουμε το παιχνιδι μπορουμε να κανουμε τωρα ενα πρωταθλημα και να παιζουμε πχ??Τι ακριβως πρεπει να κανουμε?

 

 

Είμαστε σχεδον στα μισα. Δεν ξέρω κατα ποιο τρόπο θα μπορούσατε να συμμετάσχετε, αλλά ρώτα μια τον κομισάριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

του χρονου τωρα guys, να εισαστε εδω αρχη σεζον να δηλωσετε συμμετοχη, ο κομισαριος δεν φτιαχνει ουτε ομαδα, το παρατησε κι αυτος :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι ετοιμαζονται για τα π.ο. Επισης καπου εδω πρεπει να δηλωσω οτι η ομαδα μου ειναι ευχαριστημενη με την αποφαση του Αλντριτζ να μην κανει εγχειριση ωστε να τη στηριξει στον αγωνα που κανει για τον τιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρεγω τωρα μπορω να αρχισω ενα league με τους φιλους μου πχ ή κατι τετοιο να παιξουμε ή πρεπει να περιμενω να αρχισει η νεα season ξερω γω?

 

Mπορεις απλα θα γινουν, θα μετρησουν τα στατιστικα εως εδω, και θα γινει simulate το πως εχουν παιξει οι ομαδες στην fantasy league

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...